Pigułki dla 18-to latki

Status
Zamknięty.

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Wiesz, ja zaczęłam brać pigułki w wieku 16 lat. Nie miało to nic wspólnego z antykoncepcją tylko z problemami zdrowotnymi, ale naprawdę ja polecam- nie miałam żadnych efektów ubocznych, poza tym wcześniej miałam straszne dolegliwości okresowe, które potem prawie przeszły. To wszystko zależy od tego, jakie Ci przepiszą, nie wszystkie mają jednakowe dawki hormonów, poproś o takie delikatne. Mój lekarz nie jest zwolennikiem hormonów, ale mimo to przepisał mi, gdyż akurat te, co ja biorę (Cilest), mają małe dawki.
 

liwus

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
-=OLSZTYN=-
To może ja co nieco napiszę :)
Pierwsze tabletki przepisano mi jak miałam ledwo co skończone 18 lat rzekomo na torbiele były to Diane 35. Brałam je przez długi okres czasu prawie przez 2 lata potem zdecydowalam się na innego lekarza i ten mi przepisał Microgynon 21 i tak było przez następne 2 lata i po takim czasie stwierdziłam DOŚĆ!! Obecnie uzywam prezerwatyw i powiem Wam tak: tabletki dają wielki komfort psychiczny jak i fizyczny BB) dobrze dobrane nie powdoują jakiś skutków ubocznych typu : nadmierna waga , dla niektórych nawet mają super pozytyw ponieważ powiększają się piersi. No i wg mnie jeden z tym szczególnych argumentów to proównajcie sobie sex "z prezerwatywa" a sex "z tabletkami".
Ja odstawiłam tabletki ze względu na to że mam dosyć faszerowania się hormonami a niedługo będę chciała mieć dzieci, a z horomnami nigdy nic nie wiadomo w tej kwestii...

Pozdrawiam
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Czemu mówisz, że rzekomo na torbiele? Ja mam torbiele i to głównie ze względu na nie biorę tabletki. A mój lekarz, który jest naprawdę znanym specjalistą i do którego przyjeżdżają kobiety z Anglii twierdzi, że branie tabletek ( u mnie akurat Cilestu) nie powoduje potem bezpłodności, chyba że tymczasową (wiadomo, po odstawieniu organizm musi trochę poczekać).
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Wczoraj byłam u ginekologa z wynikami krwi ( na hormony) no i pani mnie zbadała i przepisała mi tabletki Diane35 , ponieważ mam problemy zdrowotne... Mam ponad 16 lat ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry