POLSKIE SERWISY AUKCYJNE

emaukcje

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
emaukcje.pl ten portal aukcyjny ma super oferty trafilem na niego przypadkiem musi byc nowy sukienka tunika bluzka oferty tych wymienionych ubran powalaja sami sprawdzcie emaukcje.pl
 
N

nianiaSweet

Guest
a o za10groszy.pl to pewnie już dawno słyszeliście tylko ja taka niedoinformowana, bo dowiedziałam się o tym portalu aukcyjnym dość niedawno.
 

Maks Totoszko

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja korzystam ze sknerus.pl tam można tanio kupić najróżniejsze rzeczy:elektronika np. Ostatnio widziałem, że ktoś kupił LG G3 Metallic Black za 1,79 zł W sklepie jest tysiąc razy droższy - dosłownie o_O
 

naibaf412

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
elpresto.pl - nowy portal aukcyjny branży reklamowej i ciekawie się zapowiada.
Portal z tego co widać w ich cenniku jest darmowy, nie widnieją ukryte koszty, abonamenty itp w regulaminie.
Jest darmowa rejestracja, wystawienie aukcji oraz brak prowizji - co wydaje się dużym plusem.
W przyszłości może być sporą konkurencją dla portali aukcyjnych.
Menu kategorii jest dośc rozbudowane, dzięki czemu szybko znajdziemy reklamę, której szukamy.
Fajna sprawa i w przyszłości pewnie skorzystam.
 

webseo

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znalazłem nowy ciekawie zapowiadający się Serwis darmowych ogłoszeń na KUPiTO.net . Można coś ciekawego zakupić i za darmo opublikować przedmiot.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Mnie tylko serwis za10groszy bawi. Potrafię przesiedzieć na nim całą noc, czasami nawet uda mi się coś fajnego zalicytować. Już mam w domu kilka rzeczy, które kupiłam za niewielkie pieniądze. Teraz na ekspres do kawy bosha :)
 
N

nianiaSweet

Guest
myślę, że jak się nie celuje w najbardziej popularne przedmioty, które licytują praktycznie wszyscy to jest bardzo duża szansa na wygraną, zamierzam sie pobawić na portalu, ale bez szaleństw z głową będe inwestować tam pieniądze.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Muszę w takim razie spróbować coś tam wylicytować, bo tez mnie to zaciekawiło .
 
B

blondyneczka83

Guest
Maks Totoszko napisał:
Ja korzystam ze sknerus.pl tam można tanio kupić najróżniejsze rzeczy:elektronika np. Ostatnio widziałem, że ktoś kupił LG G3 Metallic Black za 1,79 zł W sklepie jest tysiąc razy droższy - dosłownie o_O

Znajomy wygrał na sknerusie tablet za 18zł :D Z drugiej strony wielu kolegów wtopiło tam kasę i nic nie wygrało. Trzeba mieć dużo szczęścia i tyle.
Na za10groszy ponoć licytują automaty i to one właśnie podbijają stawkę - to niesprawiedliwe :/
 

aukcjusz

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja natrafiłem na zolka.pl - nowy portal aukcyjny, który wydaje się być całkowicie czymś nowym. Służy jedynie do robienia zakupów, tylko w jaki sposób. Otóż aukcja rozpoczyna się od ceny rynkowej (nie zawsze najniższej, więc pewnie na tym właściciel ma zarobek), i spada z każdym odsłonięciem aktualnej ceny przez któregokolwiek z użytkowników biorących udział w aukcji. Żeby licytować trzeba zakupić jakieś Zolki. Jeśli któryś z użytkowników uzna, że cena aktualna jest dla niego atrakcyjna to może zakończyć aukcję i zostać tym samym jej zwycięzcą. I tutaj najlepsze - pozostali użytkownicy, którzy nie wygrali aukcji, a brali w niej udział, mogą ten przedmiot również kupić poza aukcją po obniżonej cenie. Fajna sprawa, jedyny minus to to, że w aukcji musi brać udział duża liczba użytkowników, aby cena przedmiotu szybko spadała. W innym przypadku taka aukcja bardzo długo trwa. I tu kolejny plus tego serwisu - ta aukcja sama nigdy się nie skończy - tylko użytkownik może zakończyć aukcję. Co więcej nie ma żadnych cen minimalnych ani automatów bo i po co. Super sprawa mam nadzieję, że szybko wystawią kolejne przedmioty na aukcje, bo teraz widzę, że serwis dopiero jest w trakcie rozruchu. Jest też kilka promocji na start, które za aktywność społecznościową dają nam darmowe Zolki:)
 
Do góry