Pies czu kot?

Kogo wolisz? Pieska czy kotka? :)

  • Pies

    Votes: 1 100,0%
  • Kot

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

twoja_stara

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
mam wiedzieć?
fałszywe mogą być dolary a nie koty :| nic nie jest lepsze bo zwierzęta to nie zabawki... osobiście wolę koty bo lepiej się z nimi utożsamiam i lepiej się czuję w ich towarzystwie pozatym nie lubię ciągle ścierać z siebie śliny i , jak dla mnie, psy mają taki charakterystyczny zapach, który mi nie odpowiada..
 

kasila19

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z dalekiej Pólnocy
Kotów nielubie(blee).najlepszym i najwiernieejszym przyjacielem czlowieka jest pies :eek:k: i mi.in. za to kocham te zwierzaki. Nigdy bym niezamienila mojej Heruni :) na jakiegos kota
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
kota nigdy nie miałam, bo mama za nimi nie przepada, tak więc wole psy i oczywiście owczarki niemieckie najbardziej :p
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja kochaaam psiaki :) a najbardziej owczarki niemieckie (mam w domku :))
A koty tez bardzo lubie, chcialabym miec kota,ale moj brat ich nie cierpi.... ;(
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja uwielbiam mojego kota :D koty nie są fałszywe, co najwyzej maja swoje humory, tak jak ludzie (np. mój kot sie obrazil, jak poszlam na sylwestra na całą noc ;) ) mój kotek jest bardzo uczuciowy, do tego stopnia, że czasami mam go dosyc: kiedy dzwoni rano budzik od razu przybiega, siada sobie i patrzy na mnie do momentu aż wstane. Kiedy juz wstanę zaczyna sie koncert pt. "jeeeeść" (po kociemu: "miaaaauuu") kiedy kotek zje nie pozwala mi się zajać sobą o nie! kotka trzeba wziać na kolanka(ewentualnie jak dziecko na ręce), głaskać i przytulać. Jak stawiam kota na podłodze albo na łózku zaczyna "wyć", uspokaja się kiedy biorę go znowu na ręce, wtedy słodko mruczy i się tuli :) kiedy przychodzę do domu kot biegnie najszybciej jak się da do drzwi, żeby mnie przywitać (kiedy nie ma nikogo w domu, to juz w ogóle) i znowu trzeba kotka przytulić, a potem jest czas na zabawę tzn. kotek biega napuszony po calym mieszkaniu a ja go ganiam :p kiedy nie zwracam uwagi na kotka, łapie mnie łapkami za nogi i ucieka, zachęcajac mnie do zabawy :D zimą,kiedy jest chłodniej, wpada też czasami nocą pod kołderke i wtula sie w mój brzuszek :p teraz natomiast siedzi sobie u mnie na kolanach i łapka obejmuje mnie za szyję :D i jak tu nie kochać kotka?
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
ja mam psa i kota i wole psy
moj pies codziennie od jakies 18 chodzi jak spetany bo wie ze idziemy na dłuższy spacer i nie moze sie doczekac a jak zakładam buty to on juz wie ze idziemy i skacze, pobiega i lize mnie po rekach jak zakładam buty, czasami az piszczy tak sie cieszy, kot tak nie potrafi.
ale kota tez lubie. moja pantera jest cała czarna i duza i ma długa siersc bo jest po persie i jest piekna i przyjazni sie z psem a jak ide z psem na spacer to dobiego do furki i czeka dopuki nie wrócimy.
generalnie zwierze sa super
moj rudy jamnik super sie komponuje z zielona trawka na ogrodzie ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Dla mnie nie ma róznicy...
i pies i kot są słodziuchne...
pies jest mądrzejszy a kot przytulniejszy.
To zalezy kto co woli...
ja moge miec obydwa zwierzaki i nigdy zaden nie bedzie mial przewagi.
Teraz mam psa i nie jest mi z nim zle :)
 
D

Darunia15

Guest
ja lubie wszystkie psy a szczególnie podobają mi sie yorki a kotki to wsyzstkie,lubie takie biało czarne :p
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Lepsze chyba są psy. Można z nimi na spacer wychodzić i pobawić się. Przecież pies jest najlepszym przyjacielem czlowieka. Chociaż koty też nie są złe,bo same dbają o swoją czystość,ale są fałszywe i chodzą własnymi drogami.
Mam psa i kotka. Te zwierzątka są słodziutkie i kocham ich :)
 

Kometa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Ja mam w domu psa i 2 koty ...jeden został przejechany przez samochud.... ;/ ale żyły w zgodzie ;) ajeden pies zastępował kotu matke.... ja tu nie widze żadnych podziałów na gorsze czy lepsze....

A...i jestem chora gdy ktoś mówi że koty są fałszywe.... one są wolne. nie fałszywe i też potrafią się przywiązac do kogoś.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
ja mam psa i kotka... pies jest ladny i madry ( jak na psa), a moja kotka jest jak blondynka ladna ale glupia ( nie chce przy tym obrazic zadnych ladnych i pieknych blondynek ;* ) :D
 

Wivien

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
No cóz kotki może są sliczne ale ja zdecydowanie wole psy chociasz kocham wszystkie zwierzeta to jednak PIES to najlepszy przyjaciel człowieka te zwierzaki są bardzo wierne swojemu włascicielowi no i oczywiscie madre PSY GORA :eek:k:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja lubie i pieski i kotki tyle ze male jesli sa duze psy to tez lubie natomiast duzych kotow nie znosze
 

green_lacoste

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
psy psy psy psy psy psy psy psy psy p[sy psy psy psy psy psy psy psy psy GóRą!!! są super akotów nie lubię ;) moim zdaniem sa głupie ale no cóż każdy ma inaczej:)
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Ja bardziej lubię psy może dlatego że nigdy nie miałam kota, ale zawsze wolałam psy, teraz moja niechęc do kotów jest mniejsza, powoli przekonuje się do nich, dzięki mojej przyjaciółce która ma dwa wspaniałe kotki, które bardzo mnie lubią :)
 
Do góry