Podryw

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Przewertowałem wasze porady i doszedłem do następujących wniosków:

- Czasu mam coraz mniej bo nawet jeśli ten związek jest świeży i może nie wytrzymać długo to jednak nie mam zamiaru tracić czasu, bo może się okazać że będe bardzo długo czekał i nawet moge się nie doczekać, więc działać trzeba natychmiast.

- o tym koleżeństwie to słyszałem już nie tylko na tym forum, ale i u moich kolegów, myślę że to dobry pomysł i będe go stosował

- pojawia się problem, nie opisałem wam tego dokładnie ale sprawa wygląda tak: chodzimy do tej samej szkoły ale do innych klas, chodzimy poprostu na inny profil, więc nie moge się jej zapytać o jakieś sprawdziany lub której jest lekcja albo jaką lekcje teraz mamy. Na korytarzu się tylko mijamy i przytym minięciu mógłbym ją odciągnąć na bok i pogadać ale taka okazja zdarza się bardzo rzadko. Jedyną okazją na to żeby z nią pogadać i się troszecze poznać a potem umówić na bliższe poznanie może okazać się gg lub epuls bo podobno ma.

I tak to wygląda

Teraz tylko potrzebuje pretekstu do zagadania na gg lub na korytarzu uwzględniając że mam tylko 5 min. na rozmowe
 
Do góry