Poszukiwanie pracy

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Otrzymanie oferty od urzedu pracy graniczy z cudem, w necie jest wiecej propozycji.
 

agathe_w

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kalisz
Ja głównie szukam przez Internet, ale także przez gazetę regionalną.

Obecnie pracuję, a pracuję tylko dlatego, że znajoma mi załatwiła, takto pewnie jeszcze bym siedziała z dupą w domu.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
No niestety nadal w Polsce często znajdujemy prace przez znajomych, a co do gazet to tez niezły pomysl, zareszta trzeba spróbowac wszystkiego. Bo jak będziesz siedzieć w domu to pa pewno nic nie osiągniesz
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
teraz tez są coraz bardziej popularne agencje pracy może warto byloby z nich korzystac?!
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Ostatnio czytałem wlasnie na ten temat troche artykułów bo zainteresowalo mnie znalezienie pracy przez agencje. I chyba ludzie coraz czesciej i chętniej korzystaja z ich usług.
 

ann-hak€rka

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
1
Miasto
Wawa
Obecnie jestem bezrobotna od kilku miesięcy.. ale dopiero od września tak intensywnie szukam pracy i naprawdę ciężko jest znaleźć coś dobrego- w sumie już cokolwiek :( A szukam głownie przez internet, gazety i nawet czasami jak idę przez miasto i widzę wywieszoną kartkę o zatrudnienie to i zostawię swoje CV . Byłam już na kilkunastu rozmowach kwalifikacyjnych , zawsze kończyły się na tym że mieli odezwać się a tu nic .. :(
normalnie załamka :(
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
wszystko zalezy od Twojego wykształcenia, od tego co chcesz robić, iprzede wszystkim jaka chcesz kase za to
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja też szukam roboty od września. Codziennie parę razy wchodzę na strone pupu bo są niemal codziennie dodawane ogłoszenia, wchodzę na stronę o swoim powiecie, gdzie są darmowe ogłoszenia. I co piątek kupuję lokalną gazetę z ogłoszeniami. Jak na razie nic. Wysłanych sporo CV, nawet jedna rozmowa kwalifikacyjna, conajmniej parenaście telefonów. I zawsze brakuje mi czegoś, a wymagania pracvodawców są chore w stylu:
Młody, doświadczony, dobra znajomość KPA (kodeks postępowania administracyjnego nauczany na III roku prawa - niezbyt realne by os. z wykształceniem średnim znała go). Na prawdę czasem z dupy wyssane wymagania.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
eh a moze sprobuj przez jakas agencje, wystarczy ze im podeslesz cv i wybierzesz sie na jakas rozmowe.
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
moze to i dobry pomysł, spróbuj przez potrale internetowe, troche ich jest :eek:k:
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
witajcie, zdecydowanie znajomości mają bardzo duży wpływ na naszą przyszłą pracę :( niestety ale tak jest :( w każdym razie można szukać przez Internet, chodzić od firmy do firmy, i tak można cały czas, a jak poleci cię znajomy to masz świetną pracę od ręki, taka prawda, nawet jeśli masz doświadczenie budowlańca, a masz wpływowego znajomego to i zastępcą prezesa zostać możesz. Świetnie to pokazuje film „Kariera Nikosia Dyzmy” pozdrawiam
 
Do góry