Prezent dla chłopaka

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
dmuchaną lale :p
a tak serio: bokserki? jakaś bransoletka z grawerem. bądź coś adekwatne do zainteresowań-książka, płyta itp
 

marcinekbula989

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
wągrowiec
MAM DWA POMYSŁY:

1 daj mu siebie no wiesz jakaś czerwona bieliznai i taki tam napewno sie chłop ucieszy
2 lub jeżeli jest kibicem wisły to w czasie meczu idz do spikera (lub dj) i powiedz mu zeby on powiedział coś w tym stylu
> ( imie i nazwisko chłopaka) puźniej twoje imie kocha cie
np. macieju nowaku karolina cię kocha
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
2 lub jeżeli jest kibicem wisły to w czasie meczu idz do spikera (lub dj) i powiedz mu zeby on powiedział coś w tym stylu
> ( imie i nazwisko chłopaka) puźniej twoje imie kocha cie
np. macieju nowaku karolina cię kocha
Z tym bym radziła ostrożnie - jednemu się to spodoba, drugiemu wręcz przeciwnie...
 

loczek blond

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
NiEbO;)
ja ogolnie chlopakowi na dzien chlopaka kupilam fajna podusie

http://www.allegro.pl/item306512376_poduszka_z_misiem_na_walentynki_wys_gratis.html

tylko, ze za 3 dyszki i nie na allegro.. i bardzo sie ucieszyl ;)

na swieta perfum i lancuszek z moim inicjalek rowniez byl zachwycony.. ostatnio tez dostal koszulke z napisem " najfajniejszy chlopak pod sloncem" rowniez spodobala mu sie...

hmmm wiec nie wiem.. moze skorzystasz z tego... ?

ja ogolnie to mysle teraz co mu kupic na urodziny.. bo ma 12 lutego a 14 walentynki ;/ i tez nie mam pomyslu ;( moze ktos pomoze ? :D :D :D
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Kotek666 albo masz tak wybrednego faceta że nie wiadomo czym mu dogodzić albo Ty po prostu jesteś przewrażliwiona że jemu się nic nie spodoba ....
 

utada

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
z kapusty ;)
kupiłam składany mini scyzoryk, faceci lubią gadżety (podobno ;) ). mój był zachwycony :D
ja nie lubię jak się mnie ktoś pyta o prezent, bo nie ma tej chwili zaskoczenia i niespodzianki. sama kombinuj :p
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
No ale jeśli laska na prawdę nie wie co kupić swojemu love to najlepsze wyjście pogadać z facetem... Albo zapytać jego kumpla jeśli ma takiego bliskiego może on coś doradzi :D
 

loczek blond

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
NiEbO;)
hmm no scyzoryk dobry pomysl ;P
z miesiac temu jak szlam z nim na miescie i na wystawie byly fajki wodne... to cos tam sie smial.. " patrz kupi mi na urodziny ".. wiec moze to ?

w sumie jak go zapytam to pewnie powie, ze nie wie.. chyba ze cos sie zmienilo ;P
 

utada

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
z kapusty ;)
ciekawy prezent :D może faktycznie spytaj jakiegoś kumpla lub poradź się sama koleżanek. może będą miały jakieś fajne pomysły??
 

loczek blond

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
NiEbO;)
no wiem ;D fajne widzialam na allegro.. ale to nie wiadomo jak przesylka.. i moga nie zdarzyc przyslac ;/ bo w nastepny wtorek juz te urodziny.. ;) no jeszcze troszke czasu jest to moze cos wymysle.. albo popytam ;)
 
Do góry