Polemika ze Świadkami Jehowy...

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Do pieca :zly:

Kim jesteś żeby decydować kto ma żyć a kto umrzeć

Lecz nie wszyscy członkowie świadków jechowy są żydami :014:

Nie ważne kto jest żydem a kto katolikiem czy prawosławnym czy S.J
Liczy się człowiek nie wyznanie religijne

Ale masz rację że nie wszyscy S.J są wiary żydowskiej
Ale katolicy czy prawosławnie mają też swoje minusy
Zatem nie określajmy religię S.J tylko odłamek S.J które są rzeczywiście według mnie są sektą
Ale prosiłbym uzasadniać swój tok myślenia
 
R

RobSon_85

Guest
Kim jesteś żeby decydować kto ma żyć a kto umrzeć



Nie ważne kto jest żydem a kto katolikiem czy prawosławnym czy S.J
Liczy się człowiek nie wyznanie religijne

Ale masz rację że nie wszyscy S.J są wiary żydowskiej
Ale katolicy czy prawosławnie mają też swoje minusy
Zatem nie określajmy religię S.J tylko odłamek S.J które są rzeczywiście według mnie są sektą
Ale prosiłbym uzasadniać swój tok myślenia

Uzasadniłem go już wcześniej i to wystarczy.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Uzasadniłem go już wcześniej i to wystarczy.

Zatem podaj mi te uzasadnienie dodatkowo
Bo jakoś twojego toku myślenia nie jarzę
Gdzie są przykłady ?
Z których by mógł wywnioskować twój tok myślenia ?
Czy piszesz sobie ogólnikowo żeby se pogadać?
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
nie jestem osobą wierzącą ale poznałem świadków i powiem że katolikom brakuje lat świetlnych do jakości wiary jaką prezentują śj.
 
R

RobSon_85

Guest
nie jestem osobą wierzącą ale poznałem świadków i powiem że katolikom brakuje lat świetlnych do jakości wiary jaką prezentują śj.

Więc jednak trzeba jak najbardziej być osobą wierzącym, aby zrozumieć jaką naprawde wartość prezentują w tej wiarze. Lecz nie trzeba ani trochę być wierzącym żeby wiedzieć, że katolikom w tym porównaniu niczego nie brakuje :sleep:
No to teraz obraźiłeś koleś wszystkich Katolików......oj będzie buba!
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Więc jednak trzeba jak najbardziej być osobą wierzącym, aby zrozumieć jaką naprawde wartość prezentują w tej wiarze. Lecz nie trzeba ani trochę być wierzącym żeby wiedzieć, że katolikom w tym porównaniu niczego nie brakuje :sleep:

Powiem tak RobSon
Jesteś nie wierzący
A psychologicznie to bym cię zniszczył
Nie podobasz mi się
Twój tok myślenia jest nie uzasadniony
O tak powiem twój typ to

Pie przenie o Szopenie
 
R

RobSon_85

Guest
Powiem tak RobSon
Jesteś nie wierzący
A psychologicznie to bym cię zniszczył
Nie podobasz mi się
Twój tok myślenia jest nie uzasadniony
O tak powiem twój typ to

Pie przenie o Szopenie

Jestem wierzący i nie muszę ci się podobać, ale jakbyś był odrobine sprytniejszy ode mnie, to byś znalazł tak bardzo pożądane przez ciebie moje uzasadnienie w dwóch piewrwszych moich postach na ten temat. Takich rzeczy nie trzeba długo i konkretnie uzasadniać a tym bardziej powtarzać :sleep:
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Jestem wierzący i nie muszę ci się podobać, ale jakbyś był odrobine sprytniejszy ode mnie, to byś znalazł tak bardzo pożądane przez ciebie moje uzasadnienie w dwóch piewrwszych moich postach na ten temat. Takich rzeczy nie trzeba długo i konkretnie uzasadniać a tym bardziej powtarzać :sleep:


Zatem ja prosiłem o zasadnienie
Nie wiem historii twoich postów
Po drugie wszyscy jesteśmy wierzące
Po trzecie jak na razie to na żadne moje pytanie nie odpowiedziałeś
 
R

RobSon_85

Guest
Zatem ja prosiłem o zasadnienie
Nie wiem historii twoich postów
Po drugie wszyscy jesteśmy wierzące
Po trzecie jak na razie to na żadne moje pytanie nie odpowiedziałeś

Forum jest nie tylko do pisania postów ale i do przeczytania wcześniej napisanych jeśli się ma jakieś pytania, albo nie zadawać ich wcale. Skoro tobie nieche się czytać to masz pecha, ponieważ ja nie będe specjalnie i wyjątkowo dla ciebie coś uzasadnić i się powtarzać, bo ty jesteś leniem. I już czasami wiele uzasadniam podczas wyrażania swoich emocji i przemyśleń w postach.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Forum jest nie tylko do pisania postów ale i do przeczytania wcześniej napisanych jeśli się ma jakieś pytania, albo nie zadawać ich wcale. Skoro tobie nieche się czytać to masz pecha, bo ja nie będe specjalnie i wyjątkowo dla ciebie coś uzasadnić i się powtarzać, ponieważ jesteś leniem.

Powiedz odrazo że nie wiesz i przestań mi pierdoyl wciskać
Ja ci już tłumaczyłem że mogę ci pranie mózgu zrobić tylko tak
 
R

RobSon_85

Guest
Powiedz odrazo że nie wiesz i przestań mi pierdoyl wciskać
Ja ci już tłumaczyłem że mogę ci pranie mózgu zrobić tylko tak

Ty mi teraz jakieś nie zrozumiałe pierdoły wciskasz. Jeszcze raz przeczytaj wszystkie moje posty a zrozumiesz :zly: Oj błądzisz chłopcze, błądzisz i ty chcesz mnie zniszyć psychologicznie? Spróbuj nie jesteś w stanie nawet muchy swoją głupotą opętać :angry:

Wysyłasz wyraźne zaproszenie do Tańca!
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Oj błądzisz chłopcze

Ja błądzę ?
Jak nawinę to cię na amen skręci

błądzisz i ty chcesz mnie zniszyć psychologicznie?


A psychologię se człowiek odpuść
To nie jest forum żeby na psychologii lecieć
A jak tak bardzo chcesz pranie mózgu to napisz do mnie prywatnie


"Spróbuj nie jesteś w stanie nawet muchy swoją głupotą opętać :angry:"

Prowokator ale daleko ci do terminator :)

"Wysyłasz wyraźne zaproszenie do Tańca!"


Zatem żeby nie było oftop

To ten taniec przedstaw w wiadomościach prywatnych
 
R

RobSon_85

Guest
Ja błądzę jak nawinę to cię na amen skręci




A psychologię se człowiek odpuść
To nie jest forum żeby na psychologii lecieć
A jak tak bardzo chcesz pranie mózgu to napisz do mnie prywatnie


"Spróbuj nie jesteś w stanie nawet muchy swoją głupotą opętać :angry:"

Prowokator ale daleko ci do terminator :)

Taki już jestem i lubię zadymiać ale wiedz, że do nikogo nie mam złych tendencji więc odpuszcze sobie na privie :sleep: A co do tej psychologii to sam zaczołeś <_<
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Taki już jestem i lubię zadymiać ale wiedz, że do nikogo nie mam złych tendencji więc odpuszcze sobie na privie :sleep: A co do tej psychologii to sam zaczołeś <_<

Rozumiem a szkoda tak chciałem na psychologii lecieć
Szkoda że się wycofałeś
Bo mogła być zarąbista jazda
I na tym będzie basta
Proponuję ci kupować piwo z Rasta :D
 
R

RobSon_85

Guest
Rozumiem a szkoda tak chciałem na psychologii lecieć
Szkoda że się wycofałeś
Bo mogła być zarąbista jazda
I na tym będzie basta
Proponuję ci kupować piwo z Rasta :D

Co to za przyjemność na privie, skoro inni tego nie mogą przeczytać i skomentować. W każdej walce ważni są kibice i dobra publika :023: A no włacha.....dziś ważny mecz. Wszystkiego Dobrego i do Boju ORŁY!!!
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Życzę powodzenia
Na pewno nie otrzymasz ode- mnie pozdrowienia

Pytanie brzmi
Czy wolisz Hitlera ?
Bo stosy niczym go usprawiedliwiają (to przenośna ich morderstw )

Kolego, mam pytanie. Skąd ty się urwałeś? Rozśmieszyłeś mnie do rozpuku. Zacznijmy więc małą analizę.

Świadczy o tym że nie mamy prawa SJ oceniać

Mamy prawo, jeśli posiadamy o nich pojęcie, albo znamy problem od środka pośrednio lub bezpośrednio (problem dotyczył nas lub kogoś z naszego otoczenia). Spełniam te kryteria.

Poza tym nasze nie zrozumienie łączy się żydowską wiarą
Tak jak wiara S.j (To prawosławny odłamek żydowskiej wiary )
Zatem morzymy wojnę wywołać przeciwko nie tylko S.J ale także przeciwko prawosławiu
Zauważę też jedną rzecz że nowy testament opiera się na S.T czyli żydowskiej wierze

Skąd jesteś? Polska? Bo po Twoich wypowiedziach śmiem twierdzić, iż język polski nie jest Twoim ojczystym (to nie żadna zgryźliwość z mojej strony, naprawdę na to wygląda).

Nie życzę sobie łączenie SJ z sektą

To nie koncert życzeń. Sektą może być nie tylko ruch religijny, ale i np. firma. Poczytaj trochę o sektach, udaj się na spotkania z osobami zajmującymi się tym problemem, poznaj podział, a dowiesz się, ze problem jest poważny i jest znacznie szerszym zagadnieniem niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić.

Bo sekta dla mnie to satanistyczny obrzędy
A S.J co innego głoszą i co innego nauczają
Nie wiecie co nauczają
Tylko wiecie z internetu że są sektą
Najpierw bądźcie w tej sekcie
A później głoście że to sekta

Albo sam masz o ŚJ zerowe pojęcie, albo jesteś jednym z nich i dopuszczasz się teraz "straszliwego" oszustwa. Stawiam na to drugie (ewidentne braki w języku polskim na to wskazują; tak jakbyś był mormonem na tripie misyjnym właśnie, ale ŚJ na wycieczki ewangelizacyjne też się czasami udają, więc to mój typ?)

Jesteś bez grzechu żeby oceniać czyjąś religię?
A może jesteś całkowicie świętej zatem możesz określać religię

Mogę oceniać coś na podstawie danych jakie posiadam. Wydaję osądy myśląc trzeźwo, bazując na zdobytej wiedzy. Jeśli nie jestem czegoś pewien, to do tego nie przekonuję.

Сzy to Islamską czy prawosławną a nawet Żydowską

Nie pisałem nic złego o wyznawcach islamu, a o islamskich fanatykach/ekstremistach i ich ofiarach. Sami muzułmanie (prawdziwi) nikomu nie zawinili, czego żywym dowodem są choćby polscy Tatarzy. O prawosławiu, czy judaizmie nawet nie pisałem, więc nie wiem o co tyle krzyku.

Teraz z innej beczki

nie jestem osobą wierzącą ale poznałem świadków i powiem że katolikom brakuje lat świetlnych do jakości wiary jaką prezentują śj.

Pachnie mi autoreklamą Świadków, albo słabo ich poznałaś - tak przez drzwi, jednorazowo.
 
R

RobSon_85

Guest
CrowO spokojnie, wkońcu sama jego nazwa użytkownika wiele przez siebie mówi :tongue:
 

vengo

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
663
Punkty reakcji
0
Kolego, mam pytanie. Skąd ty się urwałeś? Rozśmieszyłeś mnie do rozpuku. Zacznijmy więc małą analizę.



Mamy prawo, jeśli posiadamy o nich pojęcie, albo znamy problem od środka pośrednio lub bezpośrednio (problem dotyczył nas lub kogoś z naszego otoczenia). Spełniam te kryteria.
..więc powinieneś być obiektywny w ocenie
Mogę oceniać coś na podstawie danych jakie posiadam. Wydaję osądy myśląc trzeźwo, bazując na zdobytej wiedzy. Jeśli nie jestem czegoś pewien, to do tego nie przekonuję.
..ano właśnie..twoje receptory są stymulowane twoją subiektywnością



Nie pisałem nic złego o wyznawcach islamu, a o islamskich fanatykach/ekstremistach i ich ofiarach. Sami muzułmanie (prawdziwi) nikomu nie zawinili, czego żywym dowodem są choćby polscy Tatarzy. O prawosławiu, czy judaizmie nawet nie pisałem, więc nie wiem o co tyle krzyku.
,,,mało wiesz w temacie który opiniujesz


Teraz z innej beczki
Pachnie mi autoreklamą Świadków, albo słabo ich poznałaś - tak przez drzwi, jednorazowo.
...jesteś z innej bajki i beczkę prochu wytaczasz


==
nie jestem osobą wierzącą ale poznałem świadków i powiem że katolikom brakuje lat świetlnych do jakości wiary jaką prezentują śj.
...też tak sądzę ...a moje stanowisko podparte jest praktyczna wiedza oby grup
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
S.J to odłamek prawosławia czyli żydowskiej wiary

To stwierdzenie mnie zaciekawiło.

Ś.J. wyrośli na pewnej XIX wiecznej tendencji "reformatorskiej" w Stanach Zjednoczonych, z której narodzili się między innymi prócz nich adwentyści.
Nie widzę jakoś żadnego ich powiązania z prawosławiem, chociażby z tego powodu, że odrzucają oni wszelką tradycję która wyrosła na gruncie chrześcijaństwa. (zarówno wschodniego jak i zachodniego).
 
Do góry