Potrzebny scenariusz!

Status
Zamknięty.

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Noo.. ja też tak słyszałem ;) Tylko się nie przestraszcie ale ja robie wersje amatorską takiej planszówki bo na kupienie mnie nie stać :( Kości kupione i poradnik gracza jak grać itp.. ale mapę na przykład to z kuzynem robimy i już coś wychodzi :D A co do pionków to będziemy grać figurami z władcy pierścieni myślę że są odpowiednie.. oczywiście że bedzie trzeba obliczyć objętość podstawy itp. Ale mój kuzyn sie zna na matnie :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
W sklepie poświęconym RPG , hipermarkecie, allegro (...).

By the way, w temacie 'Gry bitewne' piszesz
nie fascynują mnie takie gry
, a tutaj wypytujesz o punkty sprzedaży. Power posting? Mało Ci ostrzeżeń?
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Draken i te jego "lol".. :D.

Widzę, że ja tu muszę być ze 25h/dobę bo jak tylko znikam to zaraz się rozpuszczacie jak dziadowski bicz (jak to moja babcia mawia :)). Wracajcie do tematu. O scenariuszu, dodam, żeby ktoś się nie pomylił :p.

Tak przy okazji - po co Ci gotowiec? Czy nie lepiej (i o ile ciekawiej!) jest napisać własną kampanię? Jak dla mnie w całym mistrzowaniu chyba najfajniejsze jest jak piszesz i starasz się przewidzieć wszystkoie głupie zagrania Twojej przyszłej drużyny :D.

A i zmieniam tytuł tematu bo ten błąd ortograficzny w słowie "potzbeny" mnie drażni :p.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hej no przeciez nie musicie pisać od razu calości? Skoro nastawiasz się na długą przygodę, to chyba nie dacie rady ukończyć tego w jeden wieczór :p. Pisz stopniowo, a historię rozwijaj w miarę postępów drużyny. Reszta sama pójdzie z górki.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Bo ja wiem ^_^ właściwie to chciałem od razu cały napisać a nie tak krok po kroku :)
Ale jak na pierwszy raz to wolałbym pełnego gotowca.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Aha co do listy potworów bo to będzie do tej planszówki tylko one chyba muszą być odpowiednie do warhammera bo umiejętności itp. mam z warhammera bo kupiłem "niezbędnik gracza" :p:p:p a właśnie na warhammerze sie mało znam ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No spox tylko czy to się będzie nadawać =/ Bo jak atak potwora będzie 5 razy większy niż zycie czy pancerz to troche dziwne by było co nie? :p:p
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zanim cokolwiek ci napiszę odnośnie potworów... napisz tutaj w jaki sposób chcesz prezentować bohaterów i jak chcesz rozpatrywać walkę (statystyki i system walki). Bo nie jestem pewny do końca o co ci chodzi? Mam ci tu przepisać dokładnie z bestariusza Warhammerowego potwory czy jak? Mogę napisać kilka stworków z podręcznika gracza WH jeśli chcesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry