Podrywu aspekty wszelakie.

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Niepotrzebnie wrzucałem te zdjęcia - orgazm nie minął Ci najwyraźniej do dzisiaj i resztki trzeźwego myślenia diabli wzięli :)
No takich lasek to pewnie nikt nigdy nie widział faktycznie, a zdjęcia zrobiono na Marsie i teleportowano na Ziemię. Tak, masz rację, takich kobiet nie ma.

I nie wiem gdzie usilnie wmawiam, że ładne laski są wszędzie. Właśnie piszę coś odwrotnego - ładnych jest bardzo mało, a te które są, są o wiele trudniejsze niż te przeciętne.

Co do kolejnych amatorskich i namolnych już analiz mojej osobowości - chyba to nie ten temat.
Natomiast administracja nie usuwa moich kolejnych tematów - usunięty został tylko jeden temat i na dodatek niesłusznie, co na forum udowodniłem.

No któż by nie chciał widzieć codzień na ulicy takich postaci jak twoje przykłady... Usilnie jedynie chciałem powiedzieć, że wmawiasz, że ty widujesz takie i to nie aż tak rzadko. Inni tego nie potwierdzili o ile dobrze pamiętam. Tylko szkoda czasu na rozmowy o kobietach, których faktycznie jest tak dużo, że można je spotkać przy dobrych wiatrach raz a 3 dni w dużym mieście, bo może wtedy inne też je zobaczą i to potwierdzą w tak rozpiętym bardziej czasie kiedy istnieje większe prawdopodobieństwo spotkania takiej, po za tym komentarze do fotek były i nie wiemy czy gdyby te panie stanęły przed nami w szlafroku prosto po nocy były by tak wspaniałe jak wtedy gdy je przygotowywano do tych zdjęć. Nie miewam orgazmów na widok dużych piersi albo bikini Drad bo mnie inne rzeczy też interesują w kobiecie i akurat nie biust zbytnio, który pokazałeś w swoich przykładach. Po za tym też o to chodzi, że myślę czym innym nie dołem ciała i potrafię się opanowywać czego w twoich metodach brakuje, albo co przynajmniej występuje zbyt szybko i każda ucieka gdzie pieprz rośnie bo facet chce budować atrakcyjność i podobać i ją poznawać przez macanie. Nazwałeś to podrywem więc moja opinia jest jasna a to zupełnie inny dział, bo podryw to nie dotyk tylko o wiele dalsza faza znajomości dawno rozpoczętej.

Szkoda, że nie odp. na żadne moje pytanie, gdybyś wykazał chęć dalszej dyskusji i miał co odp. to byś to zrobił, od tego jest forum. Tak ja inni tutaj rzekomo kończą z tobą dyskusje gdy im brakuje argumentów tak tutaj tobie ich może nie zabrakło bo trudno tu o jakieś spieranie się i wytaczanie dział, ale może wziąłeś sobie chociaż do serca te słowa, że choćbyś nie wiem jaki był zawsze o niektórych tak ja i inni możesz tylko pomarzyć bo skromnością to ty grzeszysz, że aż razi przez monitor i pewnością zdobywania każdej jednej a jestem pewny, że nie byłbyś zachwycony postępowaniem swojej dziewczyny co opisałem, która by zapomniała o tobie dla ładnej buzi innego co też jest jedną z twoich uniwersalnych prawd, widać nie masz i nie miałeś nikogo bo cię to nie martwi i jesteś zachwycony kiedy podobne tezy wygłaszasz, gdybyś miał się o kogo starać i dbać o kobietę inne tezy byś głosił. Pomyśl też nad czymś z czym w końcu się ogół ludzi zgodzi bo sam niestety nie jesteś wiarygodny. Myślę, że szkoda robić dalsze zamieszanie, ważne, że wyraziłem swoje zdanie a ty czytasz co piszę, ale nie odp. bo to niepotrzebne i nie prowadzi do niczego. Dziękuję za uwagę.
 
D

Drad

Guest
Tylko szkoda czasu na rozmowy o kobietach, których faktycznie jest tak dużo, że można je spotkać przy dobrych wiatrach raz a 3 dni w dużym mieście,
Kwestia aspiracji :)
Jednego zadowolą tylko szlachetne trunki, co nie zmienia faktu, że plebs (czyli większość) zadowoli się czystą, lub nawet denaturatem.

W moich metodach nie brakuje opanowania - wręcz przeciwnie, wszystko opiera się na chłodnej kalkulacji i ocenie ukrytych potrzeb kobiety.

Nie odpowiedziałem na Twoje pytania, gdyż żadne z nich nie ma związku z moimi postami, skutecznością metod, że o tematyce wątku nie wspomnę.

Zgoda ogółu nie jest mi potrzebna do szczęścia, wręcz przeciwnie - tylko idąc pod prąd można się wybić i coś w życiu osiągnąć. Zgoda ogółu = przeciętność = bycie nikim :)
A swoją drogą idzie Ci całkiem nieźle, bo ogół nagrodził Twoją troskę o niego pięcioma punktami ujemnymi za ostatni Twój post - no cóż, jest jeszcze nadzieja dla Ciebie :D
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Jako, że widzę - iż się sami nie ogarniecie proszę powrócić do tematu głównego "metody uwodzenia/podrywu - tworzenie poradnika" -wszelkie poboczne dyskusje uważam za zamknięte. Nie narzekajcie później na zamykanie kolejnych tematów jeśli nie umiecie zrobić tak prostej rzeczy jak dyskusja, która nie będzie kręciła się w kółko wokół sporów moralnych dwóch grup użytkowników.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Kwestia aspiracji :)
Jednego zadowolą tylko szlachetne trunki, co nie zmienia faktu, że plebs (czyli większość) zadowoli się czystą, lub nawet denaturatem.

Zgoda ogółu nie jest mi potrzebna do szczęścia, wręcz przeciwnie - tylko idąc pod prąd można się wybić i coś w życiu osiągnąć. Zgoda ogółu = przeciętność = bycie nikim :)
A swoją drogą idzie Ci całkiem nieźle, bo ogół nagrodził Twoją troskę o niego pięcioma punktami ujemnymi za ostatni Twój post - no cóż, jest jeszcze nadzieja dla Ciebie :D

Akurat dziś Drad spotkałem wyjątkowo dużo podobnych, zaznaczam podobnych do twojego przykładu dziewczyn ale nigdy to nie jest to co z internetu bo tą są ideały na pewno nie polskie.

Ci, którzy wystawili za mój post tyle minusów muszą być niepoważni lekko powiedziwaszy bo inne słowo były by nie na miejscu ponieważ wprawdzie świadomie piszę nie o temacie ale post nie mógł ugodzić w nikogo poza tobą jedynie Drad bo do ciebie go skierowałem i poza tym nie był on obraźliwy tylko raczej był chęcią wejścia w dyskusję i sprostowania paru rzeczy. Niektórzy się bawią i tak samo ty masz już prawie albo nawet więcej niż 40 minusów jak patrzyłem zamiast dyskutować, forum zamienia się w portal typu fotka.pl oceniamy się ;)

A jak ktoś pije wódkę to najwyraźniej tylko dlatego, że jest alkoholikiem, co nie jest niczym dziwnym w Polsce, ta gloryfikacja tego trunku i cel picia sam w sobie czyli picie "bo tak" albo najtańszych piw byle piwo i ble do głowy uderzy. O tym szkoda gadać.

A z resztą się zgadzam tylko w nieco innym kontekście. Zdziałasz coś będąc innym kiedy masz w sobie coś nietypowego, inaczej się ubierasz, nie masz schematycznych tekstów itd. W podrywie to wyróżnienie się nic raczej nie da. Zachowasz się naturalnie i się spodobasz to nie musisz stawać na głowie by wyrwać dziewczynę. Prosta sprawa.

A tak wogóle odechciewa się tu pisać. Zaczynam się czuć jak w chińskim internecie. Albo zamykają tematy, albo usuwają, a jak już to mamy narzucone instrukcje co mamy gadać i wielkie moderowanie to jest i forum. Zarządzający chyba nie wiedzą, że nie da się prowadzić dyskusji wg. schematu i z ograniczeniami i nie nawiązując ciągle do poprzednich wypowiedzi, nie trzeba było zamykać tematów gdzie dyskusja była szeroka.Bez komentarza. :/

The End
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
A tak wogóle odechciewa się tu pisać. Zaczynam się czuć jak w chińskim internecie. Albo zamykają tematy, albo usuwają, a jak już to mamy narzucone instrukcje co mamy gadać i wielkie moderowanie to jest i forum. Zarządzający chyba nie wiedzą, że nie da się prowadzić dyskusji wg. schematu i z ograniczeniami i nie nawiązując ciągle do poprzednich wypowiedzi, nie trzeba było zamykać tematów gdzie dyskusja była szeroka.Bez komentarza. :/

Nikt Cię drogi fenix'ie na tym forum nie trzyma. Tematy założone przez Drad'a zostały usunięte bynajmniej nie z mojego widzi mi się.
(nawet nie ja je usuwałem) - jedynie dlatego, że napływały skargi i prośby o zrobienie tego od Was użytkowników
nawet były jakieś dziwne sugestie dotyczące konsekwencji prawnych - tego, że takie a nie inne tematy na forum się znajdują.
To nie jest dział w którym prowadzi się ogólnie pojęte dyskusje prywatne.

Do takich dialogów należy używać tematów:
http://www.forumowisko.pl/forum/87-gry-forumowiczow/ (gry forumowiczów - brak naliczania postów dowolność wypowiedzi)
http://www.forumowisko.pl/topic/14868-ukochany-spam/page__st__25700 (nieśmiertelny "Ukochany spam" - prawie 1300 stron tematy dowolne)
lub wiadomości prywatnych

TEN temat natomiast ma na celu stworzenie poradnika - więc ma określone zasady
(choć w powstanie takowego przy waszym zaangażowaniu wątpię)

jeżeli nie podoba Ci się moja praca jako moderatora zawsze możesz złożyć skargę do administracji serwisu.
lub samemu złożyć podanie o moderowanie działem
 
D

Drad

Guest
W podrywie to wyróżnienie się nic raczej nie da. Zachowasz się naturalnie i się spodobasz to nie musisz stawać na głowie by wyrwać dziewczynę. Prosta sprawa.
No jak jesteś naturalem to tak :)
A jak jesteś przeciętnym pod względem umiejętności wrodzonych facetem to musisz nieco pozmieniać. I w zasadzie to jest jakieś tam wyróżnienie się, bo zdecydowana większość facetów nie umie podrywać, że nie wspomnę o możliwości przełamania się i podejścia do "ładnej" :]

PS. Reszty posta nie komentuję, bo tylko ten fragment jest zgodny z tematem, przynajmniej tyle o ile.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Tutaj rozmawiamy o wszystkim co ma związek z uwodzeniem i podrywem (a nie pasuje do reszty tematów).
Stworzyłem ten temat by nie zamykać kolejnych gdzie pojawia się sterta off topu.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
O taki temat prosilem jakis czas temu no i jest to właściwa decyzja ze strony moderatora bo faktycznie offtopy były zbyt duże no ale mamy tu tak żarliwych dyskutantów, że ten temat był koniecznością by zaprowadzić i tak już mocno zaśmiecony dział.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
O taki temat prosilem jakis czas temu no i jest to właściwa decyzja ze strony moderatora bo faktycznie offtopy były zbyt duże no ale mamy tu tak żarliwych dyskutantów, że ten temat był koniecznością by zaprowadzić i tak już mocno zaśmiecony dział.

Nie uważam, że dział jest zaśmiecony.
I chciałbym dodać oczywiście:

To, że ten temat jest tematem ogólnym nie oznacza to, że jest tematem przeznaczonym do prowadzenia rozmów o tematyce innej niż podryw/uwodzenie
Można rozmawiać tu o wszystkim - jeżeli tylko związane jest z tematyką działu.

Pozdrawiam.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Myślę, że tematy byly zamykane z konkretnych powodów czyli offtopów tam gdzie nie trzeba dlatego mówię, że troche tu naśmeciło się ale jedyną opcją był taki temat jak zaproponowałem i jaki w dniu dzisiejszym założyłeś no bo rzeczywiście czasem zamykanie tematu mimo jego ważności i interesującej treści było jedyną drogą do zaprowadzenia porządku.. Tylko teraz kto i od czego zacznie bo reszta pokręci się sama...
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
co znaczy udany??
troche ciezko opisywac tak ogolnie :p
udany czyli zakonczony w luzku czy po ktorym najlepiej sie czulem? czy moze taki ktory skonczyl sie zwiazkiem na dluzsza mete??
zbyt ogulnikowo zadane pytanie :p

jezeli chodzi o zakonczony najdluzszym zwiazekiem... mialem taki gdzie nastaralem sie jak jasna cholera i sporo zyskalem (niemowie tutaj tylko o doswiadczeniu ale tez o podejsciu do zycia ktore nieco zmienilem) podryw normalny na gatke zakonczony zwiazkiem na dluzsza mete (3 letni)

jezeli chodzi o sytuacje luzkowa poznalem pewnego razu sliczna sympatyczna dziewczyne ktora mi sie spodobala w autobusie, zagadalem normalna rzecz... bylem na wygranej pozycji bo sie jej spodobalem zarowno z charakteru jak i z wygladu. w luzku wyladowalismy przy nastepnym spotkaniu.

zas po ktorym najlepiej sie czulem... podryw znowu na glupia gadke, zreszta ja niewiele mysle przy rozmowie z kobietami... jakos samo wychodzi glupie gadanie. po paru tygodniach sie rozstalismy ale czulem sie normalnie. nikt nie zawinil poprostu sie stalo. niedopasowanie charakterow. dalej jestesmy dobrymi przyjaciolmi i milo wspominamy wspolnie spedzony czas ;)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Ciekawe, ale coś skąpo....

nie określiłam specjalnie słowa 'udany' bo nie chce ingerować w czyjeś myślenie, ale słusznie zauważyłeś, że pod różnymi aspektami można to oceniać...
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Zakładanie i przyklejanie takiego tematu jest trochę bez sensu. Ktoś kto szuka pomocy, wskazówek będzie musiał się przekopywać przez całą stertę stron. No i będzie miał problem, kto radzi najlepiej? Czy "romantyczna brygada", czy np. J.B. Co do kasowania postów Drada, głupota admina, primo nie były one niezgodne z prawem, polecam poczytanie sobie Komentarza do Kodeksu Karnego (dowolny), oraz czym jest molestowanie (ale nie z wikipedii), tylko z książki, np. "Gry i zachowania nieetyczne w organizacji", M. Bugdol, Difin, Wa-wa 2007, s. 84. I nie zwracanie uwagi na takich debili jak Michal89krk, pseudo-parwnika, który tak się zna na karnistyce jak ja na wyrobie pączków.

Jeśli chodzi o podryw, tu nie ma tajemnic. Podstawa to równanie: ec+kino+raport. Oraz zasady starej szkoły:
- kto mniej się stara ten wygrywa,
- miej laski w dvpie to same przyjdą,
- im szybciej KC tym lepiej,
- kto się waha ten przegrywa,
- miej w dvpie co może o Tobie pomyśleć laska,
- rób co chcesz i nie pytaj o zgodę,
- nigdy nie naciskaj, daj jej czas.

A teraz o odbijaniu laski innemu facetowi, wg. mnie:
- musisz się jej podobać (obowiązkowo),
- kontrast z jej chłopakiem (tu ważny lifestyle i umiejętność pokazania jej tego, a nie mówienia/chwalenia się),
- musi wiedzieć, że jesteś pożądany przez inne laski (np. jej koleżanki),
- musi być pewna, że nie zostanie na lodzie (czyli, jeśli rzuci byłego to Ty jej nie zostawisz),
- musi o Tobie myśleć,
- musi się zastanawiać "jak to by było z nim".
- KC, najlepiej tak żeby nie miała wyrzutów sumienia (trudniejsze niż normalnie, ale da się zrobić).
- dobra zabawa, dużo emocji na spotkaniach itd.

J.B

EDIT: literówki.

J.B
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Co do sensowności tego tematu jak napisałem na początku - jeżeli zbierze się odpowiednia ilość sensownych porad ja sam przekopię się przez to wszystko i postaram się to opracować i podać w miarę przystępnej formie

jak na razie padło tego moim zdaniem za mało by podjąć takie działania
oczywiście do wyjątkowych przypadków zakłada się prywatne tematy tu nic się nie zmienia :)
do tego kto najlepiej radzi - postaram się podzielić poradnik na dwie części i każdy będzie mógł zdecydować która bardziej mu odpowiada
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
A tak wogóle odechciewa się tu pisać. Zaczynam się czuć jak w chińskim internecie. Albo zamykają tematy, albo usuwają, a jak już to mamy narzucone instrukcje co mamy gadać i wielkie moderowanie to jest i forum. Zarządzający chyba nie wiedzą, że nie da się prowadzić dyskusji wg. schematu i z ograniczeniami i nie nawiązując ciągle do poprzednich wypowiedzi, nie trzeba było zamykać tematów gdzie dyskusja była szeroka.Bez komentarza. :/

The End
Przylaczam sie.

Celuje w tym niejaki Rotek. Ludzie sobie dyskutuja, nikomu to nie przeszkadza, a tu wchodzi Rotek, ciach klodeczka i do widzenia. Byl temat, fajny na piec stron, ludzie sobie pisali - moze i nie do konca zgodne z tematem, ale komu poza przewrazliwionym modem to przeszkadzalo ? Smiem twierdzic, ze nikomu. No ale ok, rozumiem, ze rozni ludzie maja rozne sposoby na podbudowanie swojego ego. Niektorzy, jak widac, poprzez lockowanie tematow...
 
Do góry