Potrzebny scenariusz!

Status
Zamknięty.

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam. Potrzebuje scenariusza RPG ale nie ma to być scenariusz na "jedną misję" tylko ma to być ogólny scenariusz np. gothic 3 tylko że nie z gry :) Jak ktoś ma to pisać na PW
Pozdrawiam :papa:
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No cóż.. chyba nikt nie pomoże :) Słyszałem żeby kupić gotowca na allegro na przykład ale kasy nie mam :( :(
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Hyh… Ty nie chciałeś scenariusz na kampanię jak już Ci pisałam na pw nikt Ci nie da całej kampanii… Chyba że jest wyjątkowym (wybacz za stwierdzenie…) frajerem. ;)
Na allegro scenariusze nie są specjalnie drogie… zależy jeszcze jaki system… I z resztą one też są chyba na jedną czy dwie sesje. Kampanie zwykle mistrzowie gry prowadzą kiedy wymyślają całość samemu. Może właśnie warto by ruszyć głową? ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Wiesz.. może napisze jednak swój a sprawdzisz mi go jak skończe? :p:p A jak nie są specjalnie drogie to kup mi taki :D
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
o_O Zwariowałeś? Przecież jak jeden scenariusz ma ze 20 stron to kampania dajmy na to z 10 przygód będzie miała z 200...
Ale luzik możesz mi wysłać najwyżej nie przeczytam :D
Phi! Ja mam głowę od myślenia :p Sam sobie kup :p ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Cham! :p:p No to może jakaś dziewczynana walentynki sprezentuje?:) Ale jednak jak ktoś wie czy można skądś ściągnąć czy coś ;) To pisać!!
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Wypraszam sobie. :phi:
Tak nawiasem mówiąc… to ja jestem dziewczyną…
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Diva, nie trafiłeś do jakiegoś cholernego PCK, tutaj nikt Ci nie napisze kilkuset stronicowego czegoś tam ot tak. Więc skończ ten spam i przeczytaj raz jeszcze uzasadnienie Kati, skoro wciąż nie rozumiesz.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Hyh… nie tak ostro… ;)
Powtórzę się po raz kolejny. Warto napisać coś samemu choćby z tego w względu że branża RPG w Polsce upada, gdyby było inaczej to może nawet ktoś podrzuciłby Ci swój scenariusz a tak to trzeb sobie radzić ;) A jak scenariusz będzie udany to może wrzucisz na sieć? ;) I wzbogacisz rynek ;)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Już mu wysłałem całkiem niezły link. Mam nadzieję że coś sobie znajdzie :D. Ale wątpię, by były tam całe kampanie :p.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Włąśnie nie chodzi mi o pisanie całego scenariusza tylko jakieś stronki ;)
P.S. Nie typu co mi DaMi wysłał :p:p
 

Thornat

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Poszukaj sobie kurcze :/ całkiem sporo można na necie znaleźć, ale trzeba chcieć. Na polterze chyba parę dłuższych scenariuszy było.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Draken i jego świat marzeń i iluzji...

Ty Diva czy jak Ci tam było - przeszukaj też strony anglojęzyczne skoro na polskich kurz zalega.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Tłumaczyć cały anglojęzyczny na polski?? =/ No cóż ale jak na polskich nie ma to trudno.. dzięki all za dobre chęci :):)
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Draken napisał:
po prostu powiedziałem od jakiego systemu naj lepiej zacząć....nie czepiaj się
Twoja wypowiedź po prostu nie wniosła nic do tematu. Nabiłeś posta i tyle. O to chodzi.


Qon napisał:
Znajdź kogoś kto ma stare numery np. "Magii i miecza". Tam było tego na full
W Gwiezdnym Piracie też są scenariusze :p I jest łatwiej dostępny bo w empikach i sklepach specjalistycznych i w można zamówić przez sieć od wydawnictwa :p Z tym że przygody zamieszczane w nim są do Neuroshimy, Monastyru i Warhammera ale to zawsze można jakoś przerobić.
smile.gif
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Lolki :p :p No dzięki za pomoc gwiezdny pirat rox :D A jeszcze coś bo chodzi mi o gry typu gothic czy tibia a nie jakieś typu S-F :)
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Gwiezdny pirat nie jest S-F o_O on ma tylko taka nazwę…
Hyh z tego co mówisz wynika że chcesz scenariusz do gry komputerowej i to taki żeby nie był jeszcze wydany…
No to raczej nie potrafię pomóc…
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie. Do planszówki :p I może być wydany pewnie że może ale żeby nie był bardzo popularny typu Gothic czy inne sławne gry :):)
 
Status
Zamknięty.
Do góry