Podrywu aspekty wszelakie.

D

Dpan_zbanowany

Guest
Moja metoda na podryw? tak właściwie nie robię nic. Jestem dziewczyną, wysoką, z blond lokami, błękitnymi oczami, zwykle to mój wzrok sprawia, że onieśmielam chłopaków, łatwo wzbudzam zaufanie, także szybko zdobywam przyjaźnie, które przeradzają się coś więcej albo i nie, fajne spojrzenie, to dobra metoda podrywu ;)
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Chyba przede wszystkim dystans do siebie i pełen luz :]
Wyuczone na pamięć teksty opatentowane przez samozwańczych podrywaczy brzmią żałośnie i przykładowo ja jeśli miałbym wypowiadać takie coś ze swoich ust,to czułbym się jak kretyn i z pewnością moja wybranka już nie byłaby mną zainteresowana i na tym zakończyłoby się to podrywanie :D
Facet musi byćpewny siebie i być sobą,a nie upodabniać się do innego kolesia.
Dobrym sposobem jest rozmawianie często z koleżankami na luźne tematy,to bardzo pomaga i pozwala przełamać się w kontaktach damsko-męskich.
Dużo uśmiechać się i żartować.
To chyba tyle...
 

Zegna

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Swoboda działania i szczerość to klucz :) i koniecznie pewność siebie, ale nie zarozumiałość.
 

Polak5

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Najważniejsze i sprawdzone w podrywaniu dziewczyn jest pewność siebie. Bez pewności siebie nawet jako astronauta nie zaciekawisz kobiety, a przecież o to w tym chodzi. Dodajmy do tego kontakt wzrokowy, humor, uśmiech oraz ekscytacja rozmową
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Polak5 napisał:
Najważniejsze i sprawdzone w podrywaniu dziewczyn jest pewność siebie. Bez pewności siebie nawet jako astronauta nie zaciekawisz kobiety, a przecież o to w tym chodzi. Dodajmy do tego kontakt wzrokowy, humor, uśmiech oraz ekscytacja rozmową
trzeba jeszcze mieć coś ciekawego do powiedzenia:) sama pewność siebie to nie wszystko jak się ma do czynienia z osłem
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
carbidovva napisał:
trzeba jeszcze mieć coś ciekawego do powiedzenia:) sama pewność siebie to nie wszystko jak się ma do czynienia z osłem
Niestety zdarza się, że kobiety mają niewiele do powiedzenia. Ale to bardzo dobrze. Łatwo wtedy rozróżnić postać inteligentną od idiotki, której się jedynie wydaje, że pozjadała rozumy. A potem takim niebywale podnieconym tonem się kobiecina pyta: ej, ale fajnie! Ciekawe czemu się te słuchawki odpychają.

Albo jeszcze lepiej:

Ty, ciekawe czemu Ziemia wszystko przyciąga.

Słowem, głąb. Głąb w ciele anioła. Czasem lepiej sobie oczy wyłupać, żeby uroda defektu mózgu nie przyćmiła.
 
Do góry