Podnoszenie ręki na kobietę.

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Szczerze ? Sadze, ze kobiety same sobie sa winne, ze ktos je leje. Zwiazuja sie z burakami bo je to po prostu rajcuje. Normalnemu facetowi wystarczy, ze spojrzy na takiego barana i od razu widzi, ze jego kobieta bedzie miala zycie sprzataczki, ktora bedzie sie cieszyla, ze jej facet nie leje...

W pełni się z tym zgadzam. Faktycznie łatwo dostrzec coś takiego...
 

olga_akacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdańsk
dla mnie to, ze facet podnosi reke na kobiete oznacza przede wszystkim to, jak jest slaby. ja osobiscie nie wyobrazam sobie, zeby moj facet kiedykolwiek mnie uderzyl. poza tym ja takze uwazam, ze jesli ktos zrobi to raz, potem bedzie to robil wiele razy! :/
 

matrone

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy od sytuacji. Osobiście nigdy nie uderzyłem kobiety ale widziałem sytuację w tranwaju kiedy to dziewczyna w wieku około 15-16 lat zaczeła wyzywać przypadkową osobę, tej jej odpowiedział i ona uderzyła go. Cała sytuacja bardzo mnie zaskoczyła ponieważ ta osoba wstała i wyrzuciła tą dziewczynę z tranwaju za przysłowiowe fraki. W takiej sytuacji naprawdę nie wiem jakbym sie zachował.
Jeśli chodzi o kłótnie z dziewczyną, która znam nie ważne czy lubię czy nie nigdy nie zdecydowałbym się na użycie siły. Teraz z doświadczenia wydaje mi się, że nawet bym nie podtrzymywał kłotni, szczególnie jeśli by mi na tej osobie zależało. A jeśli ona by mnie uderzyła, złapał bym tylko ją za ręke, a potem sobie poszedł. Tak mi się wydaje ale na szczeście jeszcze nie miałem takiej sytuacji, w której jakaś dziewczyna chciałaby mnie uderzyć. ;]
 

niuniaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
1 facet ktory podnosi reke na dziewczyne to frajer
2 jesli uderzyl raz to zrobi to po raz kolejny chocby niewiadomo jak sie wypieral
3 Raz byla taka sytuacja gdzie moj koles zagaduje do laski zeby zwyczajnie ja poderwac a ta na niego z morda zeby sie ***** i rozne epitety rzuca, chlopaczek dostaje liscia w twarz<jest w szoku> tylko drwi i sie smieje z jej zachowania , dziewczyna browara wylewa na jego glowe,zaczyna go szarpac kopac (wariatka ale coz...) ,dodatkowo tlum ludzi do okola,i kazdy krzyczy zeby jej ***bnął hehe reka mu nawet nie drgnela bylam w szoku,bo czasem naprawde laski przeginaja z tym ze chca pokazac ze jako kobiecie wszystko im wolno i probuja np ponizyc faceta tak jak ta siksa.Niektore szmule same prowokuja facetow pierwsze uderzajac nie raz a wielee,moze chca sprawdzac granice ich wytrzymalosci albo lubia byc bite , pozniej placza ze facet ja bije i dalej z nim sa...szlak szanujcie sie troche bo czasem az zal !!!!
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
Dziewczyna urwała się z choinki! Niektóre są naprawdę beznadziejne! Ale szacunek dla kolesia, który zachował się prawdziwy facet.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Jeśli kobieta nie szanuje siebie jako kobieta to już nią nie jest. Można użyć określenia dama. Bo wybaczcie ale jeśli płeć żeńska zacznie kopać mężczyznę, bądź coś w ten deseń (np. zaczęłaby szarpać dziecko owego faceta). To moim zdaniem ma prawo jej odwinąć. Albo chociaż powykręcać ręce i przemówić do rozsądku.
 

ziombalex

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Facet, który uderzy kobietę jest zerem....a czy tacy się zmieniają? wątpię...może jeden na milion, może
 
Do góry