Prezent na dzien matki

karolinajuras

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Majeczkat88 napisał:
co roczny problem..... sama jestem Mamą, ale nie powiem Wam co bym chciała dostac, bo to musi byc oczywiście wola obdarowywyującego. Niemniej spodobały mi się poduszki firmy DITTA z haftem, ale jedna to nie zdobi sypialni, już dwie bardziej. Może swoim rodzicom je zamówię i będzie miał już tata prezent na dzień ojca z głowy:)))
dymlematy prezentowe...
temat na czasie jak najbardziej:) poduszki powiadasz? znajdę w internetach coś na temat poduszek, firma DITTA tak?????? i zobaczymy cóż to. :)
 

Kasia Skiba

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli chcecie kupić mamie coś wyjątkowego, czego NA 100% jeszcze nie ma polecam balsam w świecy :)

na allegro u użytkownika EstLaChaleur
lub w wyszukiwarce allegro pod nr 4233876385

gorąco polecam, moja mama dostała na urodzinki i jest bardzo zadowolona, sama też używam :)
 
P

Paulinkaa80

Guest
A ja zamówiłam poduszkę grzewczą z Microlife. Ma taki fajny majowy wzór - w kwiatki. Mama się na pewno ucieszy! :)
 

karolinajuras

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kejti643 napisał:
Jeśli chcecie kupić mamie coś wyjątkowego, czego NA 100% jeszcze nie ma polecam balsam w świecy :)

na allegro u użytkownika EstLaChaleur
lub w wyszukiwarce allegro pod nr 4233876385

gorąco polecam, moja mama dostała na urodzinki i jest bardzo zadowolona, sama też używam :)
ale balsam to średni pomysł, bo nie każda mama używa takich kosmetyków, a pozatym niektóre niestety uczulają.

ja jednak zamówiłam poduchę:) życzę Wam Kochani udanych zakupów, co nie kupicie to Mamcia się ucieszy, ważne, że pamiętacie!!! ;)
 
K

katatonia

Guest
dokładnie, co roku to samo, jak też przy okazji urodzin, czy gwiazdki, jakoś brakuje pomysłów, w jaki sposób obdarować mamę. Ale tak sobie myślę, że z tej okazji może po prostu się z mamą gdzieś wybrać? wiecie wspólne zakupy, może kino i potem kolacja, żeby też się zrelaksowała i odpoczęła. Myślę, że każda mama ucieszy się z takiego prezentu, a tutaj https://www.facebook.com/rthotels?fref=ts jest konkurs, gdzie do wygrania jest vaucher na kolację, więc przy odrobinie szczęścia, nie wyda się majątku na prezent
 

melisssa56

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
My w tym roku z rodzeństwem poskładaliśmy się na włoskie buty Ballin. Mama pierwszy raz dostanie coś markowego, zawsze sobie żałowała. Jakby ktoś pytał, bo ciężko dostępne, są na luxusowi.pl
 

karolinajuras

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
melisssa56 napisał:
My w tym roku z rodzeństwem poskładaliśmy się na włoskie buty Ballin. Mama pierwszy raz dostanie coś markowego, zawsze sobie żałowała. Jakby ktoś pytał, bo ciężko dostępne, są na luxusowi.pl
zazdroszczę;) ja wręczyłam Mamie poduchę , bo nie będę mogła osobiście widziec się z nią 26-ego.
Zrobiła mega wrażenie!! i oczywiście hasło mamuśki: będzie przytulajka:))

!! jestem zadowolona !! jak i obdarowana Mama
 

nymphaea

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
top secret
Fajny pomysłem jest fotoksiążka z rodzinnymi zdjęciami - każdej mamie spodoba się taki prezent :)
 
W

wiemlepiej

Guest
Niekoniecznie mama zdecyduje się na paralotnię ;) Znam swoją to w życiu by na coś takiego nie poszła. Wszystko zależy od konkretnej osoby tak więc prezent powinien być dopasowany.

Na stronie znajdują się takie pakiety prezentowe:
http://www.superprezenty.pl/


Jestem zdania,że wyjście na masaż czy też na warsztaty kulinarne będzie bardziej cieszyło niż prezent materialny ( który przecież mama może sobie kupić sama - i pewnie bardziej z jej gustem).
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Wszystko to bardzo dobre pomysły na prezenty ale ... jedynie dla bogatych. Nie oszukujmy się. Kurs sushi , wyjście na masaż czy wspomniany wyżej ekspres do kawy. Moja mama równięz byłaby z czegoś takiego zadowolona ale raczej poważnie nadszarpnęłoby to mój budżet.
Jestem zdania,że najważniejsza jest pamięć o tym dniu. Piękne życzenia. Wspólny spacer.
Ja mamie w tym roku kupię nasze ulubione baryłki ( obie lubimy je najbardziej):
Barylki-56110-big.jpg


Prezent prosty ale słodki i na pewno ucieszy.
 
S

szyszana

Guest
Pakiecik z Prezent Marzeń. Prawda jest taka, że fajny prezent da się kupić bez wydawania na ten cel wielkiej kasy, ale wymaga to pomysłu. Dla mamy chyba jednak zawsze najlepszy będzie po prostu relaks, odpoczynek, spa, masaże. Przyznacie rację?
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja właśnie też się cały czas nad tym zastanawiam. Jakiś czas temu kupiłam jej masażer do stóp i jak na razie to chyba z tego prezentu cieszyła się najbardziej, także polecam ten upominek, każda mama na pewno będzie zadowolona.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Ja mamie lubię kupić coś, na co ona nie lubi wydawać. Czasem to jakiś krem, czasem jakiś drobiazg z biżuterii, chociaż, mama jest już w takim wieku, że nie lubi się stroić, jednak uważam, że kazda kobieta lubi błyskotki :)
 

Nora Suarez

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
1
Na urodziny mojej mamie kupiłam książkę Piotra Milewskiego "Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia" i była nią zachwycona. Myślę że warto spróbować
 
Do góry