Pies czu kot?

Kogo wolisz? Pieska czy kotka? :)

  • Pies

    Votes: 1 100,0%
  • Kot

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

saba1957

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
66
Miasto
śląsk
Ja nie stawiam żadnej różnicy między kotami i psami, oba są códowne każde na swój sposób.Miałam do niedawna psa, którego mieliśmy od miesięcznego szczeniaka. Obecnie został kot a właściwie kocór, który jest piątym kotkiem u nas. A co do stwierdzenia że koty są fałszywe to się z tym nie zgadzam. Uważam że to jest krzywdzące dla tego zwierzaka, ma swój charakter tak jak inne zwierzaki, każde z osobna i wedłóg gatunku a pewno takie opinie o fałszywości to obiegowe gadki osób, które nie miały kotów i niewiele wiedzą na ich temat
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Koty są, milsze, bardziej lubią się pieścić z właścicielem itp... I mniej z nimi kłopotów, ale jak są dwa to jest dużo śmiechu kiedy się razem bawią :D.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
U mnie zawsze byl kot. zawsze ale to zawsze :) teraz jednynie mi zaginal ale jeszcze troszke i bede miala nowego :)
A psa tez mam i jak przyprowadzam nowego kotka do domku to piesek po kilku dniach go akceptuje :)
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
zależy jaką potrawę chcesz przygotować.....do bigosu kocizna lepsza a na kotlety mielone i na smalec lepsza psizna...
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
hmmm ciezki wybor...
Pies jak wiadomo wszystkim to istota nikczemna, lapowczywa, glupia, przyczepiajaca sie do byle pierdul i nic nierobiaca ze sprawcami prawdziwych przestepstw. Istota ta jest dosc niebezpieczna i pałająca chetnie.

Kot natomiast stworzenie kłamliwe, leniwe, pasorzytnicze, chciwe, wolajace z ambony tylko kase!

Podsumowywujac, stwierdzam ze mimo wszystko poormowski pies jest leprzy niz chciwy kot, gdyz taki pies chociaz czasem sie przydac na cos moze (jak huligany by mnie gonily i zobaczyly psa to by mnie w spokoju zostawily i jego zlac polecialy), a kot jest zupelnie bezuzyteczny.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
nom kot bierze kase za modlenie sie! jakby Rychu powiedział: a to kur** nieładnie! a psy nie som za bardzo lepsze ale se lepiej mieć psa obronnego se co z pałką milicyjną lata niz czarnego kota w sutannie! takie moje skromne zdanie....dziękuję za uwagę!
 

Sysunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Ja tam do psów nic nie mam ale kocham koty, do niego mozna zawsze sie przytulic, posłuchać jak mruczy i eogoel sa takie słodziutkie :p pieski tez lubie :p
 

ComeBabyToMe

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok
Hmm... Cóż, zależy kto ile czasu może poświęcić zwierzakowi i przedewszystkim jakiego zwierzaczka chce mieć... Psy są przywiązane do właścicieli bardziej niż koty to chyba oczywiste ;) A tak po za tym łatwiej ułożyć psaaa ;) Hmm... Ja osobiście uwielbiam amstaffy, a z kotów syjamskie ;) Ale za kotkami nie przepadam ;p
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
"druga strona lustra"
Dla mnie pies jest lepszy ... może go trzeba wyprowadzac ale nie robi tyle szkód w domu co kot a po za tyum koty są fałszywe ..., pieska można przywiazac do siebie i byc z nim zawsze a on nie opuszcza swojego własciciela :]
taaa, mówiąc że koty są fałszywe to zdradzacie to że nigdy nie mieliście prawdziwego kontaktu z kotem.
a pies jakby jeszcze gotować umiał to pewnie żony nie były by potrzebne...
pies bee, jako iż jest zbyt posłuszny i uległy, nie posiada skomplikowanej psychiki, czyli nudyy...
kot git, bo jest indywidualnością, na której miłość trzeba sobie zasłóżyć, (psa można przekupić).
pozdrawiam kociary i kociarzy, my wiemy co najlepsze

Koty są, milsze, bardziej lubią się pieścić z właścicielem itp... I mniej z nimi kłopotów, ale jak są dwa to jest dużo śmiechu kiedy się razem bawią :D.

no i ładnie, całkowicie masz racyje
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Moim ulubionym zwierzęciem jest krowa.
I zawsze marzyłem aby ją mieć.
Mówię poważnie.
 

Edervenne

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lewy od prawej śmietnik MPO na Pogodnej
Ja uważam,że kot jest lepszy od psa i to,ze koty są fałszywe to największa bzdure.nie mam ochoty się kłucić,ale jako przyszły felinolog* wiem co mówię.I kot wcale więcej szkod niż pies nie robi.Są wyjątki jak i w świecie kotów jak i w świecie psów.Ponad to jeszcze powiadamiam,ż według najnowszego sondażu koty przwyrzszają psy i są na 3 miejscu.Psy są na 5,a na 1 są tygrysy :)
Pozdorowienie zarówno jak dla kociarzy i psiarzy!!!

*Osoba badajaca koty i ich zachowanie
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
W zasadzie to ani do kotów ani do psow nic nie mam ;)
Mam w domu psa, z kotami stykam się na wsi u babci...
Ale jakbym miała wybierac to chyba pies
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
ja w zasadzie uwielbiam wszelkie stworzonka Boże, ale psy wyjątkowo baaardzo lubie :) tylko szkoda, ze mam w domq tylko kota, moim wielkim marzeniem było od zawsze mieć takiego dużego psa, który, jak to marzyłam w dzieciństwie, będzie mnie bronił i będzie moim przyjacielem na zawsze :D

zamiłowanie do psów miałam od zawsze i nawet znajomi przyznają, ze kto, jak kto, ale ja umiem sie z tymi stworzeniami obchodzić naprawde dobrze, nie bałam sie przenigdy, nawet takich bezpańskich i groźnie wyglądających :)

może jestem zaklinaczką psów :D :D :D
 
Do góry