Pomoc dla Bartka.

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
To nadal aktualne? Prosiłbym o odpowiedź na PW.

Tak to konto oraz numer KRS sa nadal aktualne i można odpisać 1% podatku z przeznaczeniem na rehabilitację Bartusia.

DOLNOŚLASKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA
NR. KRS- 0000050135
w zeznaniu podać hasło "Bon"

--------------------------
A tu jest konto na wpłaty nawet drobnych kwot na ten sam cel, dla chorego dziecka każda złotówka się liczy.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank PKO S A I oddział Wrocław
nr 451240 1994 1111 0000 2495 6839
z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia ;BON'
-------------------------

Dziękuję wszystkim zainteresowanym tym tematem
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
4 letni Bartuś urodzil się z Zespolem Downa, to bardzo mily i radosny chlopczyk. [...] To niby tak niewiele, a jednak tak duzo dla chorego Bartusia... Wszystkim ,ktorzy udzielą pomocy bardzo dziękuje...

Normalnie bym wyśmiał za takie wyłudzanie kasy, ale Tobie jakoś wierzę, zrobione :)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Normalnie bym wyśmiał za takie wyłudzanie kasy, ale Tobie jakoś wierzę, zrobione :)
Dziękuję w swoim imieniu i Bartusia za zaufanie i pomoc :) znam tych ludzi i wiem że rehabilitacja jest chłopczykowi bardzo potrzebna. To miłe, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty, na których pomoc można liczyć. :)
 

Tidus1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Ja mam to wiedzieć
Takich ludzi jak Bartuś bardzo mi szkoda nie zasłużyli na to i dlatego przekaże 1% a jak mi sły dadzą to nawet więcej plus że ten chłopczyk to mój imiennik :) i bardzo się z tego ciesze :)
 
B

Blancos

Guest
Proszę o potwierdzenie aktualności tego tematu, w przeciwnym razie będę zmuszony odpiąć i zamknąć.
 
Do góry