Plecak typu "kostka"

Beck

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
czołem.

również mam niemały problem z tymi cholernymi szelkami od kostki - szerokimi. próbowałem wspomóc się waszymi wcześniejszymi poradami ale nie mam żadnego trójkąta... ;/ nie wiem czy to wina dostawcy, czy coś... nie mogę się nią w pełni nacieszyć.
 

Beck

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dobra. Oto zdjęcia:

p1050244d.jpg

p1050247i.jpg

p1050248o.jpg

p1050246g.jpg
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jakieś dziwne masz te szelki, jakby były przerabiane.
Górę masz dobrze zapiętą, ale przełóż szelki, prawa na miejsce lewej i na odwrót, bo widzę po odcinku piersiowym, że są źle podpięte.

a dół hm, normalnie mi brakuje 2 pasków, które powinny być przymocowane do tych kółek na dole i mieć na końcach haczki, które można przypiąć do szelek.

Gdzie kupiłeś?
 

Beck

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kupiłem na Rockmetalshopie, więc chyba powinny być dobre - http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-25129-PLECAK-KOSTKA-WOJSKOWY-SZEROKIE-SZELKI-demobil-KRATKA-PLEC-002-.html Powiadasz, że brakuje kilku pasków? Kurde, nie chce mi się bawić w reklamację i takie tam rzeczy.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Korzystając z szansy, jaką daje Wloocibor, dodaję swoje zdjęcia + pytania.

20s9fyw.jpg


sbsy8m.jpg


2wf7242.jpg


Rozumiem, że paska przymocowanego do trójkąta trzeba się pozbyć.
Gdzie jeszcze muszę ciąć, pruć i szyć, żeby wszystko pasowało?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Kupiłem na Rockmetalshopie, więc chyba powinny być dobre - http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-25129-PLECAK-KOSTKA-WOJSKOWY-SZEROKIE-SZELKI-demobil-KRATKA-PLEC-002-.html Powiadasz, że brakuje kilku pasków? Kurde, nie chce mi się bawić w reklamację i takie tam rzeczy.

Strasznie sfrajerzyłeś się :/ Ja rok lub 2 lata temu nową prosto z magazynu z pieczątkami, tylko nieco śmierdzącą "magazynem" (domyślam się, że Ptysio tak samo) kupiłem za 35zł (chyba nawet razem z wysyłką) na allegro.
Przypomniało mi się, że mój tata w wojsku miał chyba identyczną kostkę jak ty, więc jak będę go widział to zapytam jeszcze co i jak. Ale jeżeli możesz to weź odepnij szelki całkiem, rozłóż w pełni na stole i zrób fote, to samo z samą kostką, tak aby było widać wszystkie paski. Zrób podobne foty jak Ptysio. Postaraj się zrobić wyraźne te zdjęcia :)


Korzystając z szansy, jaką daje Wloocibor, dodaję swoje zdjęcia + pytania.

Rozumiem, że paska przymocowanego do trójkąta trzeba się pozbyć.
Gdzie jeszcze muszę ciąć, pruć i szyć, żeby wszystko pasowało?

U ciebie prosta sprawa, patrz na obrazki:
- Odepnij/odetnij zbędne paski (te małe można zostawić w sumie), które na zdjęciu są zakreślone.
- Zepnij ze sobą elementy oznaczone na obrazkach (A do A, B do B, itd. )
- Wyreguluj sobie paski
Gotowe! :D
20s9fyw.jpg
sbsy8m.jpg
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Działa. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i posiadaczki. :D
Dolne farfocle zostały, bo tak jest fajniej.

Na jakiej wysokości powinna wisieć kostka? Jak nosicie? Zaraz nad pośladkami, jak spadochron, czy wyżej? Mimo rozregulowania szelek "na maxa", wyglądam jak dzieciaczek z tornistrem. ^^ Młoda jest niższa, więc u niej spoko.
 

Beck

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zrobiłbym Ci te zdjęcia, gdyby nie fakt, że szelki są przyszyte w górnej części do plecaka... ;/
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Mam czarną kostkę, bardziej mi się podoba niż zielona ;) i mniej problemu z nią xD
 

lubie-lato

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tarnobrzeg
mnie się tam podoba.
i to rzekła bym, że nawet barrrdzo.
naszyć na nią mnóstwo naszywek i każda kostka jest oryginalna.
trudno podrobić, albo znaleźć dwie takie same jeżeli są poprzeszywane różnorakimi naszywkami.
ludzie, oryginalność.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
zaiste, bardzo oryginalne, kostka z naszywkami czy nawet - w przypływie zdolności - z własnymi rysunkami
 

Matix

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
ja mam czarną kostkę z naszywkami zespołów które słucham (nie wszystkimi)
 

Xsarfaks

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam Was i pozdrawiam ;).
Jeśli można to "odśfieżę" ten temacik.

Ponieważ zdarzyło się u mnie iż zaczynam się metalizować (do niedawna byłem takim mixem. Metal + gangsta rap + rapcore. I teraz szalę przeważa metal.). Od zapuszczania włosów z początku technikum (jestem teraz w 2-giej klasie, już kończę ją praktycznie ;) ), po kupno glanów na wiosnę. Teraz mam zamiar kupić kostkę.

I czy polecacie kupno kostki z RMS (nowej), czy jednak z tejże strony:
http://sklep-arsenal.pl/plecaki_do_40_litrow/plecak_wp_kostka_z_ekranem_szerokie_szelki.html

Pozdrawiam ;).
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Witam Was i pozdrawiam ;).
Jeśli można to "odśfieżę" ten temacik.

Ponieważ zdarzyło się u mnie iż zaczynam się metalizować (do niedawna byłem takim mixem. Metal + gangsta rap + rapcore. I teraz szalę przeważa metal.). Od zapuszczania włosów z początku technikum (jestem teraz w 2-giej klasie, już kończę ją praktycznie ;) ), po kupno glanów na wiosnę. Teraz mam zamiar kupić kostkę.

I czy polecacie kupno kostki z RMS (nowej), czy jednak z tejże strony:
http://sklep-arsenal...kie_szelki.html

Pozdrawiam ;).

Ani stąd, ani stąd.
W RMS sprzedają kostki, których materiał jest zupełnie inny od oryginalnych, jak dla mnie gorszy.
Tam gdzie dałeś link sprzedają używki, tego też odradzam. Tylko oryginalne, nieużywane, magazynowane kostki. Używki wojskowe bardzo często nie są I klasy, materiał od uchwytów jest "wyrobiony", przez co szelki lubią przekręcać się, a kostka o wiele szybciej niszczy się. Spróbuj coś policytować na allegro. Parę tygodni temu wylicytowałem nieużywaną oryginalną kostkę za 47zł (w tym koszt wysyłki). :)
2 lata temu jeszcze było bardzo dużo takich kostek, teraz już w demobilach itp. zostały praktycznie tylko używki...
 

Xsarfaks

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do góry