Pies czu kot?

Kogo wolisz? Pieska czy kotka? :)

  • Pies

    Votes: 1 100,0%
  • Kot

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie ma określenia, że pies albo kot jest lepszy od drugiego. Co kto lubi, a o gustach się nie dyskutuje :) Ja np. wolę koty i moim zdaniem to one powinny mieć przewagę.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Każdy ma włąsne upodobania. Jedni lubia bardziej psy drudzy bardziej koty... Ja osobiście nienawidze kotów.Uwielbiam psiaczki ;)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja kocham i psy i koty. Każde jest inne, ale zdarzają się koty "psie" i psy trochę "kocie".

Zaraz wytłumaczę.
Kot przywiązuje sie inaczej - jest bardziej niezależny, może polubić, nawet pokochać, ale nie bezwarunkowo. Jest to bardziej partnerstwo. Jako zaletę kota podam przede wszystkim mniejsze wymagania - czyli osoba o bardziej nieregularnym trybie życia poradzi sobie łatwiej z kotem niż psem.

A pies - pokocha bezgranicznie i bezwarunkowo. Jest bardziej niewolnikiem zakochanym w panu niż jednostką niezależną. Ale i to i to ma swój urok.
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
ja wole pieski :D
kotyy sa feeee ... albo cale zawszone bo sie szwedaja niewiadomo gdzie ... albo sraja w domu po katach :p
 

karolka_st-ce

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Ja lubie wszystkie zwierzątka ale gdybym miała wybierać to raczej piesek. Ale moim najwiekszym marzeniem jest posiadanie węża.
 
Do góry