Pisarz horrorów poćwiartował i zjadł swoją dziewczynę !

Status
Zamknięty.

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Z ciekawostek - Ryszard I Lwie Serce, wzór średniowiecznego chrześcijańskiego rycerza i władcy, też miał ponoć epizod z kanibalizmem.

Noo, tego nie widziałem, a średniowiecze jest mi nieobce. Jaki tam z niego wzór ;P.
 

Crimson

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
Skąd się takie ścierwo bierze na świecie? I co ich pcha do takich czynów, zabić kogoś jest już czymś strasznym. Zrobić to osobie bliskiej, ukochanej (no chodź z drugiej strony jak widać do miłości oni chyba zdolni nie są) jeszcze gorsze... Ale poćwiartować, smażyć, trzymać w lodówce - zjeść???!!!! I kto mi powie, że ludzie są lepsi od zwierząt?

No ale z drugiej strony nie można uogólniać przez kilka takich wybryków natury.

I nie wiem jaka powinna być dla nich kara. Z jednej strony śmierć to chyba za mało, z drugiej tak jak to ktoś napisał ten temat pewnie zmieni się zaraz w "kto wymyśli ciekawszą karę". Np. ja nie chciałbym być odpowiedzialny za wymierzanie czy wykonywanie kar taki złoczyńcom...

Dożywocie w ciasnej klatce brzmi jak dla mnie rozsądnie jako kara dla takiego człowieka.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
z drugiej tak jak to ktoś napisał ten temat pewnie zmieni się zaraz w "kto wymyśli ciekawszą karę".

Z tym że większość tych kar by nie przeszła, ze względu na ich niehumanitarność. Zwierzęta muszą być zabijane humanitarnie, więc oni nie powinni mieć inaczej.
 
P

Pałka

Guest
Karh, według mnie, tacy ludzie powinni być traktowani gorzej niż zwierzęta. Może to by było ostrzeżenie dla innych kanibalów, jakie konsekwencje mogą ponieść. <_< Dla mnie takie coś jest niewybaczalne!
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie zgodze sie
kara smierci i po za biegu
to odstraszy, bo przeciez nie "wczasy" w wiezieniu..
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Brave jak nie byłeś w więzieniu nigdy to się nie wypowiadaj o nim WCZASY ok ?

A poza tym jakbyś chciał wiedzieć to badania wykazały, że kara smierci nie odstrasza; Czy w USA w stanach gdzie nie ma kary śmierci jest mniej morderstw niż w tych gdzie jest? to nie ma znaczenia - to nie wyskość kary świadczy o popełnianiu przestepst - i to nie moje zdanie a biegłych...

a poza tym - kara dożywotniego więzienia jest bardziej dotkliwa niż kara śmierci - co przyznają sami więźniowie !
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
obecnie wczasy
a wiesz akurat z wieziennictwem mam duzo wspolnego (nie ze stony bycia wiezniem....)

A poza tym jakbyś chciał wiedzieć to badania wykazały, że kara smierci nie odstrasza; Czy w USA w stanach gdzie nie ma kary śmierci jest mniej morderstw niż w tych gdzie jest? to nie ma znaczenia - to nie wyskość kary świadczy o popełnianiu przestepst - i to nie moje zdanie a biegłych...

a poza tym - kara dożywotniego więzienia jest bardziej dotkliwa niż kara śmierci - co przyznają sami więźniowie !
coz wystarczy poczytac o badaniach tamtejszych karnistow i ich porownan, na niekorzysc stanow gdzie zniesiono katre smierci (bylo w temacie o karze smierci chyba), wiesz wiezien powie co innego a przestepca na wolnosci co innego...
 

MarekMarek00

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Brave jak nie byłeś w więzieniu nigdy to się nie wypowiadaj o nim WCZASY ok ?

A poza tym jakbyś chciał wiedzieć to badania wykazały, że kara smierci nie odstrasza; Czy w USA w stanach gdzie nie ma kary śmierci jest mniej morderstw niż w tych gdzie jest? to nie ma znaczenia - to nie wyskość kary świadczy o popełnianiu przestepst - i to nie moje zdanie a biegłych...

a poza tym - kara dożywotniego więzienia jest bardziej dotkliwa niż kara śmierci - co przyznają sami więźniowie !

To jaka kara według Ciebie trzeba by zrobić by odstraszyć od popełniania morderstw. Czy kara dożywocia też odstrasza ?
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
marekMarek00 - dozywocie jest jak najbardziej dotkliwą karą. Dużo bardziej niż kara śmierci - bo zabiją cię np: po 2 miesiącach i koniec twoich męk a na dożywociu cierpisz do końca. Każdego dnia nie możesz sobie kupić mleka jesli masz ochotę, nie możesz mieć już laski i wiele wiele innych rzeczy; Jak pisałem - sami więźniowie (badania we Włoszech) mówili, że dożywocie jest dużo bardziej dotkliwe;

Od popełniania przestępst nic nie odstrasza. Prosty przykład. W polsce przemytnicy narkotyków są można powiedzieć "normalni"
a wiesz jak to wygląda w Maroku gdzie ejst za to kara śmierci ? przemycają uzbrojeni i strzelają się z policją;

widać wyskość kary wpływa tylko na sposób popełniania przestępstw. A moim zdaniem nie ma takich kar, żeby odstraszyć - po prostu za niektóre trzeba odseparować osobnika od społeczeństwa i tyle;

Brave - no to jakbyś był więźniem to byś nie mówił, że wczasy;
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
sofizmat o wiekszj dotkliwosci dozywocia (3 czy 10 letniego?) niz kary smierci jest wkladany do glow juz 20 lat a i owoce sa niezle
czyli jak juz ten zwyrodnialec wyjdzie po kilku latach (tak tak dozywoscie to kilka lat) i zamorduje nastepna dziewczyne, to jej rodzicom tez byc chcial powiedziec o tej wiekszej dolegliwosci?
czy wiesz ze komisja europejska juz debatowala nad ograniczeniem max kary do 12 lat (bo wyzsze sa jakoby nie humanitarne?)
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
sofizmat o wiekszj dotkliwosci dozywocia (3 czy 10 letniego?) niz kary smierci jest wkladany do glow juz 20 lat a i owoce sa niezle
czyli jak juz ten zwyrodnialec wyjdzie po kilku latach (tak tak dozywoscie to kilka lat) i zamorduje nastepna dziewczyne, to jej rodzicom tez byc chcial powiedziec o tej wiekszej dolegliwosci?
czy wiesz ze komisja europejska juz debatowala nad ograniczeniem max kary do 12 lat (bo wyzsze sa jakoby nie humanitarne?)

Brave ja nie wiem o czym Ty mówisz. Kto Ci powiedział, że na dożywociu wychodzi się po paru latach ?

TAK NIE JEST

i proszę nie siejcie głupich plotek;

Co do komisji UE to mogła sobie debatować - i tak to nie przejdzie;
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
o boze to poczytaj troche o penalistyce w niemczech, holandii, danii, szwecji czy nawet polsce
nie pytaj mnie o linki - za duzo czytam na papierze...

to samo o komisji we mowiono ze bedzie obkladac akcyza pradu, wegla i innych kopalin i co? setki przykladow
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Brave - no właśnie Ty czytasz a nie wiesz jak jest w więzieniu i mówisz to na podstawie gazet; Nie najeżdżam na Ciebie bo w sumie to skąd masz wiedzieć...


wiesz co o mnie kiedyś napisali w gazecie ? wszytkiego x100 i w dodatku nieprawdę;

W gazetach i TV to przeważnie same bzdury mówią; Ostatnio oglądałem program z kumplem najarany no i była jakaś taka ok 50 letnia artysta co jakiś przebój śpiewa (za granicą sie bardzo podoba) i ona mówiła - pewnie chciała być cool - że nie pali marihuany bo jak raz zapaliła to jej długi zółty kaczy dziub wyrósł; No i my tak się na siebie patrzymy i normalnie żal - taka stara a głupia i po co takie brednie w TV mówi ?
a potem pewnie inni będa to powtarzać.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Brave - no właśnie Ty czytasz a nie wiesz jak jest w więzieniu i mówisz to na podstawie gazet; Nie najeżdżam na Ciebie bo w sumie to skąd masz wiedzieć...

wiesz co o mnie kiedyś napisali w gazecie ? wszytkiego x100 i w dodatku nieprawdę;

W gazetach i TV to przeważnie same bzdury mówią; Ostatnio oglądałem program z kumplem najarany no i była jakaś taka ok 50 letnia artysta co jakiś przebój śpiewa (za granicą sie bardzo podoba) i ona mówiła - pewnie chciała być cool - że nie pali marihuany bo jak raz zapaliła to jej długi zółty kaczy dziub wyrósł; No i my tak się na siebie patrzymy i normalnie żal - taka stara a głupia i po co takie brednie w TV mówi ?
a potem pewnie inni będa to powtarzać.
wiesz pisalem juz wyzej a w temacie o karze smierci szczegolnie(polecam) aby nei czynic tutaj offtopu
ze znam ludzi z wieziennictwa i i bywalem kiedys czesto....
wiec wybacz
ja mowie o tym co widzialem na wlasne oczy i mowi o tym co mowia praktycy
a nie taki holda co przestepce widzial ostatni raz an praktykach wlatach 70-tych lae ma gebe pelna frazesow o humanitarnym podejsciu do przestepcy
powtorze wiec raz jeszcze
co pwiesz rodzicom nastepnej dziewczyny, ktora zamorduje zwyrodnialec po opuszczeniu wiezienia?

zmusilem sie: http://www.karasmierci.info.pl/
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
to teraz Brave dochodzimy do tego co z eutanazją - możliwość kary śmierci to możliwość spreparowania dowodów; A co Ty powiesz rodzicom dziewczyny którą skazano na karę śmierci i okaże się po 5 latach że złapali prawdziwego zabójcę ? (w USA było ponad 20 takich przypadków)

a co do tego, że ci zwyrole wychodzą to są to przypadki niezmiernie rzadkie. Zdecydowana większość skazanych na dożywocie nigdy nie opuszcza więzienia;
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
heheh
wiesz jedyna rzecz z ktora mam problem (w temacie kara smierci) i ktora powodowala ze jeszcze 2 lata temu bylem przeciw - zona mnie przkeonala to wlasnie kwestia bledow sadowych i nieuchronnosci kary smierci
z 2 strony
lepsza rzecza dla spoleczenstwa jest 1 niesprawiedliwosc na milion postepowan niz duze czestsze smierci zadane prez zwyrodnialcow
widze ze jednak front zmnieniles - uderzales w huamnitarnosc i dotkliwosc, wiec zaszedles mnie z flanki i zadales w cios w nereczki, trafny !! zgadzam sie
ale zdania nie zmieniam, gdyz patrz jak wyzej
akurat moja zona to ekspert od kwestii umierania (magisterke pisala a i po prokuratorskiej jest)

a co do tego, że ci zwyrole wychodzą to są to przypadki niezmiernie rzadkie. Zdecydowana większość skazanych na dożywocie nigdy nie opuszcza więzienia;
a skad ci sie wzielo ze zadkie
ostatnio wyszedl w niemchech na wolnosc polski zwyrodnialec (wiec bylo glosno) wymordowal cala rodzine, i wyszedl po 6 latach dozywocia....
 

SARS.

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
No wiesz Brave... w niemczech to może...nie wiem jak tam u nich w więźennictwie jest...ale ja mówię o polskich więzieniach. czasem zdarzy się to jak piszesz - ale są to wyjatkowe przypadki;

lepsza rzecza dla spoleczenstwa jest 1 niesprawiedliwosc na milion postepowan niz duze czestsze smierci zadane prez zwyrodnialcow

Zastanawiam się Brave czy jakbyś został niewinnie skazany na karę śmierci to czy też byś uważał, że to jest LEPSZE. Np: dla Twojej żony i dzieci:)
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
to teraz Brave dochodzimy do tego co z eutanazją - możliwość kary śmierci to możliwość spreparowania dowodów; A co Ty powiesz rodzicom dziewczyny którą skazano na karę śmierci i okaże się po 5 latach że złapali prawdziwego zabójcę ?
Heh dopiero co chciałeś być okrutniejszy od nas a teraz straszysz pomyłkami? A co powiesz dzieciom człowieka który umarł w więzieniu za zbrodnie których nie popełnił? :p Wracając do odpowiedzi na twoje pytanie to w imieniu Brava odpowiem to samo co rodzinie dziewczyny przejechanej przez nieostrożnego kierowce: "Zdarza się".
BTW:Możesz podać nazwiska tych 20 niewinnych osób bo ja słyszałem tylko o 1 takim przypadku.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
No wiesz Brave... w niemczech to może...nie wiem jak tam u nich w więźennictwie jest...ale ja mówię o polskich więzieniach. czasem zdarzy się to jak piszesz - ale są to wyjatkowe przypadki;

lepsza rzecza dla spoleczenstwa jest 1 niesprawiedliwosc na milion postepowan niz duze czestsze smierci zadane prez zwyrodnialcow

Zastanawiam się Brave czy jakbyś został niewinnie skazany na karę śmierci to czy też byś uważał, że to jest LEPSZE. Np: dla Twojej żony i dzieci:)
prosze czytaj ze zrozumieniem moje posty
1 mysl
Kod:
wiesz jedyna rzecz z ktora mam problem (w temacie kara smierci) i ktora powodowala ze jeszcze 2 lata temu bylem przeciw - zona mnie przkeonala to wlasnie kwestia bledow sadowych i nieuchronnosci kary smierci
2 mysl
Kod:
lepsza rzecza dla spoleczenstwa jest 1 niesprawiedliwosc na milion postepowan niz duze czestsze smierci zadane prez zwyrodnialcow
Kod:
akurat moja zona to ekspert od kwestii umierania (magisterke pisala a i po prokuratorskiej jest)
Kod:
ze znam ludzi z wieziennictwa i i bywalem kiedys czesto....
wiec wybacz
ja mowie o tym co widzialem na wlasne oczy i mowi o tym co mowia praktycy
mam kolegow, koleanki z roku w sadach karnych - notabene z jedna z nich starsznie sie scielismy (szefowa wydzialu wlasnie penitencjarnego) bo tam panuja takie cudaczne poglady przyz ktorych lewackie mysli michnika to skrajny konserwatyzm
w tym towarzstwie holda i jego "mysl" kroluje
 
Status
Zamknięty.
Do góry