Pierwszy taniec

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
My byliśmy na weselu na którym grał ten zespół i mogliśmy ocenić na żywo, dopiero zdecydowaliśmy się zarezerwować :) Goście się świetnie przy nich bawili, praktycznie nie było nikogo za stołem jak tylko zaczynali grać :) Do tego byłam bardzo miło zaskoczona kiedy rozglądaliśmy się za salą, że są dobrze znani przez właścicieli tych lokali :)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
My byliśmy na weselu na którym grał ten zespół i mogliśmy ocenić na żywo, dopiero zdecydowaliśmy się zarezerwować :) Goście się świetnie przy nich bawili, praktycznie nie było nikogo za stołem jak tylko zaczynali grać :) Do tego byłam bardzo miło zaskoczona kiedy rozglądaliśmy się za salą, że są dobrze znani przez właścicieli tych lokali :)

To przynajmniej wiesz,ze nie bedzie klapy:)Zespol,kamerzyste,fotografa najlepiej sprawdzic duzo wczesniej bo Slub jest raz i kazdy chce miec piekne wesele,a nie totalna lipe...

A kiedy Slubujecie??
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
sierpień 2011 :) tak więc jeszcze duuużo czasu ;)

ale rozglądać się już trzeba...
zespół zamawialiśmy jeszcze w tamtym roku we wrześniu i terminy na sierpień 2011 mieli już pozajmowane,
udało nam się w jeden wolny wcisnąć - na szczęście nam właśnie o tą datę chodziło :)
 
Z

zypek84

Guest
Tak z ciekawości, ile kosztują zespoły w Waszym miastach? My za jeden dzień w promocji płaciliśmy 2500 zł, normalna cena to 3000.
Jak wygląda to u Was?
 
Z

zypek84

Guest
nika19 bardzo atrakcyjna cena, ale wynikała z mało obleganego terminu czy ceny w Waszym rejonie są tak niskie?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
z tego co wiem, to w mojej okolicy są takie ceny
a ten zespół który mieliśmy w okolicy uchodzi za jeden z lepszych
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
my chyba wezmiemy ta orgiestre ktora miala moja siostra na slubie pozatym ten zespol zna mojego lukasza i moja tesciowa to pewnie bedziemy miec zniszke po znajomoscie ale jeszcze nie wiem ile
 

dojrzaly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
wg mnie, to podsatwa jest, aby ten taniec nie wyglądał zbyt sztucznie. Jesli ktos nie potrafi tańczyc normalnie, to dziwne jest kiedy w pierwszym tancu wyskakuje z walcem wiedeńskim ze skomplikowanym układem. U nas bedzie prosty blues, bez zbednych udziwnien




uśmiechnij się: http://www.youtube.com/watch?v=eFFFz9cecL8
 

aleks652

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
151
Punkty reakcji
1
dojrzaly napisał:
wg mnie, to podsatwa jest, aby ten taniec nie wyglądał zbyt sztucznie. Jesli ktos nie potrafi tańczyc normalnie, to dziwne jest kiedy w pierwszym tancu wyskakuje z walcem wiedeńskim ze skomplikowanym układem. U nas bedzie prosty blues, bez zbednych udziwnien
Traumę można zafundować sobie na całe życie jak się pomyli kroki przy takim układzie :eek:k:
Ja wyszłam z założenia, że wesele jest dla gości ale pierwszy taniec jest dla nas i nie będzie żadnego show. Dogadałam się z zespołem muzycznym na wesele i zagrali "naszą" piosenkę. Było bardzo romantycznie i intymnie.

Najgorsza piosenka z jaką się spotkałam na pierwszy taniec to "Winda do nieba". Ludzie, którzy ją wybierają chyba jej słów nie znają :/
 

hella9

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
my tańczyliśmy walca z "nocy i dni" i wyszło po prostu super. zresztą dla mnie walc to walc- elegancja i tyle. Moje koleżanki robiły jakieś mixy- układy i trochę to smieszne ale nie pasowało mi w ogóle na pierwszy taniec a tym bardziej dziwne wygibasy w sukni ślubnej - nie to nie dla mnie. Do pięknej sukni musi być piękny taniec xoxoxo

aaaaaaa i jeszcze dopiszę - nie było żadnej taśmy - walca grał zespól i naprawdę ładnie ;)
 

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Pierwszy taniec to fajna rzecz, szczególne wtedy, gdy sami wymyślicie kroki i figury, które w nim zastosujecie :0. Jak to się mówi? Połamania nóg życzę
smile.gif
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
mój kuzyn razem z żona wymyślili razem z nauczycielem układ. na początku było tradycyjnie, spokojnie a potem tango, salsa i inne tańce. Bardzo fajnie to wyszło.
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
My mięliśmy tez tańczyć coś zwariowanego, ale to już nie jest oryginalny taniec, bo co drugie wesele tak tańczy Para Młoda, więc postawiliśmy na naukę Walca Wieleńskiego,myślę że to wyjdzie najpiękniej;)
 

agniesiaa90

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
my z narzeczonym z racji ze on tak średnio umie tańczyć to chyab tak bardziej zdecydujemy się na zwykły taniec. Chyba że wymyślimy jakis nie trudny układ którego się nauczymy. A mamy jeszcze 1,5 roku wiec duzo czasu

ale jeszce nie wiemy do jakiej muzyki tańczyc biorę pod uwagę walca z Nocy i dni, Wielką miłość Krajewskiego lub Time dwie obrączki

zespół mamy wypróbowany bo grali na weselu mojej kuzynki i bardzo dobrze się bawliśmy i na nich się zdecydowaliśmy. Cena 3200 za dwa dni przy czym odrazu mamy osobę która zagra nam Ave Maria w kościele także cena jest ok bo w naszych okolicach przeważnie 4000 biorą za dwa dni
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
niektórzy strasznie udziwniają jeśli chodzi o pierwszy taniec. a według mnie nie powinno się udziwniać, zwłaszcza jeśli ktoś tańczyć nie umie.
do mojego ślubu jeszcze dużo czasu :p ale jeśli juz znajdzie się ktoś kto mnie zechce :D :D :D to chyba chciałabym zatańczyć tango. ostatnio odszukałam tą piosenkę ; http://www.youtube.com/watch?v=AMPG4xVzfAk&feature=related IDEALNA...
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
My na pierwszy taniec zastanawiamy się nad dwoma pozycjami:
Lady Punk dobra konstelacja
lub
Iris Goo Goo Dols
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Piosenka Iris rzeczywiście jest piękna, wzbudza wiele romantycznych wspomnień. Jeśli miałabym już teraz wybierac to chyba też zdecydowałabym się na anglojęzyczną piosenkę w rockowym charakterze.
 

qasia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
my tańczyliśmy do oczarowania, było super. Trochę się uczyliśmy wcześniej bo mój On jest nie taneczny do końca, ale później był już luz. ja sobie przydepnęłam suknie i było śmiechu :D
 
Do góry