Polska pod ostrzałem i ustawa 447.

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Mnie na tej liście nie ma znaczy się nie jestem Żydem. Zawsze twierdziłem że Szlangbaum to typowo polskie nazwisko a już w podstawówce mi nie wierzyli. Teraz mają dowód.

" Dodaje, że w całym zamieszaniu chodzi również o pieniądze: ,,możliwość oskarżania Polaków o Holokaust to również możliwość wyciągania odszkodowań i restytucji mienia”.
https://niezlomni.com/tym-wywiadem-zamyka-usta-atakujacym-polske-znany-dzialacz-zydowski-mowi-ciagu-7-dni-zalatwiono-sprawe-ktora-mierzyliscie-sie-70-dodaje-tez-o-naprawde-toczy-sie-gra/
Przypuszczam jednak że za jakiś czas może nie za Dobrej Zmiany może później jakieś grosze bo grosze ale od Polski wyciągną a My od Niemców...
 
S

serwor

Guest
Ciekawy film o problemach rabina podczas rozmowy w TVP Info.
https://www.youtube.com/watch?v=OGkqQsO7N6w
 

Regis_II

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2017
Posty
102
Punkty reakcji
4
Miasto
Banks od Eden
Właśnie jesteśmy świadkami czegoś epickiego, czegoś co przejdzie do świadomości ludzkości na wieki wieków, tak jak np. Spartanie, nardziny Chrystusa, okrycie Ameryki, holokaust...

I historia ma być tak zapamiętania, żeby zdjąć lub przynajmniej zminimalizować winę z Niemców i przerzucić ją na ofiarę. Za 50, 100, 500 lat ludzie będą sie uczyć ludobójstwie, jakiego dokonali Polacy przy wsparciu jakichś tam nazistów.

Dziś chodzi rorównież o:

1) kasę dla żydów (przemysł holokaustu), dlatego nagonka na Polskę i szerzenie kłamstw historycznych nasiliło się odkąd w 2000 r. Gerhard Szreder powiedział, że skończył sie czas pokuty Niemcow, a długi zostały spłacone. Nie liczy się prawda. Liczy sie to, by przy wykorYstaniu licNych wpływów i środków, jakie zydzi i Niemcy posiadaja, iraz w podłym kłamstwie i diabolicznej wręcz obłudzie uzyskać grube miliardy, które dadzą jeszcze wiecej mocy i wpływów.

2) również o to, by upokorzyć i osłabić Polskę, która ośmiela się sama o sobie decydować, nie współdziałać w tworzeniu Nowego Światowego Porządku i trzyma się kurczowo znienawidzonego chrześcijaństwa. To szeroki temat.
 
S

serwor

Guest
Ale jesli Duda podpisze ustawę..... PiS zyska znów z 10% wyborców,
Tak że żydzi działają na korzyść PiSu.
A jak jeszcze PO i Nowoczesna zacznie pluć na Polskę..... będą nowe wybory i PiS wygra z olbrzymią przewagą. Przy ataku żydów i banderowców Polacy muszą popierać PiS, nawet ci co nie koniecznie kochają tą partię.
 

Typowy Janusz

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
54
Punkty reakcji
1
kszyrztofff napisał:
" Dodaje, że w całym zamieszaniu chodzi również o pieniądze: ,,możliwość oskarżania Polaków o Holokaust to również możliwość wyciągania odszkodowań i restytucji mienia”. https://niezlomni.co...-toczy-sie-gra/Przypuszczam jednak że za jakiś czas może nie za Dobrej Zmiany może później jakieś grosze bo grosze ale od Polski wyciągną a My od Niemców...
Super Express dotarł ostatnio do zapisów dokumentu, które Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego przesłała do Ministerstwa Sprawiedliwości:

"Dotarliśmy do stanowiska Światowej Organizacji ds Restytucji Mienia Żydowskiego w sprawie tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej! Żydzi mieszkający poza Polską oczekują poprawek pozwalających im na skorzystanie z odszkodowań. Domagają się zwrotów w naturze lub rekompensat za utracone kamienice, a nawet lasy, pola czy nieruchomości przemysłowe. Ostatecznie może chodzić nawet o. bilion złotych.

Wszystko zaczęło się od ustawy, której projekt przedstawił w październiku 2017 r. wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (33 l.). Chodzi o dużą ustawę reprywatyzacyjną, która zakłada m.in. rekompensaty za utracone mienie. Szybko okazało się, że są zastrzeżenia do projektu płynące z zagranicy."

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/tego-chca-zydzi-od-polski-lasy-fabryki-kamienice-nawet-bilion-z_1038843.html

Nie jestem przekonany, że Polska cokolwiek wyciągnie od Niemiec, ale że organizacje żydowskie wyciągną coś od Polski już tak.



serwor napisał:
Przy ataku żydów i banderowców Polacy muszą popierać PiS, nawet ci co nie koniecznie kochają tą partię.
O ile PiS nie zmięknie. Jedna rzecz jest w tym wszystkim pozytywna, wreszcie opadły maski i wiemy na czym stoimy, i że to wszystko przebiło się do zbiorowej świadomości. Większość Polaków zostało sprowadzonych na ziemię i do rzeczywistości, bo żyliśmy w złudnym przeświadczeniu, że mamy pozytywny PR i wszyscy nas widzą jako tych którzy odegrali pozytywną rolę w czasie IIWŚ. Niestety jest inaczej. I to nie tylko na zachodzie ale i w Izraelu, tam już coraz więcej młodych Izraelczyków nienawidzi nas bardziej niż Niemców. Niemcy już odkupiły swoje winy pompując w Izrael niemałe sumy. Są tam szanowani. Teraz czas na Polaków i żeby mieć legitymację do wyciągania z nas już oficjalnie tych grubych miliardów potrzebują postawić nas w stan oskarżenia jako współodpowiedzialnych, bo raczej ofiar się oficjalnie nie doi, tylko sprawców.



serwor napisał:
Ale jesli Duda podpisze ustawę..... PiS zyska znów z 10% wyborców,
Ta ustawa ma gównie wymiar symboliczny, ponieważ istotnie ośrodki dezinformacji będą mogły nadal działać, czyli pseudonaukowcy i pseudoartyści. Nadal tacy ludzie jak Jan Tomasz Gross będą mogli masowo publikować swoje wypociny i uchodzić za "naukowców" a filmowcy (np. niemieccy) będą nadal mogli kręcić najgorsze filmy propagandowe oskarżające nas a ich wybielające. Ta ustawa odnosi się do walki z wiatrakami czyli przede wszystkim artykułów prasowych.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ustawa symboliczna ? to po co uchwalać skoro nie będzie działać ?

mam pomysł, sprzedajmy nasze roszczenia za okupację niemiecką Żydom, i będzie spokój
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Typowy Janusz napisał:
Nie jestem przekonany, że Polska cokolwiek wyciągnie od Niemiec, ale że organizacje żydowskie wyciągną coś od Polski już tak.
Gdyby Polska wyciągnęła coś od Niemiec to bardzo bym się nie zdziwił tyle że akurat ten rząd który wrzeszczy o odszkodowaniach pewnie nawet euro nie uzyska. No a Żydzi nie od dziś są znani ze swego sprytu co więcej do swoich planów potrafią pozyskiwać sojuszników a ta forma działania jest słabo przez polskich polityków opanowana.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
co racja to racja, na jedne słowo Żydów ruszyła z pomocą USA

a my co mamy ? gołą d. i moralną rację
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
No jak w kongresie USA większość to Żydzi.
To nie jest dziwne że są naciski.
Ja na miejscu Polski wprowadziłbym zakaz wstępu obywatelom Izraela. Nie mamy z nimi żadnych biznesów, nie powinniśmy się przejmować relacjami z Izraelem.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wtedy oczywiście USA będą przeciwko nam, i zostaniemy sami jak w 1939r.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
I tak jesteśmy...
Unia kopie nas w d... a za nami stają jedynie Węgry. Reszta słowian trzyma Niemcom paluszki głęboko w pupach ....
Powód? Zabiorą niemcy Lidle i Aldiki Rumunom to z głodu pozdychają. Zabiorą niemcy Skodę Czechom to pójdą z torbami.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czyli mamy sytuację jak w 1795 i 1939. Czekamy na rozbiory
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
wtedy oczywiście USA będą przeciwko nam, i zostaniemy sami jak w 1939r.
USA zostawią swoją baze wojskową w Radzikowie zbudowaną za ogromne pieniądze której panicznie boi sie Rosja?
Raczej nie.
Nie trzeba się przejmowac wyciem wkurzonych żydów z USA i Izraela.
Psy szczekają karawana idzie dalej.
Co nam może zrobic USA i Izrael realnie...... nic.
A co my możemy im zrobic ?
My możemy nie kupowac najdroższego na swiecie uzbrojenia z USA, to samo z Izraelem.
Mielismy kupic z Izraela uzbrojenie za miliardy dolarów, jak nie chcą to do widzenia.
Na dodatek uzbrojenie z Izraela jest podejrzane.
Gdy sprzedali drony Gruzji to okazało się że kody do tych dronów ma tez Rosja.

Herbatniczek napisał:
czyli mamy sytuację jak w 1795 i 1939. Czekamy na rozbiory
Chyba ty i tobie podobni.
Ja czekam na pizze .
Dla mnie i dla większosc Polaków nic sie nie stało.
Ba jestem zadowolony że żydzi się wkurzają, mogą nam skoczyć, oni i USA.


danielr9 napisał:
Nie mamy z nimi żadnych biznesów, nie powinniśmy się przejmować relacjami z Izraelem.
Mamy ogromne biznesy zbrojeniowe, na miliardy dolarów.
Ale są na swiecie kraje które mają podobne produkty i taniej.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Nie zgodzę się tutaj z Teksasem. Nie widzę powodu aby zabraniać komuś wstępu do Polski bo akurat Nasi rządzący postanowili się z rządzącymi Izraelem pokłócić. Rządzący niech się kłócą ale rządzeni nie powinni mieć kłopotów z tego powodu. Istnieje jeszcze jedno słowo na "T" a jest nim Turystyka a jest to coś innego niż polityka i jest to często bardziej ciekawe. Wracając do nieszczęsnej ustawy interesują mnie dwie rzeczy. Pierwsza to jest m.in to o czym wcześniej napisał Teksas. Aby ktoś w myśl tei ustawy mógł być ukarany czyn musi być zabroniony tak tu jak i w kraju popełnienia. A co jeśli "krajem popełnienia" będzie Izrael albo USA? Czy wydadzą Nam tego delikwenta? Wydadzą choć w ich kraju jak sądzę jego czyn nie będzie zabronionym? Ale to co mnie w tym ciekawi to jest to ze żaden Ziemkiewicz żaden Karnowski występując w TVP nie wspomni o tym problemie. Nie zapyta o niego rządzących. Naprawdę nikogo to nie interesuje? Nikt nie chce wiedzieć? Drugi problem zaś to jak teraz Prezydent Duda powinien postąpić? Moim zdaniem teoretycznie nie powinien podpisywać tej ustawy. Tylko że ewentualne veto to przyznanie się do głupoty ustawy to raz a dwa wywołanie wrażenia że to Izrael decyduje jakie ustawy Możemy sobie fundować. Zatem co on powinien teraz zrobić? Co jest w tym przypadku "mniejszym złem"?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Pół Ukrainy w Polsce turystycznie siedzi... :D
i "rządzeni" wcale nie mają z tym problemu...
(bo są już spakowani za robotą z wiosną ruszyć... na zachód...)

PS. Jakie my mamy biznesy zbrojeniowe? Zestawy militarne LEGO w marketach? No bo to jedyne czym Polska handluje ... a w poważnym biznesie to tylko kupuje,kupuje,kupuje i kupuje...
a reszta świata fochy łapie że nie od nich (kupuje) tylko od tamtych...
 
S

serwor

Guest
kszyrztofff napisał:
Co jest w tym przypadku "mniejszym złem"?
Jak to elektorat PO i Nowoczesnej boi się Izraela.
Kocha go i boi się.
A przeciez ten wielki Izrael jest skłocony z całą europą za Jerozolimę i zrobienie z Palestyny obozu koncentracyjnego.... żydowskiego.
Palestynczycy praktycznie siedzą w obozie śmierci.
Żydzi mordują ich setkami..... im wolno? Syjonizm jeszcze niedawno uważany był za coś podobnego do nazizmu.

Nie ma żadnego zła. Izrael i jego gangster USA nic praktycznie nie mogą zrobic, mogą sobie poszczekac ..... i tyle.

Bo co mogą? Kredytów nam nie dadzą? Bez łaski akurat wyjdzie nam to na dobre.

W ogóle powinnismy powoli luzowac więzi z USA i nawiązywać z Chinami.
Chiny to wschodząca potęga a USA to zachodząca.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
kszyrztofff napisał:
Wracając do nieszczęsnej ustawy interesują mnie dwie rzeczy. Pierwsza to jest m.in to o czym wcześniej napisał Teksas. Aby ktoś w myśl tei ustawy mógł być ukarany czyn musi być zabroniony tak tu jak i w kraju popełnienia. A co jeśli "krajem popełnienia" będzie Izrael albo USA? Czy wydadzą Nam tego delikwenta? Wydadzą choć w ich kraju jak sądzę jego czyn nie będzie zabronionym?
Tylko jaka to będzie szkodliwość czynu? Słowo przepraszam w przypadku osób zza granicy. Nic więcej.
Dlatego nie rozumiem tej burzy w szklance wody. Ustawa jest konieczna i powinniśmy ścigać osoby które rozpowszechniają kłamstwa historyczne w swoich mediach.
Moim zdaniem dużo większym skandalem jest mówienie (ze strony Izraela) że Polska jest współodpowiedzialna za Holokaust.
To jest rażący skandal.

Popieram ten Rząd z tego powodu, że dawno w Polsce u władzy nie mieliśmy ludzi z takimi jajami i piszę całkiem serio.
Ja wiem, że wygodnie było przez 25 lat milczeć, uprawiając wygodną dla naszych wszystkich partnerów politykę na kolanach.
Pamiętamy takie sprawy jak Nord Stream, jak udział polskich żołnierzy w Afganistanie czy Iraku, jak zamykanie naszych stoczni, jak kupowanie złomu dla armii, wielokrotnie droższych pendolino i innych.
Mieliśmy rządy przez małe "rz" które nie dbały w żaden sposób o interes Polski, uprawiając cieplutką i wygodną politykę nie narażając się na żadne komentarze.
Tak jest wygodnie, tak jest dostojnie i z klasą....partnerzy zagraniczni nas chwalą a za kurtyną mediów się z nas śmieją. Bo z frajerstwa można się tylko śmiać.
Teraz mamy Rząd, który jasno potrafi przedstawiać swoje stanowisko w sprawie Europy dwóch prędkości, w sprawie polityki migracyjnej, w sprawie polityki energetycznej, w sprawach nas dotyczących. Narażają się tym...ale to jest biznes. Każdy kraj chce swoje ugrać. My musimy skończyć z polityką na kolanach.
W krajach bliskiego wschodu w latach 80 i 90 mieliśmy najlepszą opinię kraju z Europy. Budowaliśmy Irak, Libię, Syrię. Polscy inżynierowie byli cenieni, studenci z tych krajów chętnie przyjeżdżali tu na studia a tam chwalili nasz kraj. Co dziś? Dziś jesteśmy tam nienawidzeni i to nie przez politykę PiS d/t imigracji tylko przez głupi sojusz z USA.
Przez politykę takich asów jak Pan Kwaśniewski mamy tam bardzo zły obraz.
Jak się chce mieć honor, czasem trzeba przyjść do domu z podbitym okiem. Tak ja to oceniam. Żaden wstyd jeśli Polska broni swojego zdania.
Na serwisach YouTube, które już lewactwo pousuwało mieliśmy setki tysięcy wspisów gości zza granicy którzy nas chwalą za naszą walkę o dobre imie.
Ale tylko w Polsce słychać głosy krytyki Rządu, wychodzi to nasze wieczne zakompleksienie.
Głowa do góry i trzeba iść do swoje. Nikt nas, bez nas nie będzie bronił jeśli sami o to nie zadbamy. A czym my się przejmujemy? Tym co powie premier Izraela?
A Ch*j z nim.

Ja wiem, że Świat jest w szoku bo nagle Polacy ośmielają się głosić swoje zdanie.
Niemcy są w szoku, Francja w szoku....bardzo w szoku. Biedny Tusk się musi za nas tłumaczyć, że nagle nie jesteśmy takim posłusznym pieskiem.
No jak to tłumaczyć?
Tusku...zrób coś, po cholerę Ci daliśmy ten stołek? Za co Ci płacimy? Uruchom całą opozycje, zróbcie nagonkę, zróbcie w mediach nazistów.
My będziemy za to wprowadzać sankcje, uruchamiać artykuły itd.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Nie mieszaj wujaszkowi Tuskowi w łepetynie. On bidny siedzi teraz i duma jak wysadzic kaczkę z fotela a Ty mu pierdołami nakazujesz się zajmować.
PIS ma w Polsce teraz tylko jeden problem. Problemem jest norma zwana 13 zeta do łapska za godzinkę pracy a jak nie to się Ukraińca weźmie.
Jeśli PIS nie ogarnie tematu w rok to Tusek spokojnie może wracac na fotel i myśleć o PREZYDENTURZE. Wspomnicie te słowa za 2,3 lata bo przy następnych wyborach Polak będzie miał do wyboru:

a) PIS czyli zero roboty we własnym kraju
b) PO i comeBack Tuska + nawrotka burdelu = lepsze życie bo nie trzeba będzie się pocić by coś wykombinować

W efekcie końcowym jak wrócą wały i przekręty to i GARBODAWCOM się poprawi i zaczną PŁACIĆ a o to w życiu tylko chodzi..., prawda?
Garbodawcom nóżki podcięli i było by cacy gdyby nie te miliony wiz dla taniuśkich rączek do roboty.
Wtedy gospodara szła by pełną parą ... bo Polak jak ma za co to inwestuje (widać po 500+).
Ukrainiec do restauracji na obiad za 20-25 zeta nie pójdzie. On sobie słoiki i fanty z domciu nawozi a co tu zarobi to też nie zostawi bo... przecie na Ukrainie się buduje...
i nie będzie Polaczków dorabiać... a my? A my bedziem zdychać albo dalej wiać za Odrę.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
danielr9 napisał:
Popieram ten Rząd z tego powodu, że dawno w Polsce u władzy nie mieliśmy ludzi z takimi jajami i piszę całkiem serio
Ja tez ich popieram na przykład za 500+ nie Wiesz czasem kto na tym forum jest temu programowi przeciwny?


danielr9 napisał:
wielokrotnie droższych pendolino i innych.
Jechałeś Pendolino? Jakie pociągi "zamiast" w 2014 byś zaproponował a jakie teraz?


danielr9 napisał:
Na serwisach YouTube, które już lewactwo pousuwało mieliśmy setki tysięcy wspisów gości zza granicy którzy nas chwalą za naszą walkę o dobre imie.
Dla mnie lewak czy prawicowiec to Polak a dla Ciebie nie ?
Zacytowałeś moje trzy wersy i sądziłem że się do nich odniesiesz. Że przekonasz że nowa ustawa to Wunderwaffe które sprawi że Izrael przestanie głupoty o Nas mówić a USA bezmyślnie je powtarzać. Straciłem tylko czas na czytanie Twojego wpisu. Bez niego nic by ten watek nie stracił. Po prostu zabierasz głos żeby "zaistnieć na sali". A ja powtarzam pytanie jeśli po wejściu ustawy jakiś artykuł w prasie amerykańskiej wypełni znamiona czynu zabronionego przez te ustawę to co wtedy? Autora ukarzą Amerykanie czy Polska? Bo jeśli nikt to jaki sens tej ustawy? Wypowiedz się na ten temat a nie za chwile uciekniesz w głupie manifesty czy zmienisz temat. Pisać banały to każdy potrafi.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Jan Olszewski skrytykował tą ustawę, senator Anders też - czy to są lewacy z PO lub Nowoczesnej ?
 
Do góry