Plecak typu "kostka"

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ja dopiero wyposażę się w kostkę. Już mam jedną na oku :p Ale czarną, te zielone nie podobają mi się jakoś :ninja2:
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
A ja zadam pytanie na które być może już padła odpowiedź nie chcę mi się czytać 800 wypowiedź
Czym jest ta kostka? (do plecaka co to ma wspólnego ze subkulturą, jak dla mnie to tylko moda )
O co biega z czym to się je ?
I co to ma wspólnego z subkulturą ?
 

Ithil7

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Hej!
Mam pytanie następujące: dziś właśnie przyszła do mnie moja pierwsza kostka i jest mi troszkę smutno, bo dopiero teraz zobaczyłam, że nie ma do niej szelek, tylko te cieniutkie paseczki. Czy ktoś z was wie, gdzie mogłabym w Warszawie kupić szelki do kostki?
 

Xsarfaks

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Przyznam. Kostka to bardzo wygodny plecak. Nie przemaka łatwo (ostatnimi czasy deszcz padał - kurtka dość mokra, kaptur mokry, kostka ledwo co) ;).
Postaram się za niedługo wstawić jakieś zdjęcia mojej ukochanej kosteczki :)
 

VincentB

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Tak, dostałem rozwaloną i najpierw muszę wziąć się w garść i ją naprawić, bo mi wszystkie "szeleczki" się poodpruwały. Matka i tak stwierdziła, że mój plecak jest do d..., ale jeśli nie przysięgnie mi, że nie będzie darła papy jak uzbieram na nowy, to ewentualnie będzie okej, ale za starym będę tęsknić. Takie coś takie czarne. Nie wstawię zdjęcia, bo nie mam kosteczki wyeksponowanej, a mojego ryjca lepiej żebyście nie oglądali, bo na plecach go nie noszę... xd
Naszywki... Głównie jakieś z logiem HIM, Bullet for my Valentine. Śmiejcie się, ale miałem gdzieś jeszcze MCR, Marsów i nirvanę, ale mi się to wszystko jakimś cudem pogubiło - po prostu mówcie mi "Pan Zguba".
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ależ co jest złego w MCR? Jak byłam młodsza, uwielbiałam ich słuchać ;) Nirvana też spoko.
 

Mamrot

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie mógłbym nosić takiego czegoś toż to taka szmata na sznurku. Mimo że słucham metalu oraz szeroko pojętego rocka nie mam takich zapędów żeby ubierać się w jakieś szmaty + ten kawałek płótna na sznurku.
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Ja nie mam kostki, ale powiem wam że okropnie mi się one nie podobają. Wyglądają one dość tandetnie jak dla mnie. Ale każdy ma swój gust. :)
 

ScarletL

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
Miasto
Radom
WItam. Widzę, że temat trochę zaniedbany.
Chciałam się poradzić posiadaczy kostek. Moja ukochana mamuśka uparła się, żeby uprać moją ''szmatę'' (czyt. Kostkę). Po wypraniu jej na wierzchu zostały białe plamy.. I rozmazany atrament po markerze. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, w posiadaniu nie mam żadnych naszywek i w najbliższym czasie nie będe ich miala. Zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić. Myslałam czy by nie naszyć bandamki na nią. Wiecie moze czy jest możliwosc chociaz troche doprowadzic ja do stanu w ktorym byla wczesniejszym??
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
WItam. Widzę, że temat trochę zaniedbany.
Chciałam się poradzić posiadaczy kostek. Moja ukochana mamuśka uparła się, żeby uprać moją ''szmatę'' (czyt. Kostkę). Po wypraniu jej na wierzchu zostały białe plamy.. I rozmazany atrament po markerze. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, w posiadaniu nie mam żadnych naszywek i w najbliższym czasie nie będe ich miala. Zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić. Myslałam czy by nie naszyć bandamki na nią. Wiecie moze czy jest możliwosc chociaz troche doprowadzic ja do stanu w ktorym byla wczesniejszym??

Białe plamy? Ale z czego?
Plamy po markerze spróbuj spirytusem lub jakimś rozpuszczalnikiem usunąć.
 

ScarletL

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
Miasto
Radom
wlasnie nei mam pojecia og czego. Po prostu mamuska to wyprala, pewnie w proszku z dodatkiem czegos i to wyglada okropnie. Co do markera to sprobuje spirytusem.
 
B

BraveNewWorld

Guest
Kostki spoko, ale czarne, te zielone jakoś tak mi do gustu nie przypadły. Albo po prostu jestem już psycholem na punkcie koloru czarnego, nie wiem. Osobiście nie posiadam i mimo upodobania w metalowym stylu chyba póki co mieć nie będę, tak jakoś mimo wszystko wolę standardowe plecaki. Aktualnie mam taki typowy czarno-czerwony i mooże najwyżej kiedyś kupię sobie na niego jakieś naszywki, chociaż na tym modelu plecaka nie za bardzo mam na to dobre miejsce.

ScarletL, marker spróbuj czym w stylu spirytusu. Jeśli nic nie pomoże to na twoim miejscu jednak zaopatrzyłabym się w kilka ładnych naszywek. ;)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
W czwartek w końcu przyszła moja czarna kosteczka :) Ozdobiłam ją w naszywki z AC/DC, Black Sabbath, System of a Down, Nightwish i Megadeth - mówię Wam, wygląda po prostu extra! :D
 

michalina25s

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Też się pochwalę swoją kostką. :)
Mam już trzecią. Pierwsza kupiona dosłownie za grosze na allegro była przeraźliwie sztywna i miała tzw. krótkie szelki i na dodatek śmierdziała przeraźliwie. Nie przypadła mi do gustu więc szybko wymieniłam ją na czarną, którą zdobiłam naszywkami wtedy jeszcze sex pistols i bad religion (czasy gimnazjum, bunt i te sprawy :p). No i jakieś 3 lata temu ponownie z allegro zamówiłam swoją trzecią już kostkę. Miała jakieś napisy długopisem w kratce ale wszyłam po prostu do środka kawałek czarnego materiału. Przynajmniej wygląda dość oryginalnie. Naszywek nie mam. Zespoły, których słucham raczej nie należą do najpopularniejszych poza tym gdybym miała coś przyszyć to nie umiałabym zdecydować się co przyszyć. Do swojej kostki doszyłam też kieszeń od wewnętrznej strony klapy z zamkiem. Bardzo praktyczne rozwiązanie, bo tylko tego brakowało mi w tym 'plecaku'.
Nigdy nie nosiłam na plecach niczego wygodniejszego. Uwielbiam mieć przeraźliwie wydłużone szelki do tego stopnia, że kostka sięga prawie kolan^
No. To by było na tyle :p
pozdrawiam :)
 

andrzejmag

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja swoją kostkę odstawiłem parę lat temu, Na dzień dzisiejszy nie wiem czy chciał bym mieć.
 

pawel0797

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Hej
Dzsiaj w końcu przyszła moja kostka. Tylko siedzę nad nią już kilka godzin i nie mogę porzadnie zapiąc pasków do niej. Wiecie może jak powinny być zamocowane? :wink: 100_5938.JPG
100_5941.JPG
100_5940.JPG
100_5939.JPG
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Górę masz dobrze zapiętą,dół zapinasz do tych bocznych kółek prawie na samym dole. Na jednej szelce masz 2 takie kółka, tam dajesz do zewnętrznej, aby później można było zapiąć jeszcze pasek poprzeczny na klatce piersiowej.
Przeszukaj jeszcze ten temat, dawno temu wstawiałem rysunek jak podpiąć, a w późniejszym czasie, dawałem do niego (tego posta) linka ludziom, którzy mieli taki problem jak ty.
 
A

alfabeta11

Guest
Bry.
Kosteczkę posiadam. Zielona jest. Bez naszywek jeszcze. Niestety na tych krótszych szelkach. Muszę dokupić inne. Kupiona używana za Amarenę ;) Warto było. Jeden z najlepszych plecaków jakie nosiłem. Pojemny i całkiem wygodny.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Mój kumpel jak sobie kupił kostkę zieloną, to przez noc moczył ją w domestosie, bo była za ładna :D
 
Do góry