Precedensowy (chyba..?) wniosek

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Dokładnie. Czemu akurat tylko Kerio? Czemu akurat na niego się rzucacie, skoro jest kilku modów odpowiadających za całość, czy nie tak?

W tym sporze każdy ma trochę racji, ale nie można obwiniać jednej osoby, jeśli jets jakieś ale do działalności modów to chyba nie tylko do jednego, bo całe forum nie leży na glowie Keria.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Dokładnie. Czemu akurat tylko Kerio? Czemu akurat na niego się rzucacie, skoro jest kilku modów odpowiadających za całość, czy nie tak?
Widocznie do pracy innych modów nie ma zastrzeżeń... tylko do pracy Kerio są uwagi...
 
P

prince23

Guest
Nie mów tak do mnie bo nie jestem twoją kolezanką :/
Sam napisałes niech zacytuję "A ja złożyłem do Angela skargę na Kerio w związku ze stwazaniem przez tego moda pośrednio zagrożenia zdrowia i życia młodych i nieświadomych osób. Uparcie trzymam się skandalicznej moderacji w dziale sterydy gdyż to co tam się dzieje to już nie zabawa, można jakiemuś dzieciakowi zmarnować życie".
Przepraszam,ale czemu tylko na niego? Tylko on zajmuje się tym działem? Co nie ma prawa do popełnienia błędu?
No ale ze jedna osoba rozpoczeła burzę to co tam, dobijmy go bardziej niech się skupi na jednej osobie a co tam :/

A gdzie ja napisałem że jesteś moją koleżanką??? Z racji na środowisko w którym się obracam moje koleżanki prezentują dość wysoki poziom (intelektualny) i takowe wobec koleżanek mam wymagania, więc taka myśl przez głowę mi nie przeszła. Natomiast odnośnie drugiej części tej nielogicznej wypowiedzi to nikt inny nie zamyka tam tematów krytykujących sterydy, ot co, odpowiedź logiczna i składna.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Widocznie do pracy innych modów nie ma zastrzeżeń... tylko do pracy Kerio są uwagi...

Oj są uwagi do innych modów, ale po co wywoływać taką kłótnię jak ta? Lepiej nie wchodzić sobie w drogę. Wszyscy gadają i są tac mądrzy, bo nie są modami, ciekawe jak by się zachowali na ich miejscu i czy byli by tacy super.

Prince, odrobinę szacunku do Asi..
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Nagle okazuje się, że Rokita brał łapówki i był członkiem gangu.
Wszyscy są przeciw Rokicie, a nie Platformie Obywatelskiej.
Tak samo jest tutaj. 1 Moderator cos źle zrobi i wszyscy na niego,
a nie na wszystkich moderatorów (jako całość).
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
KeRiO musi zostać ,zamyka tematy ale czy to powód aby się na nim mścić

A może poprostu chcesz zająć jego miejsce ??

KeRiO u mnie nic nie przeskrobał ani nic takiego
Jak zamknoł temat niepotrzebnie to wysłać mu PW z wytłumaczeniem czemy taki temat zaistniał
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
A gdzie ja napisałem że jesteś moją koleżanką??? Z racji na środowisko w którym się obracam moje koleżanki prezentują dość wysoki poziom (intelektualny) i takowe wobec koleżanek mam wymagania, więc taka myśl przez głowę mi nie przeszła.
wskazuje na to brak jakiegokolwiek szacunku ;/
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
A może poprostu chcesz zająć jego miejsce ??
Rozumiem, że to jest skierowane do datnera...

Bardzo ciekawe ze nic nie ma
Reszta taka idealna?
Nie...nikt nie jest idealny...
Jeżeli ktoś powiedziałby "NIE" wszystkim moderatorom - to automatycznie powiedziałby "NIE" dla obecnego ustroju władzy: Moderacji przez nadzorcę[moderatora], a tutaj pojawiają się skargi na tego jednego konkretnego moderatora - Kerio.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Asia nie bierz tego jako atak na sibie bo ja nie chce sie tutaj z nikim klocic!
ale po co dziubiesz do innych?!
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Bo jakby nikt nie zauwazył bronie kogoś kogo lubię i kto jest ważny dla mnie.Nie uważam że jest taki jak wiekszość obecnych tu mowi.
Szkoda ze tylko ja to widze...
Dzięki za uwagę,skonczyłam wypowiadac się w tym temacie..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz co ja KeRia tez lubie i nic do niego nie mam ale nie uwazam ze skoro temat jest o nim to nalezy oskarzac wszytskich innych zeby tylko od niego odwrocic uwage!
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
wiesz co ja KeRia tez lubie i nic do niego nie mam ale nie uwazam ze skoro temat jest o nim to nalezy oskarzac wszytskich innych zeby tylko od niego odwrocic uwage!


Słyszysz to co mowisz?
Kogo ja oskarzam?Nikogo nie zaatakowałam pierwsza jeśli ktoś wczesniej tego nie zrobił.
To jakoś wszyscy się uwzieli na niego.
Sorki ale nie jestes osoba ktora bedzie mi udzielac jakochkolwiek rad.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wlasnie nie wszyscy...
owszem nie zaatakowalas ale probujesz odwrocic uwage pd keria...
a ty nie jestes osoba ktorej moje rady sa potrzeba (przynajmniej tak mysle)
i wogole po co od razu dajesz takie teksty jakbys chciala sie klocic? chce doprowadzic do tego ze wszyscy tu zaczna sobie dogryzac i forum padnie? czy co?
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
:mruga:

Sama się gubisz: najpierw napisałaś ze atakuję teraz ze nie.
Wierz mi nie mam ochoty się kłocić, wiec nie prowokuj mnie bo naprawdę jestem tą sprawą zmęczona.
Napisze wyrazniej: NIE MAM ZAMIARU SIĘ Z TOBĄ KŁOCIĆ.

Do niczego nie chce doprowadzić a tym bardziej do upadku forum i nie dramatyzuj.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Dla dobra forum, dla dobra nas wszystkich najlpieej byłoby zamknąc temat...

Jest przyczyną kłótni jedynie..
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Dla dobra forum, dla dobra nas wszystkich najlpieej byłoby zamknąc temat...
Dla dobra forum to lepiej nie zamykać tego tematu lecz zostawić go w spokoju.
Jak ktoś zamknie ten temat to powstaną następne 4 o tym jak to na forum się ogranicza wolność słowa, zamyka tematy, nie szanuje demokracji, faworyzuje ulubieńców itd.
 
Do góry