Precedensowy (chyba..?) wniosek

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Tylko to do niczego nie prowadzi. Każdy ma swóje racje, swoje oglądy, powstają tylko kłótnie.

Nie uważacie, że to bez sensu?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
teraz jestem tylko ciekawa ile ludzi pozostanie niezadowolonych tym co tu sie dzialo i odejdzie z forum... bo cos mi sie wydaje ze wszyscy tu nie zostana
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
teraz jestem tylko ciekawa ile ludzi pozostanie niezadowolonych tym co tu sie dzialo i odejdzie z forum... bo cos mi sie wydaje ze wszyscy tu nie zostana
zgadnij kto odejdzie w pierwszej kolejności jeżeli Kerio nie zostanie odwołany i/lub temat zostanie zamknięty...
podpowiem Ci...
nick zaczyna się na 'D'
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hehe nie musisz mi podpowiadac :D no ale czy tylko on?

Asia to czy ty chcesz odejsc calkowicie z forum?
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Hahaha. dokonałam chyba cudu - przeczytałam wszystkie posty w tym temacie. Temat dotyczy KeRiO a nie Asiekwil więc nie wiem czemu się tak rzucasz i obrażasz? Zakochałaś się? Fajnie, ale tutaj nie chodzi o osobistew relacje lubie nie lubie tylko o obiektywną ocenę pracy KeRiA, a co do tej pracy to się póki co nie wypowiadam, poobseruwję was jeszcze, ale w całej tej dyskusji to raczej właśnie Asiekwil nie wypowiada się z sensem, a nie KeRiO.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
poobseruwję was jeszcze
taka sama data rejestracji jak u mnie, fakt, że już dłużej tutaj siedziałem (jako gość)
wystarczy mi to co tutaj zobaczyłem, aby wyrobić sobie opinie nt. co niektórych osób...

ale w całej tej dyskusji to raczej właśnie Asiekwil nie wypowiada się z sensem, a nie KeRiO.
taaaa zaraz pojawi się drugi wniosek: odwołanie asiekwil ze stanowiska moda
nie wnikam w wasze sprawy osobiste...ale kto jak kto, ale asiekwil gada jak najbardziej z sensem...
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
taka sama data rejestracji jak u mnie, fakt, że już dłużej tutaj siedziałem (jako gość)
wystarczy mi to co tutaj zobaczyłem, aby wyrobić sobie opinie nt. co niektórych osób...
taaaa zaraz pojawi się drugi wniosek: odwołanie asiekwil ze stanowiska moda
nie wnikam w wasze sprawy osobiste...ale kto jak kto, ale asiekwil gada jak najbardziej z sensem...

Chodzi mi o to, że asiekwil mówi "nie, bo nie", "bo go lubie i tyle", miło, że go lubi, ale tutaj nie o to chodzi. A ja akuraty nie pisałam o niczyim odwołaniu. Wiem, że data rejestracji taka sama, ale mimo wszystko wolę się o ich pracy na razie nie wypowiadać. Nikt mi za skórę nie zalazł, do nikogo pretensji nie mam.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Nikt mi za skórę nie zalazł, do nikogo pretensji nie mam.
To jest nielogiczne. Najpierw wjeżdżasz na aske a potem mówisz, że do nikogo pretensji nie masz.
 
P

prince23

Guest
To jest nielogiczne. Najpierw wjeżdżasz na aske a potem mówisz, że do nikogo pretensji nie masz.

To proste. Lady ma na myśli to, że jest tu krótko w związku z czym nie miała jeszcze wątpliwej przyjemności odczuć na własnej skórze działalności modów, natomiast po przeczytaniu tego tematu widzi brak logiki w ich wypowiedziach. To chyba proste? Nie chcesz czy nie możesz zrozumieć?
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Dziękuje za uwagę wszystkim zainteresowanym.
Uroczyście oznajmiam wszem i wobec, że odchodzę z tego forum.
To co tu zobaczyłem przechodzi ludzkie pojęcie.
Jeżeli ktoś chce skomentować moją ostatnią wypowiedź głupim postem w stylu:
"drzwi są otwarte, nikt Cię tutaj nie trzyma"
"tam są drzwi"
"krzyż na drogę"
"nikt za Tobą płakać nie będzie"
To niech nawet "nie próbuje molestować"[cytat Odeona] przycisku Enter.
Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi na tym forum
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Dziękuje za uwagę wszystkim zainteresowanym.
Uroczyście oznajmiam wszem i wobec, że odchodzę z tego forum.
To co tu zobaczyłem przechodzi ludzkie pojęcie.
Jeżeli ktoś chce skomentować moją ostatnią wypowiedź głupim postem w stylu:
"drzwi są otwarte, nikt Cię tutaj nie trzyma"
"tam są drzwi"
"krzyż na drogę"
"nikt za Tobą płakać nie będzie"
To niech nawet "nie próbuje molestować"[cytat Odeona] przycisku Enter.
Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi na tym forum

nie odchodz locke! :eek:
czesto jestes trudny do zaakceptowania przez wiele osob (chodzi o twoj styl) ale jestes generalnie cennym osobnikiem! :D
klotnie maja to do siebie ze wybuchaja ale w koncu gasna! trzeba myslec nie tylko o sobie i wlasnych racjach ale rowniez o innych i ich spojrzeniu chociaz jest to czasami nie w smak! :phi:
proponuje abyscie wszyscy odlozyli te dyskusje na 5 dni (5 dob) do 23.02.2007 godz.17.00
i po tym terminie przeczytali wasze wypowiedzi w tym temacie! :niepewny:
pozdrawiam wszystkich! :bijeglowe:
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Ludzie, co tu się wyprawia..

Sprawa zaszła daleko poza założone przeze mnie ramy, na dodatek połowa postów to jakieś wyjaśnianie sobie na wzajem wynikłych przy okazji animozji..

Jednak mimo wszystko prosze o niezamykanie tematu, ewentualnie o ukaranie OT (paranoja, żebym ja wnioskował o karanie..)z tym co prwda będzie trudność, bo OT robią w równej mierze userzy co modowie.. naprawdę się nie spodziewałem tak histerycznych reakcji..

Padają pytania, po co założyłem temat i fantastyczne, wyssane z palca odpowiedzi.

Powiem jeszcze raz:

Temat założyłem z dwóch powodów
1. Z chęci doprowadzenia do usunięcia Kerio z funkcji moda, na skutek jego rażącego, kilkukrotnego naruszenia regulaminu poprzez nadużycie związanych z funkcją uprawniań, arogancji, poczucia bezkarności za niesłuszne, dyktowane osobistymi urazami decyzje.

2. W celu wywołania dyskusji o doświadczeniach innych userów w podobnych przypadkach, zwrócenia nuwagi opinii forum na problem arogancji i bezkarności Kerio, oraz ogólnie na sprawę możliwości odwołań od decyzji modów.

Nie odpowiadam za wynikłą awanturę wywołaną nie przeze mnie, w której niemałą (może przewodnią?) rolę odgrywają sami moderatorzy..to też jest ciekawe zagadnienie, bo kto jak kto, ale oni powinni trzymać się zasad za których naruszanie sami karzą upomnieniami i nie tylko.

Wsztstkim, którzy postulują zamknięcie tematu w imię dobrej atmosfery, zakończenia kłótni, ratowania forum, mówię otwarcie, że to brednie, bzdury i hipokryzja na dodatek.. zawsze można uciszyć niezadowolonych, zamieść sprawę pod dywan, udawać, że problemu nie ma..otóż jest proszę Państwa i zamykanie tematu tego nie zmieni, ani nie zlikwiduje animozji pomiędzy Wami, z których moja z Kerio być może nie jest największa, co stwierdzam ze zdumieniem.

Moje podejście do sprawy jest proste jak drut - Kerio udowodnił, że na moda się nie nadaje, ja nie mam innego sposobu, żeby swoich racji dowieść i sprawy naświetlić, na dodatek zachęcić myślących podobnie do mnie.
Proszę mnie nie przedstawiać jako potwora, krwiożercy, bo w konfrontacji z administracją forum jestem bezbonny jak niemowlę.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Dla dobra forum, dla dobra nas wszystkich najlpieej byłoby zamknąc temat...

Jest przyczyną kłótni jedynie..
Tak żeby datner zalozyl kolejne tematy? A myslisz ze o co on ma pretensje , wlasnie o to ze mu je pozamykalem ten jest kolejnym.

Dziękuje za uwagę wszystkim zainteresowanym.
Uroczyście oznajmiam wszem i wobec, że odchodzę z tego forum.
To co tu zobaczyłem przechodzi ludzkie pojęcie.
Jeżeli ktoś chce skomentować moją ostatnią wypowiedź głupim postem w stylu:
"drzwi są otwarte, nikt Cię tutaj nie trzyma"
"tam są drzwi"
"krzyż na drogę"
"nikt za Tobą płakać nie będzie"
To niech nawet "nie próbuje molestować"[cytat Odeona] przycisku Enter.
Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi na tym forum

Locke ty odchodzisz? Dlaczego temat jest o mnie więc mogłeś spokojnie zamknąć okienko i pisać na forum. i czemu nie piszecie o moim odwolaniu ??? Tylko sie kłócicie ? Datner ty jesteś rozsądnym i inteligentnym człowiekiem? chyba tylko sam o sobie tak twierdzisz, chcesz rozbic forum , prosze bardzo. Ale co nie zrobisz ja i tak z tego forum nie odejdę.


a i jeszcze cos do vita : dzieki ci ;] fajnie sie wypowiadasz o koledze po fachu :] słabsze ogniwo ciekawe....

Nie odpowiadam za wynikłą awanturę wywołaną nie przeze mnie, w której niemałą (może przewodnią?) rolę odgrywają sami moderatorzy..to też jest ciekawe zagadnienie, bo kto jak kto, ale oni powinni trzymać się zasad za których naruszanie sami karzą upomnieniami i nie tylko.

Uwazasz ze ten temat ma jakies zasady???
 
Do góry