Poszukiwanie pracy

Baja83

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śrem
jestem po studiach Turystyka i rekreacja, szukam pracy w hotelu przez internet i prasę, również chybił trafił, powiem Wam szczerze że jest ciężko!!! na chybił trafił wysłałem CV chyba do 25 hoteli w Poznaniu i okolicach i co...tylko jedna odpowiedź, jeszcze mało trafiona:-(, niby zbliżamy się do piłkarskiego Euro, ale ruchu w branży hotelarskiej nie widać...a miało być tak pięknie
 

zaharry

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Cały 2008 rok nie mialem stałego zatrudnienia. Szukałem pracy. Odbyłem wiele rozmów kwalifikacyjnych - i nic! Teraz już mam pracę - załatwioną po znajomości. W dzisiejszych czasach to chyba jedyna skuteczna metoda.
 

Dorota2672

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zarządzający systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy w domu(komputerowy marketing Internetowy).
Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym,pomożemy Tobie zarobić.W celu uzyskania pełnych szczegółow skontaktuj się z mój adres e-mail Dorota_sarnowicz@interia.eu
 

jacekdziennik

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam kłopot ze znalezieniem pracy. Nie pracuje trochę ponad pół roku. Zawsze na rozmowie pytają mnie dlaczego jestem bez pracy a kiedy mówię, że właśnie jej szukam, kończą dyskusję. Ktoś jeszcze się z tym zetknął?
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Portale społecznościowe zrzeszające firmy i osoby szukające pracy dopiero się rozwijają, ale można się zainteresować tego typu możliwościami.
Dobrym przykładem może być profeo.pl. Portal pozwala na generowanie CV, sprawdzanie ofert pracy oraz szkoleń.
Okazuje się, że firmy coraz częściej umieszczają oferty pracy w mediach społecznościowych, więc może to być efektywne rozwiązanie.
 
E

eryk12

Guest
Najlepsze efekty daje korzystanie z wszystkich możliwości (internet, prasa, znajomości).
Dobrze jest poznawać nowych ludzi i nawiązywać świeże kontakty.

Niech każdy kto cię zna wie , że szukasz pracy:)
 

Paulina76

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zanalazłam stronę, gdzie jest fullzestaw porad na ten temat. Jest w moim podpisie. ;)
 
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Chciałem zadać wam pytanie o to, w jaki sposób poszukujecie pracy?
Czy dużą rolę odgrywają tu znajomości?
A może to kwestia operatywności?
Posługujecie się Internetem w poszukiwaniu ciekawych ofert? na jakich stronach?

Pamiętam niewielką aferę w TV . :) Ktoś zadzwonił do pewnej stacji telewizyjnej , podając się za sekretarza prezydenta z prośbą o przyjęcie do pracy jednego z członków rodziny prezydenta ;] największe zdziwienie było jak okazało się że to kłamstwo :) w telewizji tym nie mówili :) więc łapcie za telefon i dzwońcie BB)
 
Do góry