Po Śmierci...

Status
Zamknięty.

Werenall

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Opole
W sumie to nie wiem...

Z jednej strony chcę byc kompletny, a z drugiej strony wolałbym uratowac komuś życie.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
ja oczywiscie ze oddam swoje organy po co mi one po smierci a moga przeciez uratowac komus zycie!!!!Ludzie ODDAWAJCIE ORGANY!!
 

jolka68

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że oddam swoje organy po smierci. Czy jakakolwiek religia zabrania pomagania ludziom? Po śmierci nam one juz nie beda potrzebne, a życie innego czlowieka zostanie uratowane, bedzie mogl zrealizowac swoje marzenia...
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Nie mam nic przeciwko by po śmierci lekarze wykorzystali moje organy by uratowac komus zycie. Przeciez mi juz one nie bedą potrzebne a dzięki mnie ktos inny będzie mógł zyc. Tylko patrzac na to co dzieje się w dzisiejszym polskiej słuzbie zdrowia obawiam się , że to nie osoba najbardziej potrzebująca dostanie dany narzad ale ta która ma zasobniejszy portfel ... ale ja juz na to wpływu nie mam.
 

asiula23

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Nie mam nic przeciwko by po śmierci lekarze wykorzystali moje organy by uratowac komus zycie. Przeciez mi juz one nie bedą potrzebne a dzięki mnie ktos inny będzie mógł zyc. Tylko patrzac na to co dzieje się w dzisiejszym polskiej słuzbie zdrowia obawiam się , że to nie osoba najbardziej potrzebująca dostanie dany narzad ale ta która ma zasobniejszy portfel ... ale ja juz na to wpływu nie mam.
też mi się tak wydaje że za jakiś czas to po śmierci już wszędzie będą sprzedawać jak gazetę codziennie
żenada
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Osobiście chciałabym oddać organy po śmierci.Skoro jeszcze mogę komuś poóc to dlaczego nie.
Takie operacje są bardzo kosztowne.Ludziom zalezy na tym aby dostać dany organ bo dzięki temu będążyc.Jasne że cięzko jest gdy słyszy się że o przeszczepie decydują pieniądze.
Ale tak na dobrą sprawę chciałabym wiedzieć.Masz do wyboru albo Ty albo ktoś inny czekający na ten sam narząd.Ty masz pieniądze a drugi nie.Możesz narząd mieć dużo szybciej.Co robisz-czekasz jak inni czy płacisz i żyjesz normalnie??
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
oddam swoje organy, jednak zastrzegę sobie do kogo mają (a raczej do kogo nie mogą) trafić.
mi się już nie przydadzą, a komuś mogą uratować życie
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Jeszcze nie wiem, ale chyba tak. Przynajmniej dobry uczynek zrobię odchodząc z tego świata...
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Powiem tak. I tak mi się do niczego po śmierci nie przydadzą, a tak przynajmniej można komuś życie uraować
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
hmmm a ja nie rozumiem czemu ktokolwiek mogl by byc przeciw...
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Zdecydowanie tak. I dobrze jest porozmawiać o tym z bliskimi. Póki jeszcze żyjemy.
 

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
dla tych co zaglosowali na ZDECYDOWANIE NIE
wyobraźcie sobie ze przychodzi do was lekarz i mowi wam ze zostalo wam dwa dni zycia bo jakis koles z forumowiska nie chcial oddac organow :bag:
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Długo kiedyś nad tym myślałam i doszłam do wniosku, że spokojnie moge oddać swoje organy po śmierci.
Mi zależy tylko na tym żeby w trumnie od zewnatrz wygladać jako tako, a moje wnętrzności nie mają z tym nic wspólnego.
A nuż uratuje przyjamniej po śmierci komuś życie :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
długo myślałaś? a nad czym tu myśleć?
PS
Na co ci ładna trumna??
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
oddam swoje organy, jednak zastrzegę sobie do kogo mają (a raczej do kogo nie mogą) trafić.
:mruga: Jak to będzie wyglądało? Zapiszesz na kartce:
"Chcę, aby moje organy trafiły do jednej z niżej wymienionych osób:
- Ani K. Z Katowic, bo wysłała mi w wakacje pocztówkę
- Markowi B. - bo pocieszył mnie kiedy tego potrzebowałam
- Kasi W. - moja przyjaciółka, itd. ipt."? Bo po prostu nie bardzo zrozumiałam o co Ci chodziło.

Na co ci ładna trumna??
Ona chyba nie pisała o ładnej trumnie tylko o tym, że chce ładnie z zewnątrz wyglądać.
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
zdecydowanie tak. podobno jak ktoś ma przeszczep organów to nabiera nawyki,zachowania,upodobania dawcy...ciekawy ten świat....
 
Status
Zamknięty.
Do góry