Polemika ze Świadkami Jehowy...

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 456
Punkty reakcji
172
Namazałem post związany z wyborem papy na dach. Wulgarny? A nigdy w życiu. Ja mam tylko ten swój pseudo mądry styl którego nigdy nie zmienię. Szczery styl. Zaglądam dnia następnego - postu nie ma.
W innych tematach podobnie. Pamiętam że odpisywałem, dostaję powiadomienie że jest nowa odpowiedź w temacie, wchodzę, czytam, szukam a mnie nie ma.
Dobra, mniejsza z tym. Będzie się powtarzać to pójde fpistuuu. :D
No i nie mogę być "karany" za coś co prawnie nie istnieje ot by wyraz fpistuuu. Dzieciaki w podstawówkach operują "lepszym" językiem jak ja na forum zatem nie sądzę bym komukolwiek pojechał czy kogokolwiek obraził.
A jak ktoś czuje się urażony to pod kościół lub na zebranie... won :D
Żyjemy niestety już w takich czasach że udawanie "kulturki" mija się z celem bo kulturka przestała "docierać" tam gdzie powinna ze dwie dekady temu.
 

Regis_II

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2017
Posty
102
Punkty reakcji
4
Miasto
Banks od Eden
Uwaga uwaga!

Ostatni news. Ciało Kierownicze otrzymało nowe światło i twierdzi, że nalezy z biblii usunąć cały rozdział z ewangelii Jana, w którym Jezus ratuje cudzołoznicę przed ukamienowaniem!!!

Ciało kierownicze uważa, ze to nie możliwe, by Jezus nie pozwolił ukamienować cudzołożnicę, bo Jezus wypelnilr csle prawo mojżeszowe.

Pomijają fakt, iż jezus wielokrotnie naginał prawo żydowskie i nazywał siebie panem sabatu.

Ciało powołuje się na jeden jedyny tekst gnistycki, a ignoruje 30 tysięcy rękopisów z pierwszych wieków, ktore mówią o uratowaniu cudoloznicy.

Gnostycy byli odstepcami, uwiklanymi w lucyferianizm i okultyzm...

Masakra...
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 456
Punkty reakcji
172
Ciało Kierownicze odstępcami ?????? :yahoo: :upup: :zubaw: :crazy:
Faktycznie masakra!
A Jezusa to aresztować ... i zapudłować...
 
Do góry