Pierwszy pocalunek????

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Heh,mam już 17 na karku i wiele okazji do pocałunku za sobą ale z żadnej nie skorzystałam bo poprostu nic do tych kolesi nie czułam...Teraz znowu mam okazję i znowu jej nie wykorzystam.Wcale nie czuję się przez to gorsza.Mam na oku kogoś kto mi się bardzo podoba i sądzę,że pierwszy raz pocałuję się z nim jak go najpierw uwiodę...mam szanse jakieś,każdy ma...No to 3mać kciuki :sexy:
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Tej zimy z moim pierwszym chłopakiem. Przygwozdził mnie do ściany i pocałował. Wcale nie było miło... Koszmarne wspomnienie...
 

Sky_Girl

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
a mój pierwszy pocałunek był cudowny... miałam 13 lat to było w takim starym opuszczonym domu. Rozmawialiśmy i on zaczął się przysuwać rozchylił mi usta i jakoś się tak potoczyło dalej. Tylko najgorsze było to, że to był pierwszy i ostatni pocałunek z tym chłopakiem. To był pocałunek coś w rodzaju pożegnania...on wyjechał i już nigdy go nie zobaczyłam :( ;( a kocham go do dziś mimo to ze mam 15 lat...
 

Malutka_

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja miałam 15 lat ze swoim pierwszym facetem. Zbytnio nie wyszedł ale po drugim stwierdziłam że to jest nawet fajne :D
 

@iness

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
No to ja mialam lat 16 i wcale nie bylo tak milo <_< z chlopakiem dobre pare lat starszym, na ktorym bardzo mi zalezalo. Pamietam, ze dlugo mnie prosil o to i w koncu zrobil to z zaskoczenia. Chyba byl juz tak "napalony", ze od razu pocalowal baaardzo namietnie. Nawet nie pamietam jego ust, sam jezyk sie bardzo napracowal (zreszta moj tez mial duzo roboty ;)) Ale jak dla mnie takie "wymiatanie" jezykiem nie mialo zadnego sensu, ani nie sprawialo mi zadnej przyjemnosci <_< Zakonczylam to okropnie, bo powiedzialam, ze ma nieswiezy oddech i nie sprawia mi zadnej przyjemnosci. Mial strasznie smutna mine :( Nadal mam wyrzuty sumienia....
 

somebodyblog

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
brak
hm....................
miałam
hm...........................
hm.........................................
17 lat
wcale nie był zachwycający
wręcz obrzydliwy fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
nie wspominam go z przyjemnością wcale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zly: :( :zalamany: :znudzony: :dezorientacja: :zdegustowany:

A co z nastepnymi ?? tez takie fuuuuuuuuuj?? :]
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
moj pierwszy? jak sie opiłam a na trzeźwo to w Sylwestra... z moim byłym... który zerwał ze mną 4 miechy temu ... a ja go bardzo kocham... całowaliśmy się prawie non stop... i znow jestesmy razem
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Pamiętam to jak wczoraj... hmmm miałem wtedy dobre 15 lat :p ale fajnie było i do tej pory jest fajnie.
 

spoot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Tez pamiętam jakby ot bylo wczoraj...(bo było :sexy: ) No i było świetnie... i wszystko wyszlo jakoś tak naturalnie....:)... byliśmy na mostku nad rzeką, szum wody i się stało:D...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
ale nie sadzicie, ze to troche dziwne jest? tak sie oczekuje i oczekuje, rozne obawy sie ma, a potem gdy juz pierwszy pocalunek za nami to juz jest to takie normalne :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
h3lix - no dziwne, dziwne... ale cóż zrobić. każdy się troche boi tego, czego jeszcze nie próbował.
 

spoot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tyle o tym myślałem... że będzie źle albo cos ze nie wiem jak to zrobi.. ale wszystko wyszlo tak spontanicznie... nawet wiem o czym myślałem w chwili pocałunku:D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Ja tyle o tym myślałem... że będzie źle albo cos ze nie wiem jak to zrobi.. ale wszystko wyszlo tak spontanicznie... nawet wiem o czym myślałem w chwili pocałunku:D
Czyli pewnie o niczym :D Tak jak ja, mam taką absolutną pustkę w głowie, nic mnie nie obchodzi, liczy się tylko ta chwila :)
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Ziemia
U mnie to nie był pierwszy pocałunek tylko hard lizanie :D a po tym coś jeszcze lepszego :D:D :D
( 4 miesiące temu. Miałem 15 lat :D. teraz mam 16 :) )
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Mój pierwszy pocałunek ??
hmmm.....
.........jeszcze go nie było.. :(

A mam juz 16 lat. :p Troche sie boje tego pierwszego pocałunku bo myslę sobie że, ja nie wiem jak sie całuje i czy będę umiała :D
Ale myśle że jak już nastąpi ten 1 raz to będzie to z kimś wyjątkowym ....... ;) :)
 

samopaula

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0

mmmm...
Tamte wakacje...Mialam 15 lat.
Kolonie, Bulgaria Balkon, Pierwsza Noc.
Za duzo tqili
on byl w moim wieku
Troche mnie pogryzl heh ale smiesznie bardzoo bylo
tylko ze na drugi dzien nie wiedzielismy oo czym ze soba gadac;P
 

malfiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...
W szóstej klasie podstawówki..więc chyba ma się wtedy 13 lat?
 
Do góry