Prawdziwi mężczyzni - kim są?

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Mnie wcale nie kręcą napakowani macho, ani typy spod ciemnej gwiady.
Wole tych wrażliwych, a nawet czasem lekko kobiecych.
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Jakie cechy powinien posiadać prawdziwy mężczyzna 21 wieku?
Co to jest męskość i czy wrażliwość jest powodem do wstydu a może dumy?
jakie cechy uważasz za męskie a co Ci się nie podoba..co uważasz za bycie męskim a co nie.
Czyż zatem prawdziwy mężczyzna nie może być wspaniałym człowiekiem?


Dla mnie prawdziwy mężczyzna, to - dosłownie - prawdziwy mężczyzna.
Czyli ...
- ma zarost wszędzie tam, gdzie rośnie mu on z natury
- nie bardzo orientuje się, gdzie w mieszkaniu jest kuchnia
- jest panem domu, jeżeli już wyszedł spod skrzydeł rodziców
- potrafi wydawać pieniążki
- ma decydujące zdanie w każdym układzie z kobietą
- jest wrażliwy, ale nie przewrażliwiony
- niczego nie wstydzi się
- jest dumny, bo mężczyzna brzmi dumnie
- daje poczucie bezpieczeństwa
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
"Jeśli przed jakimkolwiek określeniem człowiek stawią się przymiotnik "prawdziwy" to jest to co najmniej podejrzane" :)
Powiedziane nieco w innym kontekście, ale idealnie pasuje.
 
K

KaMa

Guest
Mój ideał :
- szczery
- wierny
- czuły
- odpowiedzialny
- zabawny
- opiekuńczy,troskliwy
- zdecydowany
- cierpliwy
- bez nałogów

;)
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Tak sie zastanawiam... Czy kobiety, ktore szukaja "prawdziwych mezczyzn" same sa "prawdziwymi kobietami"... ;)
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Moim zdaniem nie jest możliwe wskazaniej konkretnych cech, które będą opisywały "prawdziwego mężczyznę". Każda kobieta ma inny gust, inne cechy są dla niej ważne w partnerze. Zaróno te fizyczne, jak i psychiczne. Dlatego każda z pań będzie miała inny obraz swojego prawdziwego mężczyzny.

Tak sie zastanawiam... Czy kobiety, ktore szukaja "prawdziwych mezczyzn" same sa "prawdziwymi kobietami"... ;)
Też się nad tym zastanawiam :) Aby szukać kogoś prawdziwego, samemu trzeba być prawdziwym...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ale 'prawdziwy'jest każdy, a tutaj określamy to jako taki nasz ideał... bądź to z czym nam się takowy kojarzy. więc- wszyscvy jestesmy prawdziwi i wszyscy mozemy sobie wymarzycv co nam się podoba Kupidynku i Masteku :]

p.s
Daniel mógłbys czytać ze zrozumieniem ? NIE metroseksualny.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Dla mnie prawdziwy mężczyzna, to - dosłownie - prawdziwy mężczyzna.
Czyli ...
- ma zarost wszędzie tam, gdzie rośnie mu on z natury
- nie bardzo orientuje się, gdzie w mieszkaniu jest kuchnia
- jest panem domu, jeżeli już wyszedł spod skrzydeł rodziców
- potrafi wydawać pieniążki
- ma decydujące zdanie w każdym układzie z kobietą
- jest wrażliwy, ale nie przewrażliwiony
- niczego nie wstydzi się
- jest dumny, bo mężczyzna brzmi dumnie
- daje poczucie bezpieczeństwa

Tak mi cos przyszlo do glowy... A takiego, ktory np. nie ma wlosow wszedzie gdzie miec powinien juz za faceta nie uwazasz? :>
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
A oto moje wyobrażenie prawdziwego mężczyzny ( jeśli komuś nie pasuje nie czepiać się :) bo to jest tylko i wyłącznie moje wyobrażenie)

Prawdziwy mężczyzna powinien być inteligentny, ale nie może wywyższać się i na każdym kroku za wszelka cenę próbować udowadniać swoich racji innym. Powinien mieć swoje zdanie i nie bać się otwarcie wyrażać swoich poglądów. Konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu , nie zrażając się przeszkodami , które napotka na drodze do realizacji swych pragnień. Kulturalny, konkretny, odpowiedzialny z poczuciem humoru. Powinien umieć się odnaleźć w każdym miejscu i wybrnąć z każdej sytuacji, umieć podjąć szybką ale jednocześnie trafną decyzję. Nie może przejmować się błahostkami i stwarzać sobie tzw. sztucznych problemów. Prawdziwy facet jest zaradny, umie majsterkować, zna się na elektronice i urządzeniach mechanicznych. Nie mam na myśli tego , ze ma być drugim Mc Giver’em ale np. naprawa cieknącego kranu nie powinna stanowić dla niego problemu. Również wymiana koła w samochodzie sąsiadki nie jest dla niego żadnym problemem. Poza tym ambicja prawdziwego mężczyzny nie pozwoli żeby to kobieta zajmowała się takimi rzeczami :)
Prawdziwy facet darzy kobiety szacunkiem, nawet te lekkich obyczajów, jest wobec nich szarmancki i kulturalny. Prawdziwy facet kocha swoją kobietę i nawet jeśli ma problemy z wyrażeniem słowami swych uczuć, to potrafi okazać jej, jak bardzo ją kocha i sprawić by była pewna, że to właśnie ona jest tą jedyną. Daje swej kobiecie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Jest wierny, lojalny, uczciwy, wyrozumiały opiekuńczy i troskliwy. Nigdy nie pozwoli na to, by jego kobieta wracała do domu sama po nocy. Umie wysłuchać i zrozumieć to co ukochana mówi i usiłuje mu przekazać, potrafi przywołać ją do porządku, gdy zanadto przejmuje się czy wyolbrzymia pewne sprawy i zawsze służy jej radą. W trudnych chwilach daje oparcie i jeszcze bardziej uświadamia jej, że zawsze może na niego liczyć. Jest odrobinę romantyczny, ale gdy trzeba, twardo stąpa po ziemii. Raz na jakiś czas zabiera swą ukochaną na kolację , do kina czy też na wycieczkę, lubi ją zaskakiwać i robić jej niespodzianki. W sypialni jest namiętnym czułym , pomysłowym kochankiem, który najpierw myśli o potrzebach partnerki dopiero później o sobie. Umie rozpalić kobietę i sprawić by drżała z podniecenia, pod dotykiem jego ust, języka, dłoni... tak by wciąż błagała o więcej. Musi pieścić ją całym sercem, całym sobą, kochać każdy jej ruch, każde westchnienie… Podsycać jej pragnienie pikantnymi, czułymi słowami, wiedzieć czego pragnie i dawać jej to w podwójnej ilości. Być łowcą... ale wiernym i namiętnym.
Co do wyglądu, który nie jest najważniejszy ale z pewnością nie można powiedzieć, że jest nieistotny, bo przecież nie można być z kimś kto nie pociąga nas fizycznie, to facet powinien dbać o siebie ale bez przesady – kosmetyczka i solarium są zbędne. Umyty, uczesany , ogolony, pachnący, schludnie ubrany( odpowiednio do miejsca i okazji ).Nie powinien nosić zbyt obcisłych koszulek ani biżuterii, za wyjątkiem zegarka i obrączki (jeśli jest żonaty)
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
A oto moje wyobrażenie prawdziwego mężczyzny ( jeśli komuś nie pasuje nie czepiać się :) bo to jest tylko i wyłącznie moje wyobrażenie)

Prawdziwy mężczyzna powinien być inteligentny, ale nie może wywyższać się i na każdym kroku za wszelka cenę próbować udowadniać swoich racji innym. Powinien mieć swoje zdanie i nie bać się otwarcie wyrażać swoich poglądów. Konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu , nie zrażając się przeszkodami , które napotka na drodze do realizacji swych pragnień. Kulturalny, konkretny, odpowiedzialny z poczuciem humoru. Powinien umieć się odnaleźć w każdym miejscu i wybrnąć z każdej sytuacji, umieć podjąć szybką ale jednocześnie trafną decyzję. Nie może przejmować się błahostkami i stwarzać sobie tzw. sztucznych problemów. Prawdziwy facet jest zaradny, umie majsterkować, zna się na elektronice i urządzeniach mechanicznych. Nie mam na myśli tego , ze ma być drugim Mc Giver’em ale np. naprawa cieknącego kranu nie powinna stanowić dla niego problemu. Również wymiana koła w samochodzie sąsiadki nie jest dla niego żadnym problemem. Poza tym ambicja prawdziwego mężczyzny nie pozwoli żeby to kobieta zajmowała się takimi rzeczami :)
Prawdziwy facet darzy kobiety szacunkiem, nawet te lekkich obyczajów, jest wobec nich szarmancki i kulturalny. Prawdziwy facet kocha swoją kobietę i nawet jeśli ma problemy z wyrażeniem słowami swych uczuć, to potrafi okazać jej, jak bardzo ją kocha i sprawić by była pewna, że to właśnie ona jest tą jedyną. Daje swej kobiecie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Jest wierny, lojalny, uczciwy, wyrozumiały opiekuńczy i troskliwy. Nigdy nie pozwoli na to, by jego kobieta wracała do domu sama po nocy. Umie wysłuchać i zrozumieć to co ukochana mówi i usiłuje mu przekazać, potrafi przywołać ją do porządku, gdy zanadto przejmuje się czy wyolbrzymia pewne sprawy i zawsze służy jej radą. W trudnych chwilach daje oparcie i jeszcze bardziej uświadamia jej, że zawsze może na niego liczyć. Jest odrobinę romantyczny, ale gdy trzeba, twardo stąpa po ziemii. Raz na jakiś czas zabiera swą ukochaną na kolację , do kina czy też na wycieczkę, lubi ją zaskakiwać i robić jej niespodzianki. W sypialni jest namiętnym czułym , pomysłowym kochankiem, który najpierw myśli o potrzebach partnerki dopiero później o sobie. Umie rozpalić kobietę i sprawić by drżała z podniecenia, pod dotykiem jego ust, języka, dłoni... tak by wciąż błagała o więcej. Musi pieścić ją całym sercem, całym sobą, kochać każdy jej ruch, każde westchnienie… Podsycać jej pragnienie pikantnymi, czułymi słowami, wiedzieć czego pragnie i dawać jej to w podwójnej ilości. Być łowcą... ale wiernym i namiętnym.
Co do wyglądu, który nie jest najważniejszy ale z pewnością nie można powiedzieć, że jest nieistotny, bo przecież nie można być z kimś kto nie pociąga nas fizycznie, to facet powinien dbać o siebie ale bez przesady – kosmetyczka i solarium są zbędne. Umyty, uczesany , ogolony, pachnący, schludnie ubrany( odpowiednio do miejsca i okazji ).Nie powinien nosić zbyt obcisłych koszulek ani biżuterii, za wyjątkiem zegarka i obrączki (jeśli jest żonaty)

no pięknie to napisałaś :eek:k:
aż się łezka w oku zakręciła..naprawdę.
Pozdrawiam Cię serdecznie
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
A co do prawdziwego mężczyzny są napewno wświecie jeszcze ale z przykrością musze powiedzieć że kobiety walcząc wszędzie o swoje uprawnienia (i tu nie mam nic do tego zastrzeżenia) że mężczyźnii zaczeli wchodzić na ścieżki kobiet ;)
 

silent hunter

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
380
Punkty reakcji
0
" Prawdziwi mężczyzni - kim są?, Czy istnieją jeszcze prawdziwi mężczyzni?" - nie wiem bo dawno nie spoglądałem w lustro...
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Tak mi cos przyszlo do glowy... A takiego, ktory np. nie ma wlosow wszedzie gdzie miec powinien juz za faceta nie uwazasz? :>


Jeżeli je depiluje, to nie :).
Wyjątek twarz ... ale i tak wolę mężczyzn z zarostem na twarzy.
A szczególnie na klatce piersiowej.
Znam takiego, który depiluje nogi i klatkę piersiową.
W moich oczach nie jest prawdziwym mężczyną ... ale nie twierdzę, że mam rację, tylko tak uważam :).
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Więc dla mnie najprawdziwszym* mężczyznom jest nie metroseksualny mężczyzna XXI wieku, a męzny, odważny, gotowy na wszystko rycerz wieku XVII. Niczym Zbyszko z Bogdańca.
Zbyszko z Bogdańca to XV wiek, patrz bitwa pod Grunwaldem (1410) :p
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Hmmm... Lubię kiedy mężczyzna jest delikatny, opiekuńczy i wrażliwy, ma poczucie humoru ^_^ .
Poza tym czy istnieją jeszcze prawdziwi mężczyźni? W moim mieście chyba wszyscy wyginęli... <_< No, może szukam tam, gdzie nie trzeba! :przewraca:
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
prawdziwi mężczyźni już dawno wygineli razem z dinozaurami :)


czyli mamy zaczac ubierac sie w skore niedzwiedzia, nie golic sie, nie myc, latac z maczuga i ciagnac Was moje drogie Panie za wlosy? :D
niestety z przyczyn wiadomych nie napisze jaki powinien byc idealny mezczyzna, bo nie zamierzam sie z zadnym zwiazac w przyszlosci;P
 
Do góry