Prezent na dzien matki

tiabe123

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Własnie sama się zastanawiam na wyborem odpowiedniego prezentu, ale jakoś nic mi do głowy nie przychodzi...;/ Ostatnio znalazłam na necie stronkę z alkoholami, poniewaz moja mama bardzo lubi likery to jej chyba fundne jakiś z nich;p Oto link do str. http://podarujupominek.pl/24-prezenty-na-dzien-matki-i-ojca?p=3 . Przeczytałam też, że moga wygramerować na tych skrzynkach napis lub jakiś obrazek. Co wy o tym myślicie? Czy to dobry prezent na dzień matki?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Alkohol dobry pomysł, a do tego torcik wedlowski z dedykacją. Można zamówić z napisem np; "Kochanej mamie" ale słyszałam, że można też samemu zaprojektować.Ja to chyba na czekoladki Lalibelle się zdecyduję i kwiaty.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Kupiłam mamie książkę - Intruz Stephenie Meyer :p Mama jest książkomaniaczką, do tego podobał jej się film i lubi sagę Zmierzch, więc prezent na pewno będzie udany ^_^
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Ja to najczęściej mamie książki kupowałam na dzień matki bo uwielbia czytać. Ale na święta dostała ode mnie tableta i teraz tam czyta :p W związku z tym odpadł mój odwieczny pomysł na prezent :D I teraz nie wiem co mogę kupić na dzień matki. Hm..w sumie to sama sobie utrudniłam sprawę :p
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja uwazam ze po prosru dobry kosmetyk będzie doskonałym pomyslem na prezent. W tym roku kupie mamie kosmetyki Nantes. Maja fajne opakowanie, i na pewno idealnie nadaja się na prezent. I sa bardzo ekskluzywne.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Na pewno moja Mama dostanie duży bukiet kwiatów, ulubioną bombonierkę Pasjonata, oraz zamówioną wizytę u kosmetyczki :)
 

cherycherylady

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Duży bukiet kwiatów podstawa, moja mama co roku taki dostaje ode mnie i od moich braci :) Ok kilku lat dajemy jej też nasze wspólne zdjęcia w ramce i na półce powstaje taki jakby album, fajnie popatrzeć na siebie sprzed kilku lat :) W tym roku też chcemy dać jej coś w tej konwencji, ale może coś bardziej oryginalnego, dlatego na prezent dla mamy zamówiliśmy taką gazetę, gdzie umieścimy nasze wspólne zdjęcie, a w artykule napiszemy za co jesteśmy jej wdzięczni, no i oczywiście, że ją bardzo kochamy :)
 

Zosik25

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
apra napisał:
Alkohol dobry pomysł, a do tego torcik wedlowski z dedykacją. Można zamówić z napisem np; "Kochanej mamie" ale słyszałam, że można też samemu zaprojektować.Ja to chyba na czekoladki Lalibelle się zdecyduję i kwiaty.
Witam, Dzień naszych drogich mam już w niedzielę. Uważam, że prezent powinien być wyjątkowy, przy którym mama będzie się czuła wspaniale. Dlatego w zupełności się zgadzam, że alkohol to dobry prezent. Oczywiście jeżeli mama lubi. Ja kupiłam mamie dobre wino: ESTRELLA DE MURVIEDRO VINO DULCE ROSADO. Estrella kosztuje 30 zł, bynajmniej w sklepie internetowym, w którym ją kupiłam. Jest pyszna. Delikatnie musująca, orzeźwiająca, cóż w końcu ze słonecznej Hiszpanii. Polecam sklep Euro-wino. Są tam, też inne dodatki. Mają szeroki wybór akcesoriów do wina. Na pewno można skomplementować fajny prezent do 100 zł.
 

truskawadwa

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiadomo, że każda mama jest inna i lubi co innego. Moge się podzielić prezentem dla mojej mamy, trochę na niego zbierałam, ale takie święto jest raz w roku :) Zamówiłam taki zegarek z firmy esprit inbook.pl/product/show/523141/zegarek-esprit-es106162003-zegarki-esprit-damskie-na-pasku , jutro powinien do mnie przyjść i mam nadzieje, że będzie tak ładny jak na zdjęciu
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Może po prostu spędź z nią jakoś fajnie dzień. Zaplanuj jakiś ciekawy spacer, lody itp. Myślę, że najlepszym prezentem jest spędzony razem czas:)


A ja mam jeszcze taki pomysł że byście razem przeszły sie na masaż :) np. relaksacyjny
ale może byc też leczniczy lub antycelullitisowy, myślę, że to ciekawa sprawa!
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
U mnie zawsze są standardowo książki - moja mama uwielbia czytać (zresztą mnie tym też zaraziła) więc najczęściej przy takich mniejszych okazjach daję jej książki.
 

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja w zeszłym roku zafundowałam mamie i mnie wizytę w spa - to był naprawdę strzał w 10 - każdej kobiecie się przyda (w sumie każdemu człowiekowi ;), a same rzadko jesteśmy w stanie wygospodarowac czas na coś takiego... no i miałam trochę czasu, żeby pobyć z mamą sam na sam, a to też bardzo się liczy.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
kasia735 napisał:
Ja w zeszłym roku zafundowałam mamie i mnie wizytę w spa - to był naprawdę strzał w 10 - każdej kobiecie się przyda (w sumie każdemu człowiekowi ;), a same rzadko jesteśmy w stanie wygospodarowac czas na coś takiego... no i miałam trochę czasu, żeby pobyć z mamą sam na sam, a to też bardzo się liczy.
My chyba w tym roku się pokusimy o takie rozwiązanie:D
 

Majeczkat88

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
1
co roczny problem..... sama jestem Mamą, ale nie powiem Wam co bym chciała dostac, bo to musi byc oczywiście wola obdarowywyującego. Niemniej spodobały mi się poduszki firmy DITTA z haftem, ale jedna to nie zdobi sypialni, już dwie bardziej. Może swoim rodzicom je zamówię i będzie miał już tata prezent na dzień ojca z głowy:)))
dymlematy prezentowe...
 
Do góry