POMÓŻCIE dziewczyny..

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Czytając inny temat doszedłem do wniosku, że unique_boy to ten gość który ma problem z orgazmem , wiec Zaharias nie dziw się, że tak pisze :) Popsuliśmy jego plan :D
 

trusssi

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czy to forum polega na wyśmiewaniu sie i dowalaniu głupich haseł? żal..

Może mieć problemy zdrowotne, może być również tak, że w swoim życiu zbyt często przeżywał wcześniej orgazmy i teraz uzależnienie powoduje, że nie wyczuwa przyjemności. A właśnie najbardziej prawdopodobne jest to, że nic nie będziego tak satysfakcjonować jak stosunek;)

Nie ma co, trza próbować.

Chillout;)
 

unique_boy

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie mam zdanego planu... I dziwi mnie to jak piszecie ze u mezczyn wytrysk= orgazm bo to nie prawda...
Orgazm męski czy żeński jest procesem skomplikowanym i zdążają sie sytuacje kiedy mozna miec orgazm a nie miec wytrysku jak i właśnie na odwrót...
To ze nie słyszeliście o czymś takim nie znaczy ze to nie istnieje...
Mówicie ze chce zaciągnąć moja dziewczynę do łózka
Ale jaki to miało by sens skoro przez te sytuacje ani ja nie czuje sie gotowy na sex ani ona... i dopóki nie rozwiążemy mojego problemu nie stanie sie to...
piszecie zoboczony...
To ze nie czuje rozkoszy , nie odlatuje etc nie znaczy ze kompletnie nic nie czuje... to napięcie i oczekiwanie czy coś sie stanie
powoduje to ze raz na jakiś czas chce to zrobić bo wierze ze mi sie uda...
Czasem czuje coś więcej czasem coś mniej problem polega na Tym ze nigdy to nie była żadna eksplozja przyjemności
Nie jestem zboczeńcem bo niby dlaczego miałbym nim być...
Ten topic założyliśmy tu bo szukamy pomocy... chcemy odnaleźć przyczynę tego jak jest
nie wiemy czy to psychiczne czy fizyczne dlatego szukamy kogoś kto może miał podobna sytuacje , kto może wie coś na ten temat...
Wiec nie piszcie ze jestem homo bo nie jestem , ze mnie ludzik55 nie podnieca bo mnie podnieca ostro , nie piszcie ze jestem zboczony bo nie jestem , ze chce ja wykorzystac bo nie takie mam wobec Niej zamiary ...
Szukaliśmy pomocy a nie insynuowania ze jestem ch**em a Ona jest naiwna bo to nie prawda...
A to co piszecie świadczy o Was
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
1.unique_boy idz do terapeuty jak sadzisz ze masz takie problemy

2.ludzik55 to jest wlasnie forum jak pisze tu (niby twoj chlopak-choc mysle ze moze to ty zalozylas drugie konto) i piszemy poprostu co myslimy i nie musimy sie wcale zgadzac z waszym zdaniem , to jest nasza opinia

3. nie wiem czemu rzekomo on masturbuje sie bez ciebie razem pewnie byloby przyjemniej i pewnie orgazm tez by byl
 

ludzik55

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
nie to nie jest moje drugie konto.. Jejku sprawdzcie IP jesli Wam sie nie podoba .. :-( ehh
 

unique_boy

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
bo liczę na to ze może Tym razem będzie lepiej i dostane...
To nie jest tak ze kompletnie nic nie czuje , czasem lepiej czasem gorzej...
chodzi o to ze nigdy nie czuje takiej konkretniej ekstazy...
Czuje jakieś napięcie , coś sie zbliża , przychodzi wytrysk i tyle...
nie ma czegoś takiego ze zaczynam odjeżdżać , ze serce zaczyna walić , oddech robi sie szybki i płytki a ja jestem w jakims 7 niebie...
serce i oddech na poziomie normalnym lub lekko podwyższonym ale tak lekko ze...
skurcze mięśni kompletnie brak
uczucie odjechania - NIGDY !!
Wiec to ze nie mam orgazmu nie znaczy ze nie czuje nic czy ze jest to nieprzyjemne...
poza tym wierze ze sie uda i dostane
wiec okazjonalnie masturbuje sie
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
jak robisz to sam i myslisz ze masz miec orgazm- to w takich warunkach to nikt by nie mial porzadnego orgazmu, po za tym nie zawsze orgazm jest taki sam i nie zawsze wystepuja wyzej wymienione przez ciebie objawy - skad ty je wzieles z neta ?
 

unique_boy

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
z rożnych źródeł miedzy innymi z artykułów w internecie pisanych przez seksuologów bodajże nawet przez Zbigniewa Lwa Starowicza cześć ...
Orgazm powianien być ektaza o ile wiem a tak owej nie odczuwam
A w jakich warunkach najłatwiej bo patrząc na to co sie pisze to w MSTRB łatwiej niz w trakcie sexu bo ma sie większa kontrole intensywnością ruchów etc
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
tak to czytaj dalej regulki i poradniki to ani radosci z sexu nie zaznasz a od takiej kontrolowanej masturbacji co najwyzejsz reka cie bedzie bolec i spuchnie ci pewna czesc ciala ;)
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Smieszne jest to co piszesz .
Jak byś nie miał orgazmu i nie czerpal przyjemnosci to byś nie walil . Chyba że jesteś zboczony i masz jakis problem ze sobą .
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Jak byś nie miał orgazmu i nie czerpal przyjemnosci to byś nie walil . Chyba że jesteś zboczony i masz jakis problem ze sobą .
:hahaha: bo padne...
czytaj więcej poradników.. na pewno ci pomogą... :p może odczuwasz, ale dla ciebie to jest za mało? nie wiem czego ty sie spodziewasz :p
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
unique boy i ludzik55 to jedna i ta sama osoba.a skad to wiem?wystarczy poczytac na roznych tematach jak pisza.ciekawe ze niby ten unique boy to facet i do tego ma niby 17 lat a wie o dobrych testach ciazowych :lol: :lol: ludzik55 sobie z nas jaja robi.
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Nie wiem jak to możliwe, ale, zadawalajcie sie do tej pory póki Wam to przyjemnoście nie przyniesie:p
 

ludzik55

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
jeny ale beznadzieja .. nie nie jesteśmy "tymi samymi osobami" napisałam jako pierwszy temat ten właśnie, który czytacie ... tez w którym teraz pisze.. jestem dziewczyną, a unique boy sie włączył na forum jak się dowiedział, że napisałam ten temat . Czemu sądzicie, że sobie jaja robimy i jesteśmy tą samą osoba ?? jejku.. napisałam o problemie bo taki ma mój chłopak, liczyłam na jakieś sensowne odpowiedzi w miare bo w internecie piszą że "wytrysk bez orgazmu i orgazm bez wytrysku " istnieje.. nie wiem na jakiej podstawie mówicie że unique boy i ludzik55 to jedna osoba ?? NA JAKIEJ ?
 
Do góry