PLUS czy ORANGE ?

Patusia93:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
ja osobiscie mam orange.... tylko ze jesli masz telefon na abonament tylko ograniczony i oni co miesiac regularnie doladowuja kase na konto to z tych pieniedzy nie mozna wykupic pakietu tylko trzeba karta doladowac i dopiero... to jest dla mnie ogronym minusem....<mam nadzieje ze obczajacie o co chodzi>

a tak co do plusa to chcialam zapytac czy wykupujac pakiet smsow ma sie go przez 30 dni niezaleznie od tego czy ma sie pieniadze na koncie czy nie.?
bo ostatnio slyszalam, ze jak sie konczy kasa na koncie to i automatycznie nie mozna korzystac z pakietow....
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
"Ale z tego co pisałaś- Ty masz mixplusa. A to zupełnie inna oferta. Informacja na stronie też jest. Reklamy są, widziałam w tv. Taka fajna, chyba "tania sensacja". Na poczatku myślałam, że to reklama Heyah, bo w takich dziwnych klimatach. Ale jest mruga.gif
A nie wiedziałaś, bo chyba ta oferta nie obejmuje ciebie, jako użytkownika innej taryfy."


tak, mam mixa, ale generalizuje bo moje uwagii dotycza jednej jak i drugiej opcji.

simplus a mix nie ma ma co innego zapewne ale ja o tym nie wiem, bo nikt, jak w heyah np, nie przysle mi nawet esa o ofercie. O to mi chodzi ;)


reklama reklama, tv, radio jedno zło, ja niespecjalnie mam dostęp do tego, jestem tak zalatana, że chialabym otrzymywac tyakie info na komórke z kodami, ofertami, możliwosciami, a nie tylko z konkursami teleaudio


te reklame widzialam jest bardzo fajna! troche sie wzoruja na wczesnych reklamach heyah, ale im sie udało! świetna kreska ;)


"a tak co do plusa to chcialam zapytac czy wykupujac pakiet smsow ma sie go przez 30 dni niezaleznie od tego czy ma sie pieniadze na koncie czy nie.?
bo ostatnio slyszalam, ze jak sie konczy kasa na koncie to i automatycznie nie mozna korzystac z pakietow.... "



mówisz o tym pakiecie za 5zl 500? czy jakiś inny?

z tego co ja sie orientuję to niestety-kończy sie kasa na koncie kończą możliwości! przynajmniej tak w tym pakiecie, o którym mówię, tak jest...
 

Patusia93:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
no wlasnie chodzi mi o ten pakiet 5zl=500smsow...
a od zawsze tak jest ze konczy sie kasa to i pakiety sie koncza czy od jakiegos czasu...?
bo ja karte kupilam jakis rok temu..xD i mam cicha nadzieje, ze mnie to nie obowiazuje...;P:p
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Ja tam mam Plus'a i mi on pasuje. Nie zamierzam przenosić się do innej sieci. Tylko denerwuje mnie trochę SMS "Opłata za wysłane SMS'y i MMS'y. Włącz i wyłącz telefon." Czy jakiś tak wygląda ten SMS, ale ja i tak resetuje kiedy chce :p.
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
orange jest super. korzystam juz z niego od ponad 6 lat i nei narzekam. z zasiegiem akurat nie ma problemow nigdzie prawie, jest wiekszy nawet w niektorych miejscach niz plus czy era. promocje tez sa ok. za 6 zl 600sms/mms'ow, promocje na rozmowy. wg mnie same plusy :D

Z tego, co mi wiadomo- ten pakiet nie jest wymienny na mms'y. A jeśli chodzi o zasięg- widać masz szczęście. Kiedy miałam Orange- normą były przerywane rozmowy, brak zasiegu poza większymi miastami, albo na obrzeżach. Szczególnie w czasie jazdy tramwajem albo pociągiem- prowadzenie normalnej rozmowy było niemożliwe.
A telefony czasem przekłamują zasięg- też widniało mi, że mam zasieg, po czym przychodził sms,że mam wiadomość na poczcie- a telefon nawet nie drgął. <_<
Od jakiegoś czasu mam Heyah i w końcu mam telefon. Heyah działa na nadajnikach ery- nie mam problemów z zasiegiem. Telefon ciągle ten sam. Plus fajne promocje, jak 3000 smsów do napisania za dnia i 300 minut do wygadania w nocy- i to za niecałe 6 zł. Orange nigdy więcej.
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
jest wymienny z jednego wykupionego pakietu mozesz wysylac smsy lub mmsy, jak Ci sie zachce :)

z zasiegiem sie juz poprawili :) , nparawde moge prowadzic rozmowy i wszystko jest ok ;)
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
no to jak sie poprawili to chwała im
ale ja z ich usług nigy nie skorzystam
tak czy owak heyah daje radę moim oczekiwaniom ;)

czekam na kolejne promocje z niecierpliowścią! ;)
 

MRhubert

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Z tego, co mi wiadomo- ten pakiet nie jest wymienny na mms'y. A jeśli chodzi o zasięg- widać masz szczęście. Kiedy miałam Orange- normą były przerywane rozmowy, brak zasiegu poza większymi miastami, albo na obrzeżach. Szczególnie w czasie jazdy tramwajem albo pociągiem- prowadzenie normalnej rozmowy było niemożliwe.
A telefony czasem przekłamują zasięg- też widniało mi, że mam zasieg, po czym przychodził sms,że mam wiadomość na poczcie- a telefon nawet nie drgął. <_<
Od jakiegoś czasu mam Heyah i w końcu mam telefon. Heyah działa na nadajnikach ery- nie mam problemów z zasiegiem. Telefon ciągle ten sam. Plus fajne promocje, jak 3000 smsów do napisania za dnia i 300 minut do wygadania w nocy- i to za niecałe 6 zł. Orange nigdy więcej.
co to za promocja w Plusie???moze jakies szczegóły???bo pierwsze słysze <_<
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
co to za promocja w Plusie???moze jakies szczegóły???bo pierwsze słysze <_<


To jedna z nowych ofert Heyah "Przebieraj- Wybieraj". Nowy pakiet całodobowy: 3000 smsów do napisania za dnia, 300 minut do wygadania w nocy- pakiet można wybrać za darmo, przy doładowaniu konta za 50 zł, lub za 5,90/miesiąc. Jest też podobny pakiet "wieczory i weekendy"- 300 minut do wygadania wieczorami, przez całą noc, w soboty i niedzielę.
 

googoo

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja mam mixa w plusie i nie jestem zadowolona wcale..moze nie wiem o wszystkich promocjach?
korzystam z kodu za 10zl do jednego numeru za free non stop sa jeszcze jakies ciekawe? ;)
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
orange jedyny plus to ze jak braknie ci kasy a masz pakiet sms do orange to mozesz dalej pisac majac zablokowane konto
 

googoo

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
ano to fajne! kurcze zawsze coś za coś...w TT fajne to że sie nie placi dodatkowego siana za promocyjne motywy, jak w innych sieciach ;)
 

kazli93

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Plus rządzi. Nie chcę zmieniać na innego operatora. :sexy: Plus Najlepszy

Plus rządzi. Nie chcę zmieniać na innego operatora. :sexy: Plus Najlepszy
 

googoo

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
no to nie zmieniaj skoro Tobie tam dobrze!
kazdy ma to, czego potrzebuje, na tym polega wolny rynek ;)
pozdro
 
Do góry