POMÓŻCIE dziewczyny..

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Droga ludzik55,
z przykrością musze stwierdzić , że Twoj partner jest zboczony . Radzę Ci najpierw zabierz go do psychologa . Psycholog wyleczy go z uzależnienia od walenia konia . Nie moge nazwać tego inaczej bo czymże jest walenie gdy nie odczuwa sie przy tym orgazmu ? Próżne jego zabiegi ,a odcisków nabawić sie może . Widać ma korzyść w tym ukrytą , że tak kapucyna trzepie. Korzyscia tą nie jest orgazm to wiemy . Czymże jest więc owa korzyść ? Na to pytanie odpowie wspomniamy wcześniej zacny pan psycholog . Ja mogę tylko snuć podejrzenia, których przytaczać mi wśród zacnych forumowiczów - nie wypada .
Gdy już psycholog zrobi co do niego należy , udajcie sie prędko do innego magika . Zwie sie on seksuologiem , a wiedza jego tajemna i wielka . On Twemu kochankowi pokaże , co czynić powinien by odlecieć pod chmury pieszczon ręka własną . Wyleczy go z tej choroby co z orgazmu okrada . A gdy już Twój luby zdobędzie rzemiosła tego ostatnie szlify, bedziecie mogli skonsumować to co kochanków nektarem . Wtem będziesz mogła zapytac czy nie jesteś przypadkiem w błogosławionym stanie .
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Olsztyna chyba padne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :eek:k2:
 

ludzik55

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
ha hah hahaha dobry wierszyk :pP smieszny .. ;) no ale dobra zakończmy ten temat już bo nikt mi nic ciekawego nie odpowiedział :))
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
Droga ludzik55,
z przykrością musze stwierdzić , że Twoj partner jest zboczony . Radzę Ci najpierw zabierz go do psychologa . Psycholog wyleczy go z uzależnienia od walenia konia . Nie moge nazwać tego inaczej bo czymże jest walenie gdy nie odczuwa sie przy tym orgazmu ? Próżne jego zabiegi ,a odcisków nabawić sie może . Widać ma korzyść w tym ukrytą , że tak kapucyna trzepie. Korzyscia tą nie jest orgazm to wiemy . Czymże jest więc owa korzyść ? Na to pytanie odpowie wspomniamy wcześniej zacny pan psycholog . Ja mogę tylko snuć podejrzenia, których przytaczać mi wśród zacnych forumowiczów - nie wypada .
Gdy już psycholog zrobi co do niego należy , udajcie sie prędko do innego magika . Zwie sie on seksuologiem , a wiedza jego tajemna i wielka . On Twemu kochankowi pokaże , co czynić powinien by odlecieć pod chmury pieszczon ręka własną . Wyleczy go z tej choroby co z orgazmu okrada . A gdy już Twój luby zdobędzie rzemiosła tego ostatnie szlify, bedziecie mogli skonsumować to co kochanków nektarem . Wtem będziesz mogła zapytac czy nie jesteś przypadkiem w błogosławionym stanie .
olszyna coz za talent :klaniasie: niczym trzynasta ksiega pana tadeusza :sexy:
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
z przykrością musze stwierdzić , że Twoj partner jest zboczony . Radzę Ci najpierw zabierz go do psychologa .

Może najpierw zastanów sie czy z Toba wszystko w porządku? :)

Coraz czesciej zauwazam, że to forum poświęcone jest wyśmiewaniu sie z problemów innych a nie pomocy w ich rozwiązywaniu... Przykre to troche...
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Może najpierw zastanów sie czy z Toba wszystko w porządku? :)

Coraz czesciej zauwazam, że to forum poświęcone jest wyśmiewaniu sie z problemów innych a nie pomocy w ich rozwiązywaniu... Przykre to troche...


tu sie nikt z nikogo nie nasmiewa.wez moze przeczytaj ten temat od poczatku.i potem dopiero pisz uwagi ;)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
Może najpierw zastanów sie czy z Toba wszystko w porządku? :)

Coraz czesciej zauwazam, że to forum poświęcone jest wyśmiewaniu sie z problemów innych a nie pomocy w ich rozwiązywaniu... Przykre to troche...

a co tu jest do rozwiazywania? przeciez to zaden problem chlopak sie masturbuje i mowi ze nie ma orgazmu (czego sie nie robi by zaciagnac dzieczyne do lozka!!!)
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Może najpierw zastanów sie czy z Toba wszystko w porządku?

Ze mna ? Jak najbardziej wszystko w porzadku . Ja sie masturbuje dlatego , że mam wtedy orgazm. Nie tak jak unique boy , ktory robi to nie wiedzieć czemu . Stwierdziłem fakt.
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
ludzie, masturbacja nijak się ma do pełnego seksu! Jestem przekonana, że problem zniknie, kiedy zaczniecie współżyć i poznacie wasze ciała. Wszystko w temacie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie znałam nigdy mężczyzny ,który dochodząc nie czuł żadnej absolutnie przyjemności.
Nie rozumiem ...
Sądze,że kłamie. Nigdy nie poznasz człowieka do końca.
 

Teefa

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Krótkie pytanie ??
To po kiego wała sobie wali skoro nie odczuwa przyjemnosci ?? Zboczony jakis ?



hahaha posikałam sie ze smiechu prawie lol...moze ma stare gazety juz albo cos hahaha niech sobie coś nowego kupi albo ściagnie z neta tyle teraz jest tych filmikow mlodziezowych ^^
 
Do góry