Pomoc dla Bartka.

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
4 letni Bartuś urodzil się z Zespolem Downa, to bardzo mily i radosny chlopczyk.Niestety ze względu na stan zdrowia wymaga rehabilitacji. Dla rodziców Bartusia jest to duze obciazenie finansowe, z ktorym nie moga juz sobie poradzić. Dlatego mam ogromna prośbe do wszystkich, ktorym los chorych dzieci nie jest obojętny, o wsparcie finansowe dla ich synka. Jesli ktoś z Was może sam albo poprosic rodziców , czy znajomych o przelanie 1% z podatku przy rozliczeniu na
DOLNOŚLASKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA
NR. KRS- 0000050135
w zeznaniu podać hasło "Bon"
To niby tak niewiele, a jednak tak duzo dla chorego Bartusia... Wszystkim ,ktorzy udzielą pomocy bardzo dziękuje...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Pomoc dla Bartusia jest nadal aktualna...

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia we wrocławiu informuje ,że na rachunku bankowym Fundacji zostało otwarte subkonto dla 4 letniego Bartka Bonawenturczyka pod hasłem "Bon"
Bartek cierpi na Zespół Downa . Chłopiec wymaga leczenia oraz usprawniania poprzez intensywna rehabilitację ogólnorozwojową .
Wiąże sie to ze znacznymi kosztami, które przekraczają niestety możliwości finansowe rodziców Bartka, dlatego zwracamy sie do
wszystkich ludzi dobrej woli o wpłaty choćby najdrobniejszych kwot na podane niżej konto :

Dolnośląska Fundacja Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia "Bon"

Nie bądzmy obojętni na los chorego dziecka.

bartuls0.png


bartekdm1.png


Bradzo dziekuję adminowi forum za wyrozumialość i pozwolenie na umieszczenie tej prośby na forum...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Dziękuję Madziu w imieniu Bartusia :) cenie ludzi z ogromnym sercem.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Wiem, co przezywają rodzice tego maluszka.... Ja też jestem chora.... Na szczęście nie tak.
Tez jestem chory, po urodzeniu lewo przezyłem-10min pozniej w szpitalu i po mnie. Winna była pielęgniarka, lecz nigdy nie dostałem od niej żadnego odszkodowania a wada zostanie mi do konca zycia.

Popieram takie akcje, na pewno w przyszłosci jak będe zarabial, 1% oddam.
 

syriusz123

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel xd
A powiedz co ci takiego jest :p < jak nie chcesz mówić to nie mów ... luz :D ... po prostu ciekawski jestem xd >

#top
Sam nie zarabiam i nie płace podatków i niestety nie pomogę ... gadałem z mamą ona nie ma czasu na takie rzeczy ... jakby nie mogła powiedzieć ze nie chce się jej ;o
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Sam nie zarabiam i nie płace podatków i niestety nie pomogę ... gadałem z mamą ona nie ma czasu na takie rzeczy ... jakby nie mogła powiedzieć ze nie chce się jej ;o
Zimek poproś mamę jeszcze raz, to nie jest duzy problem z tym PIT-em trzeba tylko wpisać na kogo przekazuje sie ten 1% i dane ktore sa wyżej. Dla Twojej mamy to tak niewiele, a dla Bartusia możliwośc wyjazdu na rehabilitację, czy nie powinniśmy dostrzegać potrzeb drugiego czlowieka?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
napewno przekaze ten 1%, to tak niewiele a zarazem tak duzo...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
napewno przekaze ten 1%, to tak niewiele a zarazem tak duzo...
Justyskaa dziekuje w imieniu Bartusia i jego rodziców. :) Temat jest nadal aktualny pomóżmu wspólnie temu dziecku...

Dolnośląska Fundacja Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia "Bon"

NR. KRS- 0000050135
 

myniol

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W imieniu naszego synka Bartka serdecznie dziękujemy wszystkim osobom,które zechciały przekazać 1% swego podatku i wspomóc nas w możliwości wyjazdu na turnus rehabilitacyjny.Bez tej pomocy byłoby to niemożliwe.
Bardzo dziękujemy Rodzice Bartka.
 

Attachments

  • DSC03238.JPG
    DSC03238.JPG
    399,6 KB · Wyświetleń: 69

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Szkoda że to już koniec tej akcji. Z chęcią oddałbym 1% podatku.
Krzysztofie zawsze jest potrzebna pomoc dla chorych dzieci. Bartuś juz był na rehabilitacji, ale czekają inne dzieciaki. Jesli nadal chcesz przekazać 1% podatku to w tym roku zbieramy pieniądze na rehabilitację dla Tomka, który w po upadku z drzewa ma porażenie czterokończynowe. Serdecznie dziękuję w jego imieniu. :)

Konto INVEST BANK S.A.o/Warszawa
nr.21 1680 1248 0000 3333 4444 5555
z dopiskiem dla Tomka Surmy
nr. KRS 0000 135921

Zapraszam wszystkich chętnych.
 

Karmelowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Załóżcie jakąś stronę dla Bartusia, żeby więcej osób dowiedziało się o akcji!
 
Do góry