Prezent dla chłopaka

kotek666

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z piekła :P
Mam problem dosc poważny... Otóż mój chłopak ma za niecały miesiąc urodziny a ja kompletnie nie wiem co mu kupic... Bo on to taki dziwny człowiek jest :p Dziwny w sensie wyjątkowy :p No a więc myślałam nad perfumami... no ale ma ich tyle, że szok... nad koszulą no a jak nie będzie mu w niej ładnie albo jak kupię zły rozmiar? :( Łańcuszek ta myśl mi długo siedziała w główce ale nie pasuje mu :( bransoletka też mu nie pasuje tak jakoś dziwnie wygląda... i ja nie mam pojęcia co mu dac ma urodziny... :( help :( :(
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Jak chcesz wyjątkowemu człowiekowi dać wyjątkowy prezent, to sama coś zrób - tylko tak będzie niepowtarzalny, a chłopak będzie miał dodatkowo świadomość, że włożyłaś w to pracę i serce, a nie tylko poszłaś do sklepu i kupiłaś. ;)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jaśka do spania z Twoim zdjęciem ... W rossmanie takie robią xDDD Chociaż to takie bardziej dla dziewczyny jest xD Ale według mnie łańcuszek z inicjałem Twojego imienia ... xD
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
No tez racja ale jak zrobić zdjęcie na nim ..... ? Chyba ze samego jaśka zrobić a zdjęcie gdzieś xDD

A teraz pytanie do chłopców podobałby się wam taki prezent czy to raczej taki dla dziewczyny :D Tak z ciekawości pytam xD
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Czym sie interesuje?
może ma jakieś "małe" marzenie,które mogłabym mu pomóc spełnić?
marzenie - życzenie...coś czego by pragnął?
 

kotek666

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z piekła :P
Bo zdjęcie wyszło takie rozmazane że aż nie było nic widac i tylko kase straciłam... no a cos innego :( ??
Czym sie interesuje? może ma jakieś "małe" marzenie,które mogłabym mu pomóc spełnić?marzenie - życzenie...coś czego by pragnął?
Interesuje się piłką nożną jak większosc facetów... jest kibicem wisły kraków... a marzenie to hmm... on chce skończyc szkołe z najlepszymi wynikami... wiec w tym mu nie pomoge...
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Aha rozumiem :/ No to faktycznie odpada... A np taka duża antyrama i w środku wasze zdjęcia (jeśli jakieś macie) i tak fajnie opisane i jakieś pierdółki po przyklejane koło tego ... Zawsze chciałam dostać taki prezent ... Jak dla mnie bomba :)
 

kotek666

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z piekła :P
Aha rozumiem :/ No to faktycznie odpada... A np taka duża antyrama i w środku wasze zdjęcia (jeśli jakieś macie) i tak fajnie opisane i jakieś pierdółki po przyklejane koło tego ... Zawsze chciałam dostać taki prezent ... Jak dla mnie bomba :)

no i na tym polega jedo dziwnosc, że co chce z nim zdjecie to ze nie... albo chce mu swoje wyslac bo ladnie obrobilam i takie wierszyki bajery... to on ze woli mnie na zywo ze nie chce zdjec :(
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
O boje to rzeczywiście masz dziwnego chłopaka... Heh ale z ta antyramą to super pomysł bo fakt zrobisz to sama :) Kurde szczerze nie wiem co Ci doradzić... :D A ten łańcuszek z Twoim inicjałem ... ?
 

kotek666

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z piekła :P
O boje to rzeczywiście masz dziwnego chłopaka... Heh ale z ta antyramą to super pomysł bo fakt zrobisz to sama :) Kurde szczerze nie wiem co Ci doradzić... :D A ten łańcuszek z Twoim inicjałem ... ?
A jak nie będzie w tym chodzic... bo stwierdzi ze obciach... :( ja to pesymistka jestem i zawsze najgorszy scenariusz mam...
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Ja tak samo xD Ale na szczęście nie mam tego problemu co Ty ... Nie wiem co Ci mam jeszcze poradzić... Z poduszką źłe;/ z antyramą też nie może być.... Łańcuszek :/ A jakiegoś dużego miśka ale to chyba obciach .... :D Zreszta nie wiem :p
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Modele do skladania/sklejania są fajne np. jakis statek - pracochłonne ale można byc dumnym z siebie ze zrobilo sie 'cos' z 'niczego'
Ale sie tak nie przejmuj tym prezentem... co on taki wybredny, ze to nie bedzie, tamto nie bedzie - liczy sie gest... --> zrób np fajna, romantyczne kolacyjkę przy świecach..
A jak juz sie interesuje tą piłką nożną to kup mu jakiś gadżet Wisly np. album albo coś w tym rodzaju
 

kotek666

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z piekła :P
Modele do skladania/sklejania są fajne np. jakis statek - pracochłonne ale można byc dumnym z siebie ze zrobilo sie 'cos' z 'niczego'
Ale sie tak nie przejmuj tym prezentem... co on taki wybredny, ze to nie bedzie, tamto nie bedzie - liczy sie gest... --> zrób np fajna, romantyczne kolacyjkę przy świecach..
A jak juz sie interesuje tą piłką nożną to kup mu jakiś gadżet Wisly np. album albo coś w tym rodzaju

no strasznie wybredny :(

A moze faceci by sie wypowiedzieli cos na ten temat?? Co chcielibyscie dostac na urodziny :p :(
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
A moze faceci by sie wypowiedzieli cos na ten temat?? Co chcielibyscie dostac na urodziny :p :(


Zdjecie w ramce. :) Dosyć spore, ale nie ogromne. :] Dobrze by bylo gdybyś miała na nim spojrzenie w niego" i tajemniczy usmiech. Coś jak Mona Lisa. :) Napisane coś w prawym dolnym rogu, obowiązkowo mały wypad do kina, czy spacer i super. :p
 
Do góry