pomarszczone i suche ręce

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
Mam ogromny (z resztą dla mnie taki jest) problem od jakiegoś czasu moje ręce są strasznie "pomarszczone" :( i suche mimo ze ciągle je kremuje...:( Wiecie co mogłabym z tym zrobić? czy są jakieś specjelne kremy...mydła..żele lub coś takiego? wszystko jedno co...byleby pomogło. Prosze pomóżcie!!
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Mam ogromny (z resztą dla mnie taki jest) problem od jakiegoś czasu moje ręce są strasznie "pomarszczone" :( i suche mimo ze ciągle je kremuje...:( Wiecie co mogłabym z tym zrobić? czy są jakieś specjelne kremy...mydła..żele lub coś takiego? wszystko jedno co...byleby pomogło. Prosze pomóżcie!!

Ja też tak miałam. Ale zmieniłam krem na lepszy. Kupiłam Sally Hansena 18h. Byłam zadowolona.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Za każdym razem jak wychodzisz na dwór smaruj ręce, na noc jakimś super tłustym.
I wycieraj dokładnie ręce po umyciu..
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
i Twoje ręce były bardziej nawilżone i jakby skóra była bardziej naciągnięta? nie były pomarszczone? I gdzie kupiłaś ten krem i w jakiej był cenie?

***
Smarowałabym ale nie da się tak...jakbym tak miała smarować to musiałabym ten krem nosić ciagle w kieszeni i już w pierwszym dniu skończyłby mi się... :niepewny:
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hmm..nie znam sie zabardzo , ale sa takie specjalne kremy z takimi rekawiczkami, ktorymi sie smaruje na noc i naklada te rekawiczki.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Kiedyś kosmetyczka powiedziała mi że najlepiej jest smarować ręce na noc :)
A ja znalazłam fajny krem, który jest skuteczny :) Ziaja, oliwkowy, w zielonej tubce, tani :) kupowany w Rossmannie :]
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Też słyszałam o sposobie z rękawiczkami :)
Krem nie musi być "specjalny"
Wystarczy, żeby był mocno nawilżający.
Smarujesz dłonie grubbą warstwą tegoz kremiku i nakładasz wełniane rękawiczki, po czym kładziesz się grzecznie do łóżeczka :)
Moja mama wypróbowała ten sposób i była zadowolona ;)

Po za tym słyszałam też o moczeniu dłoni w ciepłej oliwie ale dokładnie nie pamiętam o co chodziło :)

No i oczywiście maseczki parafinowe na dłonie, taki zabieg najlepiej (podobno) zastosować u kosmetyczki ale z tego co wyczytałam można także w domu.
Parafina jest dostępna bez recepty i niedroga: 50 g kosztuje ok. 1,60 zł.
Nie pytajcie jak wygląda i jak sie jej używa, nie wiem :p
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Dobra, jak dla mnie nie trzeba wydziwiać, tylko znaleźć odpowiedni krem dla siebie... Bo niektóre z tych pomysłów to są chyba na ręce, które ktoś moczył w Cifie pół dnia ;P
 

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Kup sobię jakis krem do rąk jak radzą dziewczyny tylko nieużywaj go normalnie... co mam na myśli?? Przed spaniem nałóż na obie ręcę dużą ilość kremu do rąk i niech ktoś Ci ręce potem owinie folia aluminiową i idz tak spać. Efekt murowany, tak też się robi z kremem antycelulitowym jak chcemy przyspieszyc działanie.

Folia aluminiowa nieprzepuszcza powietrzą dzieki temu krem niewysycha tylko całą noc powoli dokładnie w skóre wsiąka. Jak wiadomo skóra oddycha pod folią będzie miała z tym problem wtedy folia się nagrzewa i krem łatwiej się wsiąka. Uczą tego na niektórych kursach kosmetycznych.

Najlepszym przykładem, że to działa... zauważ, iż jak za długo przebywasz w wodzie dłonie i stopy sie marszczą. Tak samo jest w folii aluminiowej... przez całą noc dłonie sa w kapieli kremu i krem zacznie błyskawicznie wsiąkać jak woda podczas kąpieli.

Ktoś pisał o specjalnych rękawiczkach, tak to prawda są zbudoane na bazie folii aluminiowej czyli nieprzepuszczają powietrza.

Pozdrawiam
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Rób sobie peelingi , a potem smaruj je kremem , mozesz kupic nawet takie rekaiwczki. Nakładasz krem na ręce a potem te rekawiczki. Efekt bardzo dobry jest. Tylko to sa specjalne rekawiczki , i nie myśl zę chodzi mi o takie noramlne zimowe czy gumowe :p
 
Do góry