POLSKIE SERWISY AUKCYJNE

Lucka8

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
No właśnie wiem, że nowe i z gwarancją podobno szybko odstraczją więc nie am się czego obawiać...na pewno jako konsument jesteś chroniony i nie ma problemu. A licytujesz na własną odpowiedzialność...
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Lucka8 - aukcja z dzisiaj --perfumy poszły za 90 gr plus 2 zł za bidy do licytacji. Naprawdę twoja aukcja chyba nie była taka udana albo przynamniej da się złapać lepsze okazje.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Mrówa85 napisał:
Lucka8 - aukcja z dzisiaj --perfumy poszły za 90 gr plus 2 zł za bidy do licytacji. Naprawdę twoja aukcja chyba nie była taka udana albo przynamniej da się złapać lepsze okazje.
To już okazjowy hard level, na takie to warto polować.
Wiecie może czy strona działa na urządzeniach mobilnych? Czy można licytować prze tel albo tablet? Bo np. na forum nie mogłam pisać z tabletu.
 

Lucka8

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Podejrzewam, że dlatego więcej niż na innych aukcjach bo to perfumy, których raczej nie dostanie się w sklepie. Było dużo licytujących. I tak udało mi się trafić taniej niż gdzie indziej w necie - połowe taniej więc jestem happy :)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Bal-lerina- to chyba nie da się powiedzieć :) Zależy co licytujeszi i ile osób bierze udział w licytacji i może nawet o której godzinie.
 

Lucka8

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Balerina - kup sobie podstawowy pakiet i spróbuj. to jest bardzo indywidualne zależy w jakiej licytacji bierzesz udział - czy produkt jest bardzo nazwijmy to pożądany czy nie...
 
D

decorator

Guest
Powstal ostatnio fajny Serwis http://www.rzeczywsieci.pl
Podoba mi sie to w nim,ze co rusz pojawiaja sie nowe funkcje.Pozatym dodalem w nim ogloszenie na 90 dni i to za friko.
Wyglada mi na dobrze zapowiadajacy sie.
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Piszecie o za10groszy.pl dopiero zaczęłam przygodę z tym serwisem, zainteresowało mnie to że mają dużo perfum w ofercie. Możecie mi wyjaśnić na czym polegają te automaty, po co się to ustawia?
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Lucka8 napisał:
to jest bardzo indywidualne zależy w jakiej licytacji bierzesz udział - czy produkt jest bardzo nazwijmy to pożądany czy nie...
Eh z Wami to jest... Znalazłam sama - aukcje zakończone o to mi chodziło :p

kimbra - ja jeszcze nie licytowałam, ale z tego co się orientuję, to ustawiasz automat po to, żeby przebijał automatycznier za Ciebie - nie musisz klikać w czasie rzeczywistym. Z góry mówisz mu do ilu przebić i już.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja jestem tradycjonalistką i często korzystam z allegro, ale fakt, że jeśli szukam czegoś bardziej niszowego, albo tańszego osprzętu foto, to szukam na ebayu. W ogóle nie mogę się przekonać do tych "bidowanych" po ileś groszy serwisów :)
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Z serwisów z aukcjami kojarzę tylko ebay, allegro i za10gr, przy czym osobiście korzystałem z allegro i za10, jakoś nie mam przekoniania do eb - jednak firma poza Polską, rzeczy idą długo i nie wiadomo co przyjdzie, a odsyłać potem gdzieś do GB, no nie dla mnie.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
BlueRain- ale na alegro nie ma nic ciekawe, albo kupujesz w cenie normalnego sklepu wysyłkowego, czyli są to takie udawane aukcje, albo przedmioty niewiadomego pochodzenia łącznie z tymi kradzionymi albo niedziałającymi. Chyba właśnie, zę jest to rzecz która nie ważne jak wygląda albo nie jest to aż takie ważne- ja kupiłem parę lat temu planszówkę - magiczny miecz. :)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Na allegro zdarzają się okazje, ale trzeba z lupą szukać, mi już się znudziło całodzienne przesiadywanie, że może płaszczyk upoluję...
Do e-baya mam podobny stosunek co Julian - brak zaufania i przeraża mnie czas oczekiwania.
 

anna.kotecka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
116
Punkty reakcji
1
Miasto
Wilanowska Ziemia :)
KrólJulian napisał:
Z serwisów z aukcjami kojarzę tylko ebay, allegro i za10gr, przy czym osobiście korzystałem z allegro i za10, jakoś nie mam przekoniania do eb - jednak firma poza Polską, rzeczy idą długo i nie wiadomo co przyjdzie, a odsyłać potem gdzieś do GB, no nie dla mnie.
Ebay jest też w polsce. Niestety mam z nim złe doswiadczenia... Zamówiłam kilka rzeczy i nigdy do mnie nie dotarły. Możesz sobie zgłaszac skargi do portalu - każą ci iśc na policję. A policja, jak to policja - zbyt mała skala przestepstwa to jest dla nich - czyli niska szkodliwosć. I sprawy nie podejmują. Generalnie ktoś może cie oszukać, a ty nic nie możesz zrobić, czyli ryzyk fizyk...
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Na Ebay nigdy nie kupowałam, słyszałam też właśnie kiedyś, że się długo czeka ale rzeczy nie dochodziły to już przegięcie. No tak to jest za mała szkodliwość żeby policja się tym zajmowała, także niestety nasze ryzyko. Sprawdziłam te automaty na za10groszy, rzeczywiście nie jest to skomplikowane w sumie można sporo czasu dzięki temu zaoszczędzić.
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Czyli dobrze czułem. Jeśli za10 mają tak samo fajne przedmioty jak spot z pingwinami, to chyba się u nich zarejestruję ;)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Jaki spot z pingwinami? W tv nie było żadnych pingwinów z tego co kojarze.
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
W tv może i nie było, nie wiem, dawno nie oglądałem ;)
Są na YT wpisz majówkowe pingwiny - reklama za10groszy.pl, naprawdę udana.
 
Do góry