Pomysł na wycieczkę szkolną.

martyna0405

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
tutti frutti napisał:
Wrocław i okolice są bardzo ciekawe
Zgadzam się. Od siebie mogę polecić Park Przygody Kulturinsel (15km od Zgorzelca).
Ciekawe miejsce na wycieczkę szkolną jednodniową lub z noclegiem, można również się wybrać rodzinnie ze swoimi pociechami:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
To dobre biuro i ma dobre opinie. Sama myślę że jak będę swoje dziecko wysyłać na wakacyjny obóz to z nimi, mają dużo atrakcyjnych, tematycznych opcji w ofercie.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Oj wszystko zależy również od dziecka - jedno bardziej nadaje się na takie wycieczki szkolne . Drugie mniej
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Jeśli będziecie planować wycieczkę w okolicach Krakowa lub na południu Polski, ciekawą opcją może być Zatorland. Jest to park rozrywki, ale taka wycieczka to nie tylko zabawa - również edukacja. Znalazłam go przypadkiem w necie, bo ktoś polecał jako ciekawą opcję Kino 360 3D. Może to być fajna opcja dla dzieciaków, jak myślicie?
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
W okolicach Warszawy fajna jest też Farma Iluzji :) Oraz Zoo Safari w Poddębicach pod Łodzią :) To pomysły na wycieczki jednodniowe. Jak zielona szkoła to najlepiej z biurem podróży, bo wtedy chyba jest najwygodniej i najbardziej komfortowo.
Nie rozumiem jednak stwierdzenia, że jedno dziecko bardziej się nadaje na wycieczkę szkolą, inne mniej. Jak jedzie cała klasa, to w czym problem?
 
N

nianiaSweet

Guest
prawda jest taka, że w każdym zakątku Polski jest mnóstwo ciekawych rzeczy do zobaczenia, jak to mówią cudze chwalicie................. a jeśli chodzi o zielona szkołę to rzeczywiście lepiej zorganizować to z biurem podróży, tylko jak tu wybrać sprawdzone i wiarygodne biuro, tak aby dzieci pojechały na wycieczkę a nie obyły się smakiem.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Sporo dobrych opinii ma właśnie biuro BUT. organizuje i wycieczki szkolne i zielone szkoły.
 
N

nianiaSweet

Guest
Twoje dzieci korzystały już z usług tego biura, czy tylko słyszałaś na jego temat dobre opinie?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jeszcze nie korzystała ale znam własnie z wycieczek szkolnych :) no al powoli będę myślec nad zimowymi feriami.. bo o wakacjach czas zapomnieć :(
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Wszystko zależy jak długa ma być ta wycieczka :) u mnie potrafiła trać kilka dni i zwiedzaliśmy najróżniejsze miejsca począwszy od Wieliczki skończywszy na Grunwaldzie ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
jaka29 tak naprawdę miałaś już przyjemność z Biurem Usług Turystycznych bo Twoje dzieci już z nimi wyjeżdżały możesz coś więcej napisać o tym biurze podroży?
 
D

Dobrawa

Guest
Mnie się podobała wycieczka szkolna do Bałtowa do krainy dinozaurów. Dzieciaki były zachwycone.
 
N

nianiaSweet

Guest
no ja właśnie teraz chcę się skupić na wyjeździe zimowym dla dzieciaków, hce im zorganizować jakieś kolonie zimowe w czasie ferii, i już teraz robię rozeznanie na rynku usług turystycznych.
 

rozowaewa

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Moja córka była ostatnio na tej farmie iluzji własnie z BUT kochamwakacje.pl/wycieczki/farma-iluzji,W-120 wróciła zadowolona, mnóstwo zdjęc, opowiadań nie było końca. Wiem, ze teraz u młodszej córki w klasie planowana jest farma iluzji. Pani na zebraniu mówiła, że cała szkoła teraz tam jeżdzi :)
 
N

nianiaSweet

Guest
nie słyszałam o tej farmie, aż z ciekawości musiałam wejść na stronę i sprawdzić o co chodzi :) wygląda nieźle, dzieciaki na pewno zainteresuje taka rozrywka.
 

rozowaewa

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
nianiaSweet napisał:
nie słyszałam o tej farmie, aż z ciekawości musiałam wejść na stronę i sprawdzić o co chodzi :) wygląda nieźle, dzieciaki na pewno zainteresuje taka rozrywka.
z tego co opowiadała moja Paulinka, to nie sposób było się nudzić na tej wycieczce,

PROGRAM
Park Edukacji i Rozrywki w Trojanach to świetna zabawa i zdobywanie wiedzy w nieformalnej atmosferze w połączeniu z magią i iluzją!
  • Latająca Chata Tajemnic i Muzeum Iluzji
  • Iluzyjne eksponaty: ścieżka złudzeń, lewitujący kran
  • Świat w skali makro: meble olbrzyma, giga szachy
  • Pole dmuchanych atrakcji, wiklinowy labirynt
  • Nielimitowana zabawa na świeżym powietrzu na polanie piknikowej, na drewnianym placu zabaw, na boiskach do gier zespołowych oraz na plaży przy Zatoce Piratów, gdzie można m.in. wykopać szkielet dinozaura czy też zrobić sobie zdjęcie z Małą Syrenką
 
Do góry