Pomysl Na Walentynki :?

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Śmieszy mnie cały temat. Robicie problem z byle gów*a!!! Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś się będzie zastanawiał, co by tu podarować dziewczynie na Walentynki. I jeszcze te wasze propozycje... kosmos normalnie. A wystarczy zwykła kartka, która wyjaśnia całą sprawę.
Nie wiesz co w niej napisać? W tych czasach trudniej znaleźć czystą kartkę niż jakąś gotową, z wpisanym tekstem. I jedyną czynnością, którą musisz wykonać to wpisanie swojego imienia (nawet nie musisz jak osobiście wręczysz).
 

kawusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
jeśli komuś na czymś a tym bardziej kimś bardzo zalezy, to znajdzie sposób na wszystko! dla chcącego nic trudnego!
http://www.youtube.com/watch?v=tZ5Z-W0m6f8
 

janinka1

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Walentynki to jedyne święto zakochanych w roku więc nie wiem czy je całkowicie bagatelizować. Jeśli zależy Wam na drugiej połówce to może warto wybrać się razem na profesjonalną sesję zdjęciową dla zakochanych, to bardzo miła pamiątka nawet kiedy będziecie oglądac ja już osobno :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja zazwyczaj nie robie czegos super oryginalnego w ten dzien, po prostu jestesmy razem, choc nie bedzie teraz calego dnia na bank, bo praca, ale jestesmy razem, zazwyczaj daje mi roze, robimy cos razem, gdzies idziemy. Najwazniejsze to dbac o siebie na codzien.
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
śmieszny temat... Po w ogóle piszesz posta skoro żadna podana tutaj propozycja Ci nie odpowiada??
 

powalona

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja już wszystko obmyśliłam:) kolacja, świece, dobre winko i seansik horrorów na nShow w 3D (niesamowite doznania) a później jeszcze większe w ramionach mężczyzny:)Szczęśliwych Walentynek!!!
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku mam ochotę zrobić coś niestandardowego na walentynki. Marzy mi się albo jakiś sportowy wyjazd albo coś takiego - http://www.gleboczek.pl/admin/pdf/pdf_356719e23764be7ff6839dc5a825aa319a7.pdf Kusząca jest tam m.in. nauka masażu dla dwojga :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja też nie przepadam za tym świętem bo jest ono dla mnie za bardzo komercyjne, ale znam ludzi, którzy je uwielbiają i szukają pomysłów na to, jak te walentynki spędzić, w każdym razie jeśli ktoś chciałaby w Krakowie pójść na walentynkową kolację myślę, że idealana do tego będzie Vanilla Sky.
 

terra_nova

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
co roku ten sam problem :) co kupic na walentynki? zawsze budziłam sie w ostatniej chwili i latałam na szybkiego po sklepach. w tym roku postanowiłam wcześniej się zatroszczyc o prezent. Nie chciałam nic sztampowego, wolałam coś konkretnego. W sumie prezent dla nas dwojga :D
Może komuś się to wyda głupie, ale kupiłam zestaw do sypialni - o taki :) zbieralismy się na zakup nowych mebli do sypialni więc tak przy okazji walentynek.... oczywiście do tego wybrałam już fajną przyjemną pościel, będą świeczki - całe mnóstwo świeczek!!!!
o innych szczegółach nie będę się rozpisywac bo to zbyt intymne hahahahaha ale kokarda na szyję też będzie :108:

meble są już od wczoraj schowane w garażu :) w Walentynki od rana z bratem poskładamy i jak "mężu" wróci z pracy to dopiero będzie miał zdziwko
happy valentine`s day!!!!
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
kup jej wielkiego misia ja tak zrobiłem rok temu i nie pożałowałem ;p
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Dokładnie, liczą się drobiazgi, nie jakieś wydumane prezenty w stylu diamentowej kolii (chociaż....:p;). Ja tak kupiłam mojemu Miśkowi zapas żelków Harribo z wyprzedaży Głupota, ale napewno się ucieszy. A gdyby tak się zdarzyło, żeby byłby jednak nie pocieszony to poromantycznej kolacji postaram się jakoś temuj zaradzić!:D
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Na walentynki najlepiej dostać i dać- nic. Sam uwielbiam pomijać to głupie święto[ o ile można ten dzień nazwać świętem].
 

refresh

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2013
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
może zrób jej lody ,kup jej balonika , potańcz nago, ... ? :) jej jesteś młody - i jak może ci brakować takich pomysłów. aż strach bo jak będziesz miał 40.... :ninja2: to już klapa po całości.

ja mam tyle pomysłów że mogłabym je sprzedawać ;)

denerwujące jest to - że jedni bardzo.bardzo nie lubią a inni bardzo bardzo lubią.
ależ oczywiście. !nie potrzeba dnia (nie święta) zakochanych żeby zrobić dla swojej sympatii coś miłego...

ale po co zaraz mówić jaki to beznadziejny dzień i jaki komercyjny.

a niby które święta w tych czasach są nie komercyjne ? hm :)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Wszystko jest kwestią naszej kreatywności,ale uważam że bukiet kwiatów,w szczególności róż na pewno nie zaszkodzi przy okazji święta Waentynek, będzie to wręcz wskazane.
 
Do góry