Porzucona

Lena91

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pleszew
Kilka miesięcy temu byłam z chłopakiem, który wiele dla mnie znaczył, gdy się rozstaliśmy długo nie mogłam się pozbierać. Jednak minęło trochę czasu i przestałam o nim myśleć, do czasu aż nie pojawił się w moim życiu ponownie. Znowu namieszał, obiecał i zostawił dla innej... Dlaczego tak się stało?? Jak wymazać go z pamięci, gdy ciągle powracają wspomnienia jego dotyku, szeptu, zapachu... Pomóżcie!
 

PiotrekOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
1
Sama po jego zachowaniu powinnaś zrozumieć że to była pomyłka niestety przykra pomyłka która Ciebie dotkneła, niestety spotyka to wielu z nas i działa w obydwie strony robią to zawóno kobiety jak i faceci. Moja rada na tą trudną sytuację to zagryść zęby i dalej żyć bo użalanie się nad sobą niestety nic nie zmieni, a jemu napewno niepokazywać żalu jak w tobie został po złamanym sercu. 3m się.

Pozdr.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Kilka miesięcy temu byłam z chłopakiem, który wiele dla mnie znaczył, gdy się rozstaliśmy długo nie mogłam się pozbierać. Jednak minęło trochę czasu i przestałam o nim myśleć, do czasu aż nie pojawił się w moim życiu ponownie. Znowu namieszał, obiecał i zostawił dla innej... Dlaczego tak się stało?? Jak wymazać go z pamięci, gdy ciągle powracają wspomnienia jego dotyku, szeptu, zapachu... Pomóżcie!
On tylko bawił się Toba, bo dla większości facetów to forma dowartościowania. Nie jest łatwo zapomnieć i nic nie pomoże zagryzanie zębów, musisz przez to przejść, ale niech to będzie dla Ciebie lekcja życia, nie warto ufać wszystkim, którzy staną na naszej drodze. Ty przeżywasz, a on na pewno zabawia już inne, sama widzisz, ze to nie ma sensu.
 
D

Drad

Guest
Kilka miesięcy temu byłam z chłopakiem, który wiele dla mnie znaczył, gdy się rozstaliśmy długo nie mogłam się pozbierać. Jednak minęło trochę czasu i przestałam o nim myśleć, do czasu aż nie pojawił się w moim życiu ponownie. Znowu namieszał, obiecał i zostawił dla innej... Dlaczego tak się stało?? Jak wymazać go z pamięci, gdy ciągle powracają wspomnienia jego dotyku, szeptu, zapachu... Pomóżcie!
No jak daje się byle komu to takie są potem skutki :]
 
K

kinga_sc

Guest
Nie dawaj mu kolejnej szansy, bo sytuacja się powtórzy. Zapewne wrócił do ciebie, bo nie wyszło mu z inną i byłaś łatwym pocieszeniem. Taka prawda.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Jak raz Ci się udało o nim zapomnieć to teraz też tak będzie. Tylko, że teraz wiesz, że nie możesz mu ufać i gdy wróci kolejny raz nie dawaj mu szansy :)
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Na błędach sie uczymy. Nastepnym razem bedziesz wiedziala aby nie dawac drugierj szanys ludziom , ktorzy na to nie zaslugują. Dasz rade!
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Hej.
Czytając Twój post, czy też temat ( zwał jak zwał) uznałem, że miałaś to samo co ja. Najgorsze jest to, że dla osoby, która kochamy chcemy być wszystkim, lecz dla tej osoby liczy się ktoś inny, mniej wartościowy, ale wiem jedno, że jego spotka gorsze okrucieństwo, niż Tobie okazał. Pamiętaj po każdej negatywnej złej sytuacji wychodzi słoneczko, a wraz z nim tęcza, która nam pokazuję wszystko w kolorowym obrazie, gdzie stajemy się radośni i mamy więcej sił na to by walczyć i trwać na tym świecie, ale zawszę znajdzie się osoba, która to zepsuję.
Nie patrz prosze na to co było, bo do niczego w to nie prowadzi, spójrz na to co będzie, na to co może cię spotkać, przytrafić, bo to jest ważniejsze, niż wspominanie o swoim byłym, tak tak wiem, łatwo powiedzieć, a trudno zrobić, ale trzeba się starać ze wszystkich sił ile tylko można.
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
Kilka miesięcy temu byłam z chłopakiem, który wiele dla mnie znaczył, gdy się rozstaliśmy długo nie mogłam się pozbierać. Jednak minęło trochę czasu i przestałam o nim myśleć, do czasu aż nie pojawił się w moim życiu ponownie. Znowu namieszał, obiecał i zostawił dla innej... Dlaczego tak się stało?? Jak wymazać go z pamięci, gdy ciągle powracają wspomnienia jego dotyku, szeptu, zapachu... Pomóżcie!

Sama jestem w podobnej sytuacji, byłam z NIM ładny kawałek czasu, niestety zawsze było tak, że wszystko potrafiłam mu wybaczyć, dosłownie wszystko..
Dopiero niedawno zaczęłam dostrzegać jego wady, wcześniej miałam różowe okulary, które doprowadziły do tego, że zostałam zraniona, nie raz zresztą ..

Moja rada : nauczyć się życ bez niego, pomyśl, czy chciałabyś iść przez życie z kimś komu nie będziesz potrafiła zaufać ?

Trzymaj się !! :)
 

Lena91

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pleszew
Hej.
Czytając Twój post, czy też temat ( zwał jak zwał) uznałem, że miałaś to samo co ja. Najgorsze jest to, że dla osoby, która kochamy chcemy być wszystkim, lecz dla tej osoby liczy się ktoś inny, mniej wartościowy, ale wiem jedno, że jego spotka gorsze okrucieństwo, niż Tobie okazał. Pamiętaj po każdej negatywnej złej sytuacji wychodzi słoneczko, a wraz z nim tęcza, która nam pokazuję wszystko w kolorowym obrazie, gdzie stajemy się radośni i mamy więcej sił na to by walczyć i trwać na tym świecie, ale zawszę znajdzie się osoba, która to zepsuję.
Nie patrz prosze na to co było, bo do niczego w to nie prowadzi, spójrz na to co będzie, na to co może cię spotkać, przytrafić, bo to jest ważniejsze, niż wspominanie o swoim byłym, tak tak wiem, łatwo powiedzieć, a trudno zrobić, ale trzeba się starać ze wszystkich sił ile tylko można.
Życze mu jak najlepiej niech mu się z nią układa, może ona będzie potrafiła go zmienić skoro ja nie umiałam... Tylko to strasznie boli, na dodatek jego nowa pani ma tak samo na imię jak ja...
 

slawek_majak

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
miałem tak samo. po jakimś czasie uświadomisz sobie że to nie "to". czasem musi to troche potrwać, ale czas leczy rany i to jest PRAWDA !
 

S0meb0dy

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
przede wszystkim nie powinnaś siedzieć sama cały czas o nim myśląc. Staraj się spędzać wolny czas z przyjaciółkami, wśród chłopaków o których można fajnie podyskutować, wśród ludzi. Wiadomo że on był dla ciebie najważniejszy i jest dla ciebie jedynym facetem na tej ziemi. Nie musisz od razu szukać nowego, po prostu wśród nowych przebywaj i otwórz się na nich.
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Zostawił zranił...
Przybył ponownie zostawił zranił...
i basta nie ma kolejnej szansy niech się facet nauczy myśleć, a nie traktować innych jak rzecz...
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Zapomniałaś wcześniej, zapomnisz i teraz. Mało to chłopaków na świecie. Na daj się mu wykorzystać trzeci raz. Znajdziesz innego, kogos wartościowego.
 

s!d

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Przed Monitorem
Widocznie koleś jakiś prostak myśli że wszystko mu wolno.
Zapomnisz o nim szybko tylko kolejny raz nie daj się wkręcić
Jak jest takim jakim jest to kiedyś się kobieta od niego odwróci jak on będzie zakochany wtedy zobaczy jakie to miłe
Nie smuć się ciesz się życiem a ten jedyny na pewno się znajdzie :)
 

marchewkowy_swiat

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
To okropne, jak Ciebie potraktował. Obawiam się jednak, że za drugim razem sama mu na to pozwoliłaś, nie będąc wystarczająco asertywna. Musisz sobie jasno powiedzieć, jakiego typu chłopaka poszukujesz i wtedy będziesz miała szansę na to, że nie trafisz ponownie na takiego faceta, jak ten, który Ciebi tak zranił.
------------------------------------------------
Zrób Test Doboru Partnerskiego MyDwoje i dowiedz się jaki jest Twój Profil Partnerski.
Dowiedz się, kto do Ciebie pasuje; z kim stworzysz trwały związek.
 
A

Aulelia

Guest
Kilka miesięcy temu byłam z chłopakiem, który wiele dla mnie znaczył, gdy się rozstaliśmy długo nie mogłam się pozbierać. Jednak minęło trochę czasu i przestałam o nim myśleć, do czasu aż nie pojawił się w moim życiu ponownie. Znowu namieszał, obiecał i zostawił dla innej... Dlaczego tak się stało?? Jak wymazać go z pamięci, gdy ciągle powracają wspomnienia jego dotyku, szeptu, zapachu... Pomóżcie!

W takich sytuacjach zawsze powtarzam, że najlepiej by było, abyś zajęła się swoimi sprawami. Wtedy łatwiej będzie Ci zapomnieć. Zapewne masz jakieś nierozwiązane sprawy. To właśnie na nie powinnaś zwrócić uwagę. Zainwestuj w siebie. Ludzie często w obliczu jakichś zmian w życiu, zmieniają swój wizerunek. Nie chodzi mi tylko o wygląd, bo to chyba trochę za mało. Musisz zrozumieć, że Twój były zachował się wstrętnie w stosunku do Ciebie. Twoja historia pokazuje, że nie można ślepo ufać w każde słowo wypowiedziane przez faceta. Liczą się czyny, tak naprawdę. Spotkasz się jeszcze w życiu z wieloma facetami, ale nie popełniaj drugi raz tego samego błędu. Zwracaj uwagę nie na obietnicę, a na to co robi dla Ciebie. Ważne jest to, aby mężczyzna potwierdzał swoje słowa. Dlaczego tak się stało? Trudno mi odpowiedzieć. Często życie decyduje za nas. Mamy wówczas związane ręce. Sporo rzeczy dzieje się wbrew nam, nic na to nie możemy poradzić. Tylko dzięki sile możemy przez to przejść. Życzę Ci właśnie tej siły.

Pozdrawiam.
 

izka323

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
47
Punkty reakcji
3
Miasto
Polska
Głowa do góry. I chociaż to teraz brzmi głupio, jakoś tak pewnie nienaturalnie, to będzie dobrze. Każdy kolejny dzień bez niego jest Twoim sukcesem. To tak, jakbyś każdego dnia wstawała z łózka i miała do wykonania super ważne zadanie, od którego wszystko zależy.
Nie musisz myśleć, co będziesz robiła jutro, bo to nieważne. Ważne, że dzisiaj jest dzisiaj, że Ty masz na to "dzisiaj" jakieś plany, plany że pójdziesz z przyjaciółką na spacer albo na rolki, że chcesz sobie kupić nową sukienkę albo się pouczyć.
Sytuacja, o której piszesz, jest trudna, fakt. Sama przez takie coś przeszłam i... I wiesz? Kiedy myślę o tym, który mnie tak skrzywdził, myślę z sentymentem, ale nie wyobrażam sobie, jak mogłabym dotknąć chociażby takiego człowieka, który jest takim idiotą, który krzywdzi ludzi, których podobno kocha i który nie ma za grosz honoru, podejmując decyzję i za chwilę ją zmieniając.
To nieważne, jak nazywa się jego nowa dziewczyna i nieważne, co on teraz robi. Zawsze, kiedy się nad tym zastanawiasz - pomyśl o tym, że on ma to głęboko gdzieś, bo jest upośledzonym emocjonalnie chłopcem, który od 5 roku życia już tylko rośnie fizycznie i nie za bardzo wie, czego chce. Więc Ty też chociaż PRÓBUJ mieć to gdzieś.

Spotkasz na pewno kogoś, kto nie będzie wykorzystywał Twoich uczuć, bo tak mu się podoba.

A jeśli Cię to pocieszy, ten chłopak nie zbuduje niczego normalnego i tak naprawdę szczęśliwego, na krzywdzie, jaką Tobie wyrządził.
To, co złego zrobiliśmy innym, zawsze do nas wraca.
Do niego też wróci, ale Ty postaraj się żyć własnym życiem. Bo warto.;)
 

TonyHawk

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Głowa do góry, facetów na świecie dużo. Szkoda płakać po draniu. Wiem że jak się kogoś kocha to trudno zapomnieć ale wszystko mija i jakoś to dalej idzie nie ma co się załamywać. Po każdej burzy kiedyś wstaje słońce :)
 
Do góry