PLUS czy ORANGE ?

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
hee... heee heeee.. to mi sie podoba! dzieki wszystkim za pomoc! widze ze teraz Heyah wprowadza cos za 0gr ale smierdzi mi tu czym :/ ... zmienie jednak na plusa!! :)

mnie to tylko o tanie rozmowy chodzi albo ewentulanie smsy,choc i tak wole zadzwonic ,szybciej sie czlowiek dogada i wogole:)

narencja!!
 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
hmmm.. :mruga:
bylam w Orange, ale cenowe zdzierstwo tam panuje.... <_< pozatym telefony do bani... <_<
dlatego teraz jestem w MixPlusie, i nie zaluje swojej decyzji!
nie doscy ze nowy tel i fajny, to jeszcze z moim Misiem moge rozmawiac przez tel non stop za 10zl przez caly okragly mieciac!!! :sexy: ;) :eek:k:
dlatego polecam jak najbardziej PLUSA ;) :eek:k:
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
jesteś troszkę w błędzie bo bramka orange ma nie ograniczoną ilość smsów tylko że odbiorca ma ograniczoną ilość odebranych smsów z bramki ;)

Faktycznie, nie do końca doprecyzowałem swoją wypowiedź - chodziło mi nie o ogólnodostępną sms.orange.pl tylko bramkę dostępną dla abonentów Orange, po zalogowaniu :)
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
hmmm.. :mruga:
bylam w Orange, ale cenowe zdzierstwo tam panuje.... <_< pozatym telefony do bani... <_<
dlatego teraz jestem w MixPlusie, i nie zaluje swojej decyzji!
nie doscy ze nowy tel i fajny, to jeszcze z moim Misiem moge rozmawiac przez tel non stop za 10zl przez caly okragly mieciac!!! :sexy: ;) :eek:k:
dlatego polecam jak najbardziej PLUSA ;) :eek:k:

zdzierstwo to przesada gdyby tak faktycznie było to nie byliby najwiekszą siecią w kraju. W orange ceny masz podobne tylko że zamiast rozmawiać jak w plusie z jedna osobą za 10zł miesięcznie, tam za ta samą kwote masz 50 minut do wszystkich w sieci
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
wszystko tylko nie orange... ja na ten przyklad nie mam nigdzie zasięgu... nie maja zadnych fajnych ofert kompletnie nic... dlatego przeszlam do ery teraz nie ma problemu, ale plusik tez ma swietne oferty
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
każdy ma swojego ulubionego operatora u którego jest m.in. ze wzgledu na ceny.Mi akurat orange odpowiada z racji niskich cen w sieci. Jeśli chodzi o zasięg to przeważnie mam wszystkie kreski
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
gdzie slyszalem ze maja obnizyc ceny za polacznia w sieciach ERA, PLUS i ORANGE ( chyba HEYAH tez ale to raczej pod Erę sie zalicza) takze moze nie bedzie w Polsce najdrozszych polaczen w EUROPiE ! ! !
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja mam OrangeGo. Zmieniłam na pakiet na POP i nadal uważam, że to zdzierstwo <_< Myślę nad zmianą sieci, ale nie wiem jaka najlepsza... :niepewny:
 

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
ale to co ci konkretnie nie pasuje? bo mi się wydaje że 60groszy za minute do wszystkich i 20 w sieci w tym nowym go może byc
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja byłam i jestem tylko w Plusie i zamierzam być nadal. Mam team7 tj. do 7 osób z Plusa mam esy po groszu i gadki 39gr/min, i bardzo mi to odpowiada :) (tylko mój chłopak ma orange ale do niego pisze ile tylko chce za free z sms.orange.pl :)) Z zasięgiem rzeczywiście jest świetnie, sytuacja że go nie ma zdarza mi sie chyba raz na pół roku. Nie mam porównania do orange bo nigdy w tym nie byłam ale w + jest mi bardzo dobrze ;]
 

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
zdecydowanie PLUS. ma najlepszy zasięg. amiętam ak miałem karte z orange to nie było zasięgu w warszawie, więc to już przesada. a w plusie mam jakieś 70% znajomych więc nie narzekam :p
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
nie miałeś zasięgu w Wawie? raczej jest to niemożliwe co innego w lesie czy na jakimś zad... w miastach wszystkie sieci mają dobry zasięg, orange też
 

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
to nie moja wina. nie miałem zasięgu i tyle,to nie była wina telefonu bo jakoś i era i plus miały wzorowy zasięg na tym telefo. ogólnie orange to zje*bana sieć i tyle.
 

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
44
jeszcze nie słyszałem zeby ktoś nie miał zasiegu w Wawie :) Pisząc że to zje... sieć obrażasz troche ludzi korzystajacych z tej sieci.Tobie moze cos w niej nie pasowało ale znam kilka osób które nie zmieniłiby orange za nic.Dzwonią głównie wewnątrz sieci, ewentualnie na stacjonarne, mają tanie minuty i dla nich jest to najlepsza siec pod słońcem.Nie mogą to być odosobnione przypadki bo w przeciwnym razie orange nie były największa siecia w Polsce
 

franczeska

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
mysle, ze kazdy lubi najbardziej to do czego jest przyzwyczajony ( sentyment i te sprawy hehe), dlategp czesto nie korzystamy z czasem lepszych nowszych ofert, sama musze sie przyznac, ze chyba z lenistwa dlugo bylam wierna jednemu operatorowi, jednak teraz przerzucilam sie na Heyah i moje rachunki sa naprawde nizsze- bo dostosowane do MOICH potrzeb.
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Heyah ma teraz 5 nowych ofert do wyboru: można wybrać jedną za niecałe 6 zł na miesiąc albo za darmo, przy doładowaniu za 50 zł. I tak, masz 3h dziennie z wybranym numerem, albo darmowe wieczory do rana i weekedny, albo 300h do wygadania od wieczora do rana i 3000 smsów do napisania za dnia, albo pakiet 300 smsów do wszystkich sieci, albo obniżona taryga do wszystkich sieci...I te promocje można łączyć z wcześniejszymi. I w najgorszym wypadku płaci się naście zeta na miesiąc ;) Ja mam jeszcze gg w fonie i w ten sposób super tanio konumikuję się z ludźmi spoza sieci.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
U mnie cała rodzinka w Plusie od początku ich działania.
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Plus (z tego co wiem) ma najlepszy zasięg :)

Ja jeszcze do marca muszę pomęczyć się z Erą (mam telefon z oferty Era Fun), a później zmienię na Plusa :) Podobno ta oferta 36,6 jest fajna :)
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Podobno ta oferta 36,6 jest fajna :)
Fajne mają to, że za 3 zł/m-c masz nielimitowaną ilość smsów do sieci. Tańsze taryfy są tylko wtedy, jeśli autoryzujesz pewną libnę znajomych. Musisz mieć ich chyba 100, żeby mieć taniej przez 2 lata. A i tak te tansze taryfy to tylko do nich. W innym wypadku masz do nich tańsze dzwonienie przez krótki okres czasu. No, i słuchasz reklam w ramach chill billa- max możesz dostać 10zł/m-c, i nie możesz kupić za to pakietu smsowego.
Jednym słowem- tylko pakiet jest tam ciekawy. Reszta- raczej niedopracowana. Ja bym na Twoim miejscu przeszła na TT- do końca wakacji dostajesz pakiet 600smsów wymiennych na 100mmsów- potem taki sam masz za 6 zeta. Plus inne fajne oferty.
Ja mam Heyah. Zasięg git. Promocje super. Na telefon wydaję tyle, co nic. :)
 
Do góry