pomarszczone i suche ręce

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Rób sobie peelingi , a potem smaruj je kremem , mozesz kupic nawet takie rekaiwczki. Nakładasz krem na ręce a potem te rekawiczki. Efekt bardzo dobry jest. Tylko to sa specjalne rekawiczki , i nie myśl zę chodzi mi o takie noramlne zimowe czy gumowe

Pisałam wcześniej o folii aluminiowej, działanie jest lepsze niż w rękawiczkach, po za tym koszty rehabilitacji dłoni są owiele niższe :)
 

vvob

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Mysłowice
Polecam preparat Phisiogel. Trochę kosztuje, ale pomoże na pewno.
 
I

iwettka

Guest
się opłacało, po regularnym stosowaniu dłonie są nawilżone i problem zniknął - ten krem to krem z masłem shea marki LOCCITANE. W tym roku w dniach 20-26 maja marka Loccitane organizuje event w galerii mokotów podczas którego, każdy kto zapisze się w sklepie LOccitane do Prowansalskiego Klubu Piękna - otrzyma krem do rąk z masła Shea!wtedy możecie podotykać i powąchać ich kosmetyki
 
R

rabunia89

Guest
Ja używam krem ziołowy do rąk HB i u mnie takie coś nie występuje. Kiedyś miałam takie suche i jakby poranione dłonie, ale teraz już to nie występuję. Krem widocznie działa :)
 

Dagmara100

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja używam kremu do rąk Sorayi z zieloną oliwką i dla moich łapek jest bardzo dobry. Ale ostatnio w Rossmanie miałam w ręku krem przeciwstarzeniowy do rąk też Sorayi. Może ten będzie dla Ciebie odpowiedni. Polecany jest dla skóry pomarszczonej, suchej, mało jędrnej. Zastanawiałam się czy też go sobie nie kupić. Jak slończę moją tubkę z oliwka to chyba tak zrobię. :)
 

Attachments

  • 617_big.jpg
    617_big.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 0

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Z polskich i niedrogich kremów świetny jest krem firmy Uroda. Ja używam Akację i dla moich dłoni jest super.
W okresie zimowym jeśli spierzchną mi dłonie stosuję tą metodę z kremem i rękawiczkami.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
iwettka napisał:
się opłacało, po regularnym stosowaniu dłonie są nawilżone i problem zniknął - ten krem to krem z masłem shea marki LOCCITANE. W tym roku w dniach 20-26 maja marka Loccitane organizuje event w galerii mokotów podczas którego, każdy kto zapisze się w sklepie LOccitane do Prowansalskiego Klubu Piękna - otrzyma krem do rąk z masła Shea!wtedy możecie podotykać i powąchać ich kosmetyki
Na tym kremie bardzo się zawiodłam. Wcale dobrze nie nawilża, jest niewydajny i nie wart swojej ceny.
 
Do góry