Polska Ekstraklasa

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Wszystko na temat Polskiej Ligi.

Lechia - Bełchatów 0-0


Lech - Śląsk 2-1 do przerwy.​
 

Sunflowers

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Lechia cały czas przeważała i prowadziła szybką grę. Niestety zmarnowała wiele okazji. Mam nadzieję, że Śląsk gra dobre spotkanie i urwie tutaj punkty.

Opisz ktoś jak wygląda/wyglądał mecz?
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Lechia cały czas przeważała i prowadziła szybką grę. Niestety zmarnowała wiele okazji. Mam nadzieję, że Śląsk gra dobre spotkanie i urwie tutaj punkty.

Opisz ktoś jak wygląda/wyglądał mecz?

Lech pograł ładnie w pierwszej połowie i do tego kontry Śląska, mecz mógł się podobać. Druga połowa jednak rozczarowała, a po przerwie bramkę strzelił Śląsk. Pod koniec mieli kilka świetnych okazji i dwa razy trafili w słupek, raz Madej potem Waldemar Sobota.

Mecz zakończył się wynikiem 2-2.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Wielkie dzięki, a wyróżniał się jakiś zawodnik?

Ubiparip w pierwszej połowie najlepszy na boisku, w przeciągu całego meczu to Kriwiec. Natomiast w Śląsku Sebastian Mila wyróżniał się i grał świetne prostopadłe piłki. Natomiast dobrze się wprowadził do Gry Waldemar Sobota i pod koniec meczu grał świetne zawody.
 

Sunflowers

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Waldemar Sobota kto to w ogóle za piłkarz? Nie jest jakimś znanym piłkarzem. To jakiś junior?
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Waldemar Sobota kto to w ogóle za piłkarz? Nie jest jakimś znanym piłkarzem. To jakiś junior?

Jest to dość Młody zawodnik, lecz nie wychowanek. Ostatnie 3 sezony spędził w Kluczborku gdzie od III ligi zrobili rok w rok awans do I ligi. I w letnim okienku transferowym przybył do Śląska.

Dzisiejsze mecze:

Zagłębie - Polonia Bytom
Legia - Ruch
Widzew - Arka
Korona - Polonia Warszawa​
 

Sunflowers

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
No może. Będzie on w kadrze Smudy?

A jak stawiasz dzisiejszą kolejkę Polskiej ligi?

Legia dzisiaj przegrywa i Wisła Kraków idzie na mistrza.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Myślę, że do kadry on raczej się nie załapie. Napewno nie przed Euro 2012, nie wiadomo jak jego dalsza kariera się potoczy.

Moje typy? Legia, Widzew, Polonia Warszawa i Zagłębie.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Waldemar Sobota już poprzednią rundę miał bardzo udaną. Co do kadry - gdzieś tam pewnie wśród zawodników, których Smuda obserwuje na pewno jest.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Waldemar Sobota już poprzednią rundę miał bardzo udaną. Co do kadry - gdzieś tam pewnie wśród zawodników, których Smuda obserwuje na pewno jest.

Czy ja wiem. Nie ma czasu już na obserwacje, trzeba ich zgrywać. Lepiej by było by zawodnicy pochodzili z 2-3 klubów by zgrani byli już, a nie z całej Europy zbieranka.

Moim zdaniem Mateusz Klich powinien dostać się do kadry.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Mateusz Klich z Cracovii?

Tak, ciężko mu być zauważonym przez słabe wyniki Cracovii.

Zagłębie - Bytom 2:0

Końcówka dla zawodników Zagłębia i szczęśliwe 3 punkty. Bytom do drugiej ligi spada, coraz bardziej się pogrąża.

Legia - Ruch 2-3

Piech pogromcą Legii, strzelił im 3 bramki. Legia już ma po Mistrzostwie, jeżeli jutro Wisła wygra, na 90% będzie już mistrzem Polski w tym sezonie.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Zagłębie to dla mnie zespół nieobliczalny nikt nie wie jak zagrają.
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Zagłębie to dla mnie zespół nieobliczalny nikt nie wie jak zagrają.

Zgadza się w sezonie 2002/2003 jak dobrze pamiętam Zagłębie pokonało Pogoń Szczecin 5:0 w 1 kolejce, zawodnicy i trener (chyba to był Majewski) mówili z uśmiechem że myślą o Mistrzostwie Polski......
tego samego sezonu spadli z ligi. :lol:


PS W lidze ciekawie ,Legia przegrała jutro wygra Wisła to odskoczy troszeczkę.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Zgadza się w sezonie 2002/2003 jak dobrze pamiętam Zagłębie pokonało Pogoń Szczecin 5:0 w 1 kolejce, zawodnicy i trener (chyba to był Majewski) mówili z uśmiechem że myślą o Mistrzostwie Polski......
tego samego sezonu spadli z ligi. :lol:


PS W lidze ciekawie ,Legia przegrała jutro wygra Wisła to odskoczy troszeczkę.

Wisła wygrywa dzisiaj i zdobywa mistrzostwo.

Natomiast, walka o Europejskie Puchary będzie bardzo ciekawa.
 
T

Tazzmann

Guest
Dla mnie największym zaskoczeniem mecz Legia - Ruch. Takie scenariusza chyba nikt się nie spodziewał. A wartość jeszcze niedawno anonimowego ligowca Arkadiusza Piecha wzrosła chyba dwukrotnie. Jednak hat-trick strzelony na Łazienkowskiej w takich okolicznościach to nie lada wyczyn.

Dzisiaj czekam jeszcze na hit kolejki: Wisła - Jagiellonia, mam przeczucie, że to będzie bardzo dobry mecz.

Warto zaznaczyć ładne zwycięstwo Polonii Warszawa. Nie wiem na ile to zasługa banity Zielińskiego ale nie zmienia to faktu, że 1:3 w Kielcach to bardzo dobry wynik.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Dla mnie największym zaskoczeniem mecz Legia - Ruch. Takie scenariusza chyba nikt się nie spodziewał. A wartość jeszcze niedawno anonimowego ligowca Arkadiusza Piecha wzrosła chyba dwukrotnie. Jednak hat-trick strzelony na Łazienkowskiej w takich okolicznościach to nie lada wyczyn.

Dzisiaj czekam jeszcze na hit kolejki: Wisła - Jagiellonia, mam przeczucie, że to będzie bardzo dobry mecz.

Warto zaznaczyć ładne zwycięstwo Polonii Warszawa. Nie wiem na ile to zasługa banity Zielińskiego ale nie zmienia to faktu, że 1:3 w Kielcach to bardzo dobry wynik.

Polonia wynosi się do góry. Na początku sezonu myślałem, że są w stanie wygrać całą ligę. Niestety źle to się ułożyło dla nich. Jednak mogą w następnym sezonie być główną polską siłą. Potrzebują stabilizacji i jednego trenera, który sobie poukłada cały zespół.
 
Do góry