Precedensowy (chyba..?) wniosek

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Mam prośbę do wszystkich:

1. Proszę o wyciszenie emocji, na ile to możliwe, w końcu to moja "krucjata", a nie ja najbardziej się tu gorączkuję :)

2. Proszę o pozostanie przy temacie, zadawnione spory(choć nader ciekawe) powodują, że zaraz Kerio czy ktoś inny będzie miał pretekst do zamknięcia.. myślę, że chętnie skorzysta..

..i do Kerio:

Są granice demagogii..pisanie, że mamy równe prawa to już przesada, jak będę mógł banować, warnować itp, to pogadamy o równych prawach.

Jako user tłumaczysz się z kłótni, że jesteś atakowany i masz prawo odpowiadać na ataki, jako mod za taką postawę warnujesz..
Już samo to, że przekonałeś się jak trudno powsztrzymać się od kłótni, jest pozytywnym doświadczeniem dla ciebie..szkoda, że nie grozi ci żadna konsekwencja za awanturę w moim temacie.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
ENOUGH!!!! Koniec tego Armageddonu!!
Wiem, że to forum jest prywatne, angel jest właścicielem/adminem/dyrektorem.
Teoretycznie Kodeks Internetowy ustalony przez Rząd nie obowiązuje tutaj.
My userzy nie mamy nic do powiedzenia.
Jeżeli jednak chcecie rozwiązać ten problem demokratycznie i należycie zastosujmy się do 45 artykułu:

"Kerio został wybrany przez nas - użytkowników tego forum (Właściwie to przez angela, który ocenił jego pracę). Jeżeli chcemy, aby przestał być moderatorem, to rozumiem, że powyższy wniosek[temat] należy potraktować jako wotum nieufności. W związku z tym podaje się ten wniosek pod głosowanie. Każdy użytkownik - jeden głos. Ankietę zakłada administrator w przypadku gdy pojawią się nawet najmniejsze wątpliwości.
Czas głosowania - 14 dni, głosowanie będzie ważne po oddaniu 30 głosów, jeżeli głosów będzie mniej, wniosek nie zostanie uznany."

Wiem, że to i tak nie przejdzie i żadnej ankiety nie będzie, ale jest to jedyny demokratyczny sposób jeżeli naprawdę chcemy rozwiązać ten spór!
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
KeRio za awanturę w tym temacie nic nie grozi i nie powinno.. bo winę za ową ponosi (obiektywnie na sprawę patrząc) Milusia i jej pojawienie się w temacie :). Wczytaj się uważnie w te posty - kłótnia i przerzucanie się argumentami na zasadzie "kto głośniej krzyczy" zaczęła się właśnie od niej.

Przebrnięcie przez 5 stron chaotycznej kłótni to za dużo jak na moją biedną głowę... faktycznie, przydałoby się tu jakieś "wyciszenie".
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
faktycznie, przydałoby się tu jakieś "wyciszenie".
poćwicz jogę :] albo zastosujmy się wspólnie do artykułu 45
ta kłótnia nie zakończy się nigdy (chyba, że ktoś zamknie ten temat)
wtedy ktoś założy kolejny o ograniczaniu wolności słowa
i w koło Macieju
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
KeRio za awanturę w tym temacie nic nie grozi i nie powinno.. bo winę za ową ponosi (obiektywnie na sprawę patrząc) Milusia i jej pojawienie się w temacie :). Wczytaj się uważnie w te posty - kłótnia i przerzucanie się argumentami na zasadzie "kto głośniej krzyczy" zaczęła się właśnie od niej.

Przebrnięcie przez 5 stron chaotycznej kłótni to za dużo jak na moją biedną głowę... faktycznie, przydałoby się tu jakieś "wyciszenie".
Że Kerio nic nie grozi to nie nowina, czekam na bardziej odkrywcze spostrzeżenia..

A Milusia chyba nie kłóciła się sama ze sobą..?
Jeżeli poniosła jakieś konsekwencje, to można wiedzieć jakie i czy sama czy jednak wspólnie z kimś z kim weszła w spór..?
Pytam, bo czuję się nikomfortowo jeżeli za postowanie w moim temacie i na dodatek po mojej stronie konfliktu doznała jakichś "obrażeń"..
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Oh, nie musisz siebie obwiniać. Wystarczy, żebyś poczytał co Milusia pisze i jaki jest jej stosunek do tego forum i ludzi go moderujących. Ona ponosi (jak to ładnie ująłeś) "obrażenia" za każdym razem gdy się tu pojawi. Nie bez powodu zresztą.
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Oh, nie musisz siebie obwiniać. Wystarczy, żebyś poczytał co Milusia pisze i jaki jest jej stosunek do tego forum i ludzi go moderujących. Ona ponosi (jak to ładnie ująłeś) "obrażenia" za każdym razem gdy się tu pojawi. Nie bez powodu zresztą.
Widzisz, właśnie cała dyskusja jest wokół następującej choroby systemu:

User daje plamę - kara, mod - chulaj dusza piekła nie ma, odwołanie przez okno, jak ci się nie podoba to spadaj..

Chciałbym się jednak dowiedzieć, kto jeszcze, a wiem że Milusia już, dostał warna..inni też chyba chętnie się dowiedzą, czy zadziałał powyższy mechanizm, czy może stała się jakaś sprawiedliwość tym razem i za kłótnię, skoro została zdiagnozowana, odpowiedział ktoś jeszcze, bo chyba poza wszelką wątpliwością pozostaje, że nie kłócila się sama ze sobą..?
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Wiem, że modom odpowiada składanie reklamacji na priv, bo nie ma świadków :D ucina się zagadnienie autorytarną decyzją i po sprawie..publicznie trzeba się nieco namęczyć i to ci nie pasuje..
ze mną Ci wcześniej chyba nie poszło to wybrałes sobie "słabsze ogniwo"?
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
ze mną Ci wcześniej chyba nie poszło to wybrałes sobie "słabsze ogniwo"?
Nie żartuj Vito, słabsze..? Kerio się powinien obrazić..pod jakim względem, intelektualnie..? bo siła mięśni i masa ciała tu nie działają..?

Nie myślałem, że masz takie kiepskie zdanie o koledze..

Tobie wybaczyłem już dawno, choć dalej twierdzę, że popełniłeś błąd :) Kerio poprostu przegiął pałe, mówiąc kolokwialnie..gdybyś zrobił to co on, postapiłbym tak samo wobec Ciebie, bądź pewien.
 
P

prince23

Guest
A ja złożyłem do Angela skargę na Kerio w związku ze stwazaniem przez tego moda pośrednio zagrożenia zdrowia i życia młodych i nieświadomych osób. Uparcie trzymam się skandalicznej moderacji w dziale sterydy gdyż to co tam się dzieje to już nie zabawa, można jakiemuś dzieciakowi zmarnować życie. Pisze o tym publicznie bo mam tu przynajmniej świadków. Ciekawe swoją drogą czy otrzymam jakąś odpowiedź.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Widzisz, właśnie cała dyskusja jest wokół następującej choroby systemu:

User daje plamę - kara, mod - chulaj dusza piekła nie ma, odwołanie przez okno, jak ci się nie podoba to spadaj..

Widzisz, mi ta cała sytuacja przypomina jeden "konflikt" (celowo zamknąłem to słowo w cudzysłowie) z mojego działu. Otóż namiętnie tam piszący osobnik o imieniu Draken jest wszystkim tym, co denerwuje mnie w userach. Masa spamu, wymądrzanie się na tematy o których nie ma pojęcia, kłótnie, dziecinada itp. Ma już na koncie 60% (w tym 20% ode mnie za spam) i co? I się wykłóca. Wydaje mi się nawet, że on chyba czuje się pokrzywdzony przez "złych modów" i przez "chorobliwy system". Sam do końca nie zdaje sobie sprawy że to co robił było na forum (i przez modów) uznane za niestosowne.

Oczywiście, nie twierdzę że pod względem zachowania jesteście podobni! Podobny jest wasz sposób postrzegania forum.

Btw. w sumie jest coś w tym co piszesz. Od dłuższego czasu czytając posty Milusi mam wrażenie, że ona kłóci się bardziej z samą sobą niż z innymi. Jakieś problemy ma najwyraźniej, biedaczka :D.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Nie żartuj Vito, słabsze..? Kerio się powinien obrazić..pod jakim względem, intelektualnie..? bo siła mięśni i masa ciała tu nie działają..?

Nie myślałem, że masz takie kiepskie zdanie o koledze..
był cudzysłow, wiec nie musisz doklejac takiej interpretacji

gdybyś zrobił to co on, postapiłbym tak samo wobec Ciebie, bądź pewien.
ale nie widzisz, że teraz jak i poprzednio Twoje tematy do niczego nie prowadza?
ot zrobić bałagan, ośmieszyć moderatora..
masa bezsensownych postów

wyjasnij mi sens tego tematu
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
wyjasnij mi sens tego tematu
"wniosek o odwołanie Kerio ze stanowiska moderatora"
"rozpętanie burzy moralnej nt. Kerio"

Dla porównania umieszczam post moderatora z innego forum (to się dopiero nazywa bezkarność):
"wiesz co simus zamknij sie lepiej raz na zawsze bo twoje posty sa bardziej bezsensowne od tego co pisze przedszkola , a może poprostu zazdrościsz mi takich a nie inych posad na forach? bo twoje posty sa żałośny cały ty jesteś żałośny chyba jakieś kompleksy masz ( zły dotyk boli przez całe zycie). HaHaHa "
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
"wniosek o odwołanie Kerio ze stanowiska moderatora"
tyle ze gdzies tam w środku dyskusji (nie bede szukał dokładnego cytatu) napisał, że nie ma sie cos bać, bo i tak nie zostanie odwołany
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
:mruga: datnera to w ogóle ciężko zrozumieć...o co mu tak naprawdę chodzi...
 
P

prince23

Guest
Przepraszam ale czy na tym forum jest tylko jeden global mod?
Tylko Kerio? NIE wiec piszcie też i o reszcie.

Jezu, dziewczyno, nie gaś ostatecznie we mnie tlącej się jeszcze wiary w moderatorów na tym forum, wychodząc z takimi tekstami. Wystarczy chwilę pomyśleć, to nie boli. Tak więc myśląc (nietrudne) dochodzi się do wniosku, że skoro wiele osób czepia się tylko jednego moda, to znaczy, że z nim coś jest nie tak.
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Jezu, dziewczyno, nie gaś ostatecznie we mnie tlącej się jeszcze wiary w moderatorów na tym forum, wychodząc z takimi tekstami. Wystarczy chwilę pomyśleć, to nie boli. Tak więc myśląc (nietrudne) dochodzi się do wniosku, że skoro wiele osób czepia się tylko jednego moda, to znaczy, że z nim coś jest nie tak.


Nie mów tak do mnie bo nie jestem twoją kolezanką :/
Sam napisałes niech zacytuję "A ja złożyłem do Angela skargę na Kerio w związku ze stwazaniem przez tego moda pośrednio zagrożenia zdrowia i życia młodych i nieświadomych osób. Uparcie trzymam się skandalicznej moderacji w dziale sterydy gdyż to co tam się dzieje to już nie zabawa, można jakiemuś dzieciakowi zmarnować życie".
Przepraszam,ale czemu tylko na niego? Tylko on zajmuje się tym działem? Co nie ma prawa do popełnienia błędu?
No ale ze jedna osoba rozpoczeła burzę to co tam, dobijmy go bardziej niech się skupi na jednej osobie a co tam :/
 
Do góry