Pisarz horrorów poćwiartował i zjadł swoją dziewczynę !

Status
Zamknięty.

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
wiesz jedyna rzecz z ktora mam problem (w temacie kara smierci) i ktora powodowala ze jeszcze 2 lata temu bylem przeciw - zona mnie przkeonala to wlasnie kwestia bledow sadowych i nieuchronnosci kary smierci


To tak jak ja. ;) Te agumenty są na tyle mocne ze przeciwnik KS nimi sie posługujacy, zasługuje na pełen szacunek (troszke UPRościłem :p ). :eek:k: Co innego lewacki bełkot... <_<


z 2 strony
lepsza rzecza dla spoleczenstwa jest 1 niesprawiedliwosc na milion postepowan niz duze czestsze smierci zadane prez zwyrodnialcow



Heh dopiero co chciałeś być okrutniejszy od nas a teraz straszysz pomyłkami? A co powiesz dzieciom człowieka który umarł w więzieniu za zbrodnie których nie popełnił? :p Wracając do odpowiedzi na twoje pytanie to w imieniu Brava odpowiem to samo co rodzinie dziewczyny przejechanej przez nieostrożnego kierowce: "Zdarza się".


Otóz to, bywa. <_< :niepewny:
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Heh dopiero co chciałeś być okrutniejszy od nas a teraz straszysz pomyłkami? A co powiesz dzieciom człowieka który umarł w więzieniu za zbrodnie których nie popełnił? :p Wracając do odpowiedzi na twoje pytanie to w imieniu Brava odpowiem to samo co rodzinie dziewczyny przejechanej przez nieostrożnego kierowce: "Zdarza się".
BTW:Możesz podać nazwiska tych 20 niewinnych osób bo ja słyszałem tylko o 1 takim przypadku.


Scipio - nie znam tych nazwisk bo oglądałem kiedyś taki program amerykański właśnie o karze śmierci;
Ja nie chciałem być okrótniejszy; Dla mnie powinna być kara śmieci i eutanazja - choć z punktu widzenia jaki burdel jest w sądownictwie (jak wszędzie w polskich urzędach zresztą) to uważam, że kary śmierci nie powinno być;

Co powiemdzieciom człowieka co umarł na dożywociu ? Dożywocie trwa długo i ewentualną pomyłkę (na którą ma się wiele lat) moża komuś zrekompensować np: odszkodowaniem a życia nikomu nie zrekompensujesz ! Wyobraź sobie swoja mine na krześle elektrycznym skazny za morderstwo któego nie popełniłeś...to byc nie może w cywilizowanym społeczeństwie; No i na szczęście nie jest u nas w Europie:)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
proponuje przeprowadzke do ematu o ks bo to naprawde offtop jest
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Co powiemdzieciom człowieka co umarł na dożywociu ? Dożywocie trwa długo i ewentualną pomyłkę (na którą ma się wiele lat) moża komuś zrekompensować np: odszkodowaniem a życia nikomu nie zrekompensujesz ! Wyobraź sobie swoja mine na krześle elektrycznym skazny za morderstwo któego nie popełniłeś...to byc nie może w cywilizowanym społeczeństwie; No i na szczęście nie jest u nas w Europie:)
1. Drugi raz powtórzyłaś argument który odwołuje się głównie do emocji. Tym mnie nie przekonasz choćbyś wysłał w swoich postach całą moją rodzinę na szubienicę. :p
2.Miałem kiedyś mapkę Ameryki na której były zaznaczone stany z karą śmierci oraz ilość popełnianych w nich morderstw. Jasno z niej wynikało że kara śmierci ma odstraszający wpływ na przestępców - postaram się ją odnaleźć i zamieścić.
3.Wyobraź sobie swojego syna/żonę/córkę przejechanego przez samochód. Nie sądzisz ze należy zakazać jazdy samochodem? (a przynajmniej ograniczyć prędkość do 20km/h?) ;)

A teraz coś o wczasach: http://blameitonthevoices.blogspot.com/200...ian-prison.html
Norweskie więzienie :D
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
3.Wyobraź sobie swojego syna/żonę/córkę przejechanego przez samochód. Nie sądzisz ze należy zakazać jazdy samochodem? (a przynajmniej ograniczyć prędkość do 20km/h?)

Nie - ponieważ ci co wpadają pod samochód to łazy:)


apropo wczasów - ja mówiłem o polskim więzieniu a nie o norweskim bo nie wiem jak jest w innych poza polskim...

A ponad to sądzę, że w tym więzieniu nie siedzą mordercy i zwyrodnialcy tylko ludzie o lekkich przewinieniach, których odseparowuje się właśnie takimi więzieniami od recydywistów - aby nie mieli demoralizującego wpływu; Bo więzienie ma czegoś nauczyć a nie żby po nim wyjśc jeszcze bardziej zdemoralizownym niż przed; A w polskich więzieniach niestety tak się dzieje - głównie z braku miejsc i pieniędzy na takie luksusowe...
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Nie - ponieważ ci co wpadają pod samochód to łazy:)
Na krześle ża niewinność żaden cwaniak raczej się nie da posadzić. :p
A ponad to sądzę, że w tym więzieniu nie siedzą mordercy i zwyrodnialcy tylko ludzie o lekkich przewinieniach, których odseparowuje się właśnie takimi więzieniami od recydywistów
Nie byłbym taki pewien. Ostatnio czytałem o mordercy który wyszedł ze szwedzkiego więzienia już po 3 latach tylko po to by zabić ponownie. (swoją drogą większość skandynawskich polityków szczyci się że w ich kraju zapadają jedne z najkrótszych wyroków w europie)
 

SARS..

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Scipio - no wiesz... ja nie jestem za tym, żeby mordercy siedzieli w takich warunkach jak mi podałeś linka;

Ale jeśli pójdzie taki Rywin za wręczenie łapówki - no to oni juz wg mnie mogą sobie siedzieć w takich warunkach - i to też będzie dla nich dotkliwa kara - ograniczenie wolności;

a co do wpadania pod samochód to zdanie zaporzyczyłem od jogów indyjskich którzy uwarzają, że skoro jesteś tak nieuważny, że wpadasz pod samochód tzn że masz coś z umysłem hehe :))PP
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wg badan policji 40% wypadkow z udzialem pieszych jest z powodu niewuagi tych pieszych

a wieziennictwo idzie w jedynym "slusznym" kierunku=> jak najkrotsze wyroki a odsiadywanie kary to maja byc wczasy (czyli wg nowomowy ma byc humanitarnie)
 
P

Październik

Guest
A co tam kara śmierci, w oleju smażyć, zedrzeć skórę i do soli, kilka takich egzekucji i na efekty długo nie trzeba by było czekać. Jak to mówią cel uświęca środki.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Abstrahując.

Przed śmiercią napewno była zadowolona, bo z doświadczenia wiem ,że kobiety uwielbiają psycholi :D.

Więc o czym tu gadać babka była uszczęśliwiona :D.

wg badan policji 40% wypadkow z udzialem pieszych jest z powodu niewuagi tych pieszych

O O - racja, kolejny dowód mojej tezy... tak juz bardziej abstrahujac.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
A co tam kara śmierci, w oleju smażyć, zedrzeć skórę i do soli, kilka takich egzekucji i na efekty długo nie trzeba by było czekać. Jak to mówią cel uświęca środki.
to domena socjalistow = nie lubie
 

Bakly

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
tu chyba chodzi o socjopate :)

Jezeli sie nie myle to wg badan zaostrzenie kar tylko do pewnego stopnia wplywa na sprawe respektowania prawa...
 
P

Październik

Guest
to domena socjalistow = nie lubie

chyba powinieneś to rozciągnąć, uwzględniasz socjalizm, ale ja mówię o średniowieczu i wcześniej. Ukradłeś łapa odcięta, zgwałciłeś to genitalia do mostu ( i jak rodzina będzie sobie życzyć, chłosta na środku miasta ), zabiłeś to też zostaniesz zabity, mamy chyba odmienne pojęcie sprawiedliwości. Może nie cywilizowane, ale dla prostaków kierujących się wyłącznie instynktem właściwe.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
październik, ofiara przestępstwa na pewno nie powie Ci że tego typu kary są niecywilizowane. jak dla mnie więzienie jest niecywilizowane, bo ofiary przestępstw tylko utrzymują przestępców. bo ktoś musi płacić na żarcie dla ścierwa.
co do rodzaju kary śmierci, stos, spalić tak kilku niech inni się oprzypatrzą jak wrzeszty palony, to póki go w pamięci będą mieli będą uważać na to co robią.
 

Bakly

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
Dlacze by tak nie zatrudnic wiezniow do machania lopata ???
Kradna zabijaja i zyja na nasz koszt to dalczego nie mieliby nam na EURO pracowac ???
Postuluje - zabrac im telewizory w czerwcu !!! :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry