Pomysl Na Walentynki :?

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
mam uno pikolo problemo
znam sie z dziewczyna od jakiegos czasu (krutszego)
no i wlasnie nie wiem czy mi sie opyla co kolwiek robic na walentynki:
-nie wiem czy okres znajomosci ma cos do tego
-mieszkamy w niezlym "za:cenzura:u" (zadnych restauracji, kina ani nic, a jak juz to daleeeeeko)
-jedynie to sie spotykamy tylko w szkole (nie no, ja nawet nie wiem gdzie ona mieszka)
-jak narazie to nawet na dworze jest tak nimno ze nawet nie warto wychodzic :/

i czy ktos cos moze mi doradzic, bo ja kapletno 0 pomyslow
Bardzo kocham tamta osobe ale jeszcze ani razu tego nie okazalem :(
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Chłopie weź sie w garść i zrób cos na te walentynki cokolwiek ale zrób. Nawed głupia kartka na walentynki wiele znaczy. Dziewczyny reaguja bardzo uczuciowo na wszystko jak sie zakochałeś to sie bierz do roboty ona nie bedzie czekać wiecznie !!
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
no to ze ona nie bedzie wiecznie czekac to sobie zdaje z tego sprawe

ale chodzby i nawet tylko walentynka to i tak nie wiem co napisac bo nigdy nie pisalem nikomu walentynki anie nie mam glowy do takich zeczy

a najlepsze ze to moja 1 dziewczyna
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No to zapros ja do domu. Jesli nie masz weny tworczej, to kup jej jakiegos misia czy cos. Albo po prostu kwiaty.
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
hmmm
jesli chodzi o moj dom to odpada
nie chodzi mi o to ze sie wstydze przed rodzinka tylko obiecalem sobie ze nikogo nie zaprsze do mnie z powodu jedenej sytuacji ktura tutaj zaszla
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No wiesz, jesli w walentynki znowu nastana mrozy dwudziestostopniowe, to gdzies ja bedziesz musial zaprosic...Ale jesli bedzie w miare, to przeciez mozecie wyjsc do jakiegos parku czy cos...Ja z moim chlopakiem poznalam sie rowno rok temu w polowie stycznia i do wiosny nie zapraszalismy sie do domu, walentynki tez spedzilismy na polu. Pospacerowalismy, wymarzlismy, ale bylo fajnie ;) Tylko ze wiesz, jesli sie bedziecie dluzej spotykac, to w koncu by pasowalo, zebys ja do domu zaprosil...
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
no ale jesli mi chodzi o to ze ja nie chce zaprosic ze wzgledu na jej dobro

bo ja nie chce by ja spotkalo to co kiedys ...
poprostu tamto bylo okrutne
 

Tronholm

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niedrzwica Dużą
To po co piszesz ten post? :mruga:

Po pierwsze - nie możesz zaprosić jej do domu
Po drugie - mieszkasz "na wsi" i nie ma tam nic ciekawego do roboty
Po trzecie - nie umiesz pisać walentynek
Po czwarte - mieszkasz daleko od miasta
Po piąte - to nie jest (jeszcze) twoja dziewczyna

Dam Ci dobrą radę: ZAGADAJ DO NIEJ CHOĆ JEDNO SŁOWO i daj jej do zrozumienia że ma "wielbiciela" ale bez przesady. Jeżeli chodzicie do tej samej klasy to najważniejsze staraj się aby zwróciła na ciebie uwagę.
 

sanczez

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
mozesz byc przecietny z wygladu, ale jak masz dobra gadane, to napewno poradzisz sobie, ale podstawa to rozmowa !

polecam namowic ja na spacer
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
Po pierwsze - nie możesz zaprosić jej do domu
Po drugie - mieszkasz "na wsi" i nie ma tam nic ciekawego do roboty
Po trzecie - nie umiesz pisać walentynek
Po czwarte - mieszkasz daleko od miasta
Po piąte - to nie jest (jeszcze) twoja dziewczyna
no to niestety juz nie jest moja wina


Dam Ci dobrą radę: ZAGADAJ DO NIEJ CHOĆ JEDNO SŁOWO i daj jej do zrozumienia że ma "wielbiciela" ale bez przesady. Jeżeli chodzicie do tej samej klasy to najważniejsze staraj się aby zwróciła na ciebie uwagę.
to niestety ona juz wie do bardzo dawna
to praktycznie ona postawila pierwszy krok (kiedys tam) a potem to sie jakos tak potoczylo ze sie w niej zabujalem (sam nie wiem czemu ale czuje ze ja kocham)
 

Tronholm

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niedrzwica Dużą
To że nie umiesz pisać walentynek to jest twoja wina i da się tego nauczyć. Najleprzym pomysłem jest poprosić kogoś dośwaidczonego i zaufanego aby to za ciebie zrobił.

Ja mogę to zrobić ale za drobną opłatą. :D :) za jedyne oryginalne Need for Speed Most Wanted na kompa. :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
no to ze ona nie bedzie wiecznie czekac to sobie zdaje z tego sprawe

ale chodzby i nawet tylko walentynka to i tak nie wiem co napisac bo nigdy nie pisalem nikomu walentynki anie nie mam glowy do takich zeczy

a najlepsze ze to moja 1 dziewczyna
od czego masz internet gotowe walentynki :p
tylko rusz glowa :D
 

Dobijasek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
za jedyne oryginalne Need for Speed Most Wanted na kompa.

taaa

moze jeszcze bede ci placic za WOW'a

ledwo mnie na komure stac a ty chcesz odemnie NFS'a
(to nie znaczyze wogule nie mam forsy)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
No wiesz, jesli w walentynki znowu nastana mrozy dwudziestostopniowe,

A jak się to nie sprawdzi Moja Droga to jak ja Cię dorwe to ułaa....lepiej zebyś nie widziała co Ci zrobie :p
Musi BYĆ MINIMUM -30............bo inaczej jestem trupem :/
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
Mam nadzieję ze niejestes osoba niesmiala. Jezeli dobrze sądze to świetnie!
Wiec moze zaczniemy tak:
Gdy ją spotykasz usmiechaj sie!(jezeli jest smiala to go odwzajemni)
Rozmawiaj z nia(jepiej sie poznacie)
A gdy stwierdzisz ze to odpowiedni moment zapytaj sie jej czy chcialaby isc z toba na randke do parku(jezeli z nia juz chodziles to powiedz jej ze przemyslales to i zeby dala ci szanse.UWAGA!!!Jezeli cos obiecasz dotrzymaj slowa!!!)
Gdy spodobacie sie sobie(po kilku randkach) zaproponuj jej stałą sympatię(bycie parą)
Chyba powinno wystarczyc;) :papa:

a i jeszcze jedno; NIEMA podrywu doskonałgo!!!!!!!!!!!
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
co do tej niesmailosci to raczej 90% z nij przelamalem w ciagu 5 min (nie bede mowic jak) ale cos zawsze jestem niesmialy i malomowny

obietnice- zawsze dotrzymuje nawet jak by mialo to trwac kilka miesiecy, lat
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie wiem ile ty masz alt , ale ja bym wzio9l samovchod od starszego i pojechal do wiekszego miasta do restauracji , kina , teatru , gdzie tam chcesz. Ale przedtem ( albo po , ale niezbyt późno)pojechal z nią gdzies na odludne miejsce i powiedzialbbym co do niejszue może cos dal. A gdyby padal śnieg, ale nie musi i przytuliłbym się do niej.
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Wierz co jest duzo zeczy ktore mozna zrobic w walentynki tylko trzeba troche pomyslec. :p
Ja chcialem zaprosic do kina ta jedyna ale powiedziala ze woli walentynke bo walentynki daje sie tylko raz w roku a do kina mozna isc codziennie :p ale i tak zaprosze ja do kina :/ Aha cos mialem powiedziec...
Nie wierze ze w twoim miescie nie ma kina albo jakies kawiarenki moze jest ale na drugim koncu miasta. Trzeba poszukac.
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
no prawa jazdy nie mam (15 lat) a do kina czy gdziekolwiek trza jechac autobusem ktore jezdza z biiiiig opuznieniem (najwyzej mamy 2 bary (albo 1 nie liczylem)

ale czy mi wypada mowic jej ze ja kocham jak gadamy ze soba bardzo malo (niestety, i mam szlaban nawychodzenia z chaci, komury nie mam a onana gg niezwykle zadko)
bo mysle ze po takim czym ona moze sie na mnie obrazic jesli po tak krotkim czasie bede mowic takie zeczy??
 

dawidj1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,

Miałem podobny problem ale na szczęście znalazlem strone www.pomyslymarzen.pl :)))))))

mam nadzije ze i tobie sie przyda. POlecam pomysl z prezentacją
 
Do góry