Podejście do dziewczyn....

on321

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mam 22 lata i czuje się samotny więc szukam w internecie dziewczyny. Czasami poznaje miłe dziewczyny ,fajnie się gada na gg ale gdy zobaczę zdjęcie i mi się nie spodoba to już nie mam chęci do dalszych rozmów... Każdą dziewczynę traktuje jako kandydatkę na swoją partnerkę . Co sądzicie o moim podejścoiu?
 

Gentlewoman

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Nie szukaj sama się znajduje. A poza tym No cóż jesteś wzrokowcem jak większość facetów...
 

Dareios

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
194
Punkty reakcji
13
Wiek
43
Szukanie dziewczyny w internecie,to nie jest najlepszy sposób moim zdaniem. Traktowanie dziewczyn jako kandydatki,to też chyba nie jest najlepsze podejście... wiesz... kiedyś role mogą się odwrócić i może być Ci przykro.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ok, mozna szukac w internecie, ale nie nastawiaj sie od razu, ze to bedzie Twoja dziewczyna. Po pierwsze dlatego, ze potem jak nie wypali, to pocierpisz, a po drugie dlatego, ze kobiety zwykle nie lubia takich chlopakow. Wiem po sobie, zwykle jak pisalam z chlopakiem i widzialam, ze od razu nawet za bardzo mnie nie poznajac zaklada, ze bede jego dziewczyna, to zrazalam sie, bo wiedzialam, ze chce byc z kims tylko po to, aby nie byc samotnym. A ja zawsze chcialam, zeby ktos byl ze mna z wielkiego, glebokiego uczucia, a nie zeby nie byc samotnym. To takie desperackie wtedy. Poza tym raczej zadna dziewczyna nie zgodzi sie byc z Toba poki lepiej Cie nie pozna. Dlatego staraj sie najpierw dziewczyne lepiej poznac i myslac :"Co bedzie , to bedzie", bo nawet jezeli z jakas Ci sie nie uda, to byc moze zostanie Twoja kolezanka i tez bedzie spoko :)
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Wyjdź z domu i wtedy szukaj, przez internet to dobre dla 13 latki, ale w Twoim wieku to trochę lipa.
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Masz dziecinne podejście i jesteś powierzchowny. Wygląd to nie wszystko. Nie patrz na te dziewczyny przez pryzmat narzeczonej ale jako nowo poznanej osoby! :)
Poza tym szukanie na siłe nie ma sensu. Bo miłośc zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie ( phi!)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Masz dziecinne podejście i jesteś powierzchowny.

Cóż czyli sądzisz, że poszukiwanie partnerki atrakcyjnej pod względem cielesnym jest oznaką dziecinności?
Oczywiście, że nie należy ludzi osądzać po tym jaką mają aparycję... jednak jeśli mówi się o podstawach związku oboje ludzi powinno się sobie podobać.
Nawet więcej niż podobać - powinni czuć do siebie seksualny pociąć, bez tego to chyba kiszka.
Każdy, gdy widzi drugą osobę po raz pierwszy przypina jej podświadomie jakąś ocenę.
Może to i sprowadzanie wszystkiego do poziomu "mięsa", jednak taka prawda.
Zwłaszcza u mężczyzn. Trzeba wojować z obłudą i etosem mitycznego już wręcz "pięknego wnętrza".

Co do autora - nie szukaj w sieci, bo to jak loteria.
 

Dhimon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Masz dziecinne podejście i jesteś powierzchowny. Wygląd to nie wszystko. Nie patrz na te dziewczyny przez pryzmat narzeczonej ale jako nowo poznanej osoby! :)
Poza tym szukanie na siłe nie ma sensu. Bo miłośc zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie ( phi!)

Moim zdaniem tutaj masz racje ,Nie chodzi mi o to ze nie należy patrzeć na wygląd, oczywiście nie liczy się tylko wygląd dla mnie bardziej ważniejszy jest charakter no ale Wygląd tez dużo znaczy dla nas (Facetów) ,Szukanie Dziewczyny Przez Internet To Jest Naprawdę Dziecinne ,A Nawet Jeśli Znajdziesz Taka dziewczynę przez internet to szanse są minimalne ze będzie to poważny związek .

Pozdrawiam Dhimon.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
Nie robisz nic dziewnego. To dość naturalne zachowanie, mimio że może ranić innych. Sama niejednokrotnie tak robiłam. Wygląd nie jest najważniejszy ale w takiej sytuacji ma często duże znaczenie. W rzeczywistości bywa różnie, gdyż usposobienie, charakter i zachowanie bardzo mocno wpływa na postrzeganie osoby i może wydawać się ona nam o wiele bardziej atrakcyjna niż w rzeczwistości.
 

Abrakadabrowanka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
56
Punkty reakcji
3
One pierwsze dają zdjęcia czy Ty? Dla Ciebie dziewczyna musi być koniecznie ładna? Może być głupia itp. ale musi być ślicznotką?;d LOL
Wgl jak już inni mówili, nie wyobrażaj sobie jako kandydatek, bo to rzadko wypala, a jak Ci się nie chce gadać już, bo zobaczyłeś zdjęcie, to pomyśl,że:
a)laska może być niefotogeniczna i w rl może wyglądać o niebo lepiej
b)laska mogła dać ładne, ale nie swoje zdjęcie, i jakby to się potem wydało to już całkiem masakra. Szczerość to podstawa !:) :eek:k:
 

on321

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Szukanie dziewczyny w internecie to troche nie naturalny spopsób...ale czy nie jest tak że po drugiej stronie monitora są te same dziewczyny co gdzie indziej spotykamy? Nie mam kolezanek chyba dlatego że potrafie zaintersować się tylko dziewczyną która mi sie podoba...:/
 

zuzia178

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
powiem ci ze to smieszne , oceniac i przekreslac laske od razu za wyglad :p zal
 

Scorpio_18

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
295
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
powiem ci ze to smieszne , oceniac i przekreslac laske od razu za wyglad :p zal
fakt...smieszne, ale nie oszukujmy sie. Jak kobieta zobaczy NIEprzystojnego faceta to tez go przekresli nie dajac mu rzadnych szans. Takie niestety czasy:/
Oczywiscie zdarzaja sie kobiety dla ktorych charakter stoi na pierwszym miejscu, ale to rzadkosc niestety.
 

PannaZuzannaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
1
fajnie się gada na gg ale gdy zobaczę zdjęcie i mi się nie spodoba to już nie mam chęci do dalszych rozmów...


no błagam, to zachowanie jest jak chłopczyk w gimnazjum. ta brzydka to odpada. zastanów się czy szukasz kogoś z kim będzie ci dobrze czy kogoś z kim możesz się pokazać.
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
fajnie się gada na gg ale gdy zobaczę zdjęcie i mi się nie spodoba to już nie mam chęci do dalszych rozmów...


no błagam, to zachowanie jest jak chłopczyk w gimnazjum. ta brzydka to odpada. zastanów się czy szukasz kogoś z kim będzie ci dobrze czy kogoś z kim możesz się pokazać.
Chciałabyś być z kimś, kto Ci się nie podoba? Męczyłabyś się. Nie sądzę, żebyś utworzyła związek z kimś, kogo lubisz z charakteru, ale w ogóle nie pociąga Cię fizycznie.
 

on321

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem trzeba znalesc taką osobę która bedzie się podobała z wygladu i z charakteru .Wy dziewczyny nie jestescie lepsze... wolicie przystojnych cwaniaków! ...
 

Abrakadabrowanka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
56
Punkty reakcji
3
Moim zdaniem trzeba znalesc taką osobę która bedzie się podobała z wygladu i z charakteru .Wy dziewczyny nie jestescie lepsze... wolicie przystojnych cwaniaków! ...
Noo... bez przesady. Mój były dla dziewczyn nie był może specjalnie urodziwy, ale ja pokochałam go głównie za charakter. Osobowość upięknia wygląd, jeśli się człowiek zakocha. Więc bez sensu po wyglądzie oceniać...
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Chciałabyś być z kimś, kto Ci się nie podoba? Męczyłabyś się. Nie sądzę, żebyś utworzyła związek z kimś, kogo lubisz z charakteru, ale w ogóle nie pociąga Cię fizycznie.


otóż to! więc ja wole poznawać kandydatów na partnera w tradycyjny sposób, oko w oko! albo mi się podoba, albo nie.... choć szczerze, nawet jak by mi się bardzo podobał, a miał z:cenzura:any charakter to na pewno nie miałby u mnie najmniejszej szansy! i te oczka by nie pomogły i ten jego cały urok i czar..... o nie!
 

niki25

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Mam 22 lata i czuje się samotny więc szukam w internecie dziewczyny. Czasami poznaje miłe dziewczyny ,fajnie się gada na gg ale gdy zobaczę zdjęcie i mi się nie spodoba to już nie mam chęci do dalszych rozmów... Każdą dziewczynę traktuje jako kandydatkę na swoją partnerkę . Co sądzicie o moim podejścoiu?
moim zdaniem to jest normalne w Twoim wieku, więc się nie martw. kiedy poznasz już tą jedyną nie będziesz się tak interesował innymi dziewczynami.masz prawo do tego, żeby mieć swój gust a jak nie będziesz szukał to nie znajdziesz więc do dzieła i 3mam kciuki :eek:k:
 
Do góry