Po co bawić się w subkultury?

rubin87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
A to dobre, zaczynam cię lubić morion i te twoje zabawy. Ale nawet jak zgadne gdzie jest błąd o który ci chodzi to ty powiesz że akurat nie ten ,znając życie, albo ściemniasz
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
wiadomo darkwarrior urażona duma, niestety prawda w oczy kole

Jak masz pisać takie posty to w ogóle nie pisz, szkoda oczy nadwyrężać czytając. wyraz jako taki "żal" nie jest oszczerstwem, ale pani w liceum nie mówiła że liczy się kontekst?? Chyba że nie chodziłeś do liceum albo masz 13 lat - na to wygląda.

pozdrawiam darwarrior i życze udanych postów w przyszłości, a gunsów też lubie

ja mam kompleksy- zgadzam się, ale ty jetes ideałem i nie masz kompleksów, dziewczyna mnie rzuciła kilka razy, ciebie pewie nie bo nigdy żadnej nie miałeś, problemów mam i to dużo, z reguły problemami są ludzie tacy jak ty, jakby znajomi mnie tępili to by nie byli moimi znajomumi -kupa śmiechu, zastanów się co mówisz lub daj post przed wysłanie do sprawdzenia mamie
taa mam 13 lat nie mam dziewczyny jestem problemem.. lol jak chcesz mnie obrazić to wysil się bardziej nerwy chłopcze puszczają? Nie mam ochoty kłócić się z tobą, bo widzę jaki jesteś tępy. Weźcie się tu wszyscy zaplujcie.
PS. twój nick idealnie do ciebie pasuje.
THE END
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
No tak ale jak ktos np sluchal Rapu i byl dresiarzem i bo jakims czasie zaczyna sluchac punk i jest nim to wtedy nie jest pseudo. bo pseudo to tacy ze jak np kumple w szkole duzo osob slucha Rock to ja bede sluchal a takich zal
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No tak ale jak ktos np sluchal Rapu i byl dresiarzem i bo jakims czasie zaczyna sluchac punk i jest nim to wtedy nie jest pseudo. bo pseudo to tacy ze jak np kumple w szkole duzo osob slucha Rock to ja bede sluchal a takich zal
z tym że słuchanie punka nie robi z Ciebie punka
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
No ale kazdy moze sluchac co chce ale ja jak co to punkiem nie jestem :) ale sa tacy ludzie raz to sa wielcy ziomy a na następny dzien techno
 

SRAM_RAPEM86

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kazdy czlowiek to osobna subkultura.Ile ludzi, tyle subkultur. Chociaz niektorzy moze chca/lubią być częścia jakiejs wiekszej subkultury, czasami to smieszy, ale jak kto woli. Dla mnie to sztuczna segregacja ludzi i jeszcze jak słysze, tępe uogólnienia to nie wytrzymuje. Ja według kryteriów jestem, skinem (łysa głowa) , ale tez skejtem (bluza z kapturem) no i jeszcze dresiarzem. Pewnie ze wzgledu na jakies tam poglady, mozna by bylo przydzielic mnie do jeszcze innych subkultur :mruga:
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Kazdy czlowiek to osobna subkultura.Ile ludzi, tyle subkultur. Chociaz niektorzy moze chca/lubią być częścia jakiejs wiekszej subkultury, czasami to smieszy, ale jak kto woli. Dla mnie to sztuczna segregacja ludzi i jeszcze jak słysze, tępe uogólnienia to nie wytrzymuje. Ja według kryteriów jestem, skinem (łysa głowa) , ale tez skejtem (bluza z kapturem) no i jeszcze dresiarzem. Pewnie ze wzgledu na jakies tam poglady, mozna by bylo przydzielic mnie do jeszcze innych subkultur :mruga:

Tylko że to zależy od tego czy ktoś chce się lansować na członka jakiejś subkultury dla szpanu, czy właśnie jest w takiej a nie innej subkulturze, bo akurat ma takie a nie inne upodobania muzyczne, poglądy czy upodobania dotyczące wyglądu.
Prawdziwy przedstawiciel jakiejś subkultury w wyniku zbiegu okoliczności ma akurat poglądy typowe dla tej subkultury, lubi muzykę typową dla niej i styl wyglądu.
Poza tym uwierz mi - w niektórych subkulturach każdy jej członek to oryginał.

Tak jest w przypadku np. metalowców. Sam jestem zaprzysięgłym fanem heavy metalu, podoba mi się metalowy styl (klasyczny z lat 80-tych) no i mam takie poglądy, jakie mam (nie chce mi się tutaj rozpisywać na ich temat).
Wiesz, jak zróżnicowane ideologie są wśród metalowców ? Wiesz ile jest między fanami dyskusji na temat zespołów ?
Ja wyróżniam się nawet wśród mojej subkultury, a co dopiero ogólnie wśród całego społeczeństwa.

Owszem - zawsze znajdą sie tacy, co będą słuchać tych zespołów, co koledzy (żeby się przypodobać), wszystko kopiować (łącznie z poglądami) i nie mieć własnego zdania. Tylko, że tacy ludzie to raczej pozerzy i nie należy na ich podstawie wyrabiać zdania na temat subkultur, tudzież akurat tej, pod której członków próbują się podszyć.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Kazdy czlowiek to osobna subkultura.Ile ludzi, tyle subkultur. Chociaz niektorzy moze chca/lubią być częścia jakiejs wiekszej subkultury, czasami to smieszy, ale jak kto woli. Dla mnie to sztuczna segregacja ludzi i jeszcze jak słysze, tępe uogólnienia to nie wytrzymuje. Ja według kryteriów jestem, skinem (łysa głowa) , ale tez skejtem (bluza z kapturem) no i jeszcze dresiarzem. Pewnie ze wzgledu na jakies tam poglady, mozna by bylo przydzielic mnie do jeszcze innych subkultur :mruga:
w skrócie, jesteś kolejnym gościem co pieprzy te same głupoty. przeczytaj przypięty temat dla takich jak Ty
 

marié.

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
85
Miasto
Uć.
Dokładnie.
Lubisz taką muzykę..po prostu czujesz się takim..To jesteś w danej subkulturze..Proste.
Wkurzają mnie dzieci..takie np. małe pozerki które naczytały się o emo w Bravo i poszły się ciąż rUshOffOm SzsSylEthOm w kiblu bo to jest modne.
Wiecie..jeśli moda na głupotę jest fajna dla nich-spoko.
Ja się w takie coś nie bawiłam..nie bawię i nie będę bawiła.
Najbardziej rozwalił mnie numer Bravo z dodatkiem czarnego lakieru.
Myślałam ,że umrę ze śmiechu i z żalu do tych wszystkich lasek co to kupią.
No ale to nie jest temat o Bravo..
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Hmm... zabawa w subkultury jest o tyle dziwna i zaskakujaca, ze nigdy nie wiadomo co siedzi w glowie osobie, ktora sie bawi. Kiedys nie moglem patrzec na dwie dziewczyny ktore wychodzily z gimnazjum, teraz chodza juz do lica. Mieszkaja na mojej ulicy i doslownie, wstydzilem sie, ze cos takiego sie urodzilo akurat za moim plotem i kawalek dalej! Ale zaskoczylo mnie kiedys, jak sie jakos zgadalismy i co sie okazalo, jak juz bylo tu mowiane, nikt im nie wytlumaczyl co i jak, a wiedze czerpaly jedynie z jakis gazet. Sluchaly po prostu muzyke, ktora im pasowala. Lecz nie mialy pojecia o subkulturach i relacjach jakie istnieja pomiedzy nimi. W jakis sposob im to objasnilem i mam teraz wiekszy problem! Chca jechac ze mna na Woodstock i do Jarocina! ;(
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
powiedz że nie jedziesz, że jesteś ultratrue, i że zamykasz się samotnie w piwnicy gdzie Twe królestwo morku smutku i osamotnienia i tam delektujesz się muzyką a nie z byle chołotą. zaczną Cię czcić :D
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Hmm... zabawa w subkultury jest o tyle dziwna i zaskakujaca, ze nigdy nie wiadomo co siedzi w glowie osobie, ktora sie bawi. Kiedys nie moglem patrzec na dwie dziewczyny ktore wychodzily z gimnazjum, teraz chodza juz do lica. Mieszkaja na mojej ulicy i doslownie, wstydzilem sie, ze cos takiego sie urodzilo akurat za moim plotem i kawalek dalej! Ale zaskoczylo mnie kiedys, jak sie jakos zgadalismy i co sie okazalo, jak juz bylo tu mowiane, nikt im nie wytlumaczyl co i jak, a wiedze czerpaly jedynie z jakis gazet. Sluchaly po prostu muzyke, ktora im pasowala. Lecz nie mialy pojecia o subkulturach i relacjach jakie istnieja pomiedzy nimi. W jakis sposob im to objasnilem i mam teraz wiekszy problem! Chca jechac ze mna na Woodstock i do Jarocina! ;(
domyślam się, że dziewczyny typu "a kysz maszkaro nie zbliżaj się"? współczuję ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
powiedz że nie jedziesz, że jesteś ultratrue, i że zamykasz się samotnie w piwnicy gdzie Twe królestwo morku smutku i osamotnienia i tam delektujesz się muzyką a nie z byle chołotą. zaczną Cię czcić :D


hehe opis do ciebie pasuje Vard, bo:
kiedyś wspomniałeś, że nie przepadasz za hołotą na koncertach
niektóre osoby tutaj mają cie za wlasnie ultratrue metala
przesiadujesz ze swoimi kartami
:D :p :D
Czyżbyś komuś w ten sposób odmówił ? :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie, mało jest osób które by wogóle chciały ze mną gdzieś jechać ;] co mi oczywiście pasuje bo MP jechać to jeśli będę nawet mógł to nie wiem czy mi się zechce ;]
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie, mało jest osób które by wogóle chciały ze mną gdzieś jechać ;] co mi oczywiście pasuje bo MP jechać to jeśli będę nawet mógł to nie wiem czy mi się zechce ;]

czyli do tytułu ultratrue należy dodać mega hard :D
Dobra kończe z off topem :D
 
Do góry