Pierwszy pocalunek????

K

Kolorowe Kredki

Guest
O hihi jak fajnie... ale teraz przez pana mi się buzia uśmiecha:p
Ja tesh pana bardzo lubie:p hihi a ciekaw co później... nio ale
jak później to później:p
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Buhah xD
Jak mialam..
Chyba 4 lata to mnie w przedszkolu kolega pocałował chyba w policzek..
To były czasy xD
Później w podstawówce trafiłam do klasy z wyjątkowo hm..
Nawet brak określenia dla tych chłopaków.
I wtedy jak miałam chyba 9 lat próbowali mnie pocałowac xD
Buhah xD
Skończyło się dla mnie wizytą u dyrektora i chyba złamanym nosem jednego z kolegów xD ^_^
 

beatrycvze

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
miałam 15 lat trocheprze 16 urodzinami byliśmy na imprezie takiej wakacyjnej organizowanej przez gminne pod gołym niebem czyli na boisku szkolnym, poszliśmy na plac zabaw za szkołę .............. miło wspominam, umiał całować ale już od roku nie jesteśmy razem.................... mam teraz innego, również świetnie całuje . :eek:czko:
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
hmm.... 13lat...w progu pokoju (kumpla) nad logiem Heya :D co za pocałunek :zakochany: bajka :sexy:
 

anilorak100

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Mielec
Bardzo miłe wspomnienie :) Miałam wtedy 16 lat i było to na rockotece. Pocałunek sam w sobie był bardzo przyjemny:) Chłopaka z którym to zrobiłam poznałam tego samego wieczoru o ile 27 letniego mężczyznę można nazwać nadal chłopakiem. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Od tamtej pory mamy ze sobą bardzo dobry kontakt widujemy się kilka razy w miesiącu dzwonimy do siebie i piszemy:) Zyskałam prawdziwego przyjaciela...:) Pierwszy pocałunek na prawdę zatrzymuje się w pamięci czy tego chcemy czy nie :) Pozdrawiam...:*
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Było to pod koniec września 2006... Nowo poznana dziewczyna... od razu sie baaardzo polubilismy, cały czas rozmawialiśmy z sobą na GG , pisalismy dużo esów i dalej jakos sie potoczyło... przyszedłem do Niej... rozmawialismy dużo... w końcu Ją przytuliłem i się pocałowaliśmy :D Co ja tu będę pisał. Fajnie było :D
Miałem jeszcze 14 lat a Ona 16 :p
 

Michal660

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
A ja sie jeszcze nie calowalem moze ktos mnie nauczy ??
Albo powie jak to jest ?? I co mam robic ??
:bober:
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Hmm...tego nie da się nauczyć,to tak jakoś samo przychodzi...Ja na początku też się bałam, że nie będę umieć, ale dałam się ponieśc emocjom i jakos poszło ;] Sam zobaczysz zresztą :p
 

zuzolzg

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
gdzieś w Cukierni...:) jedziem pługiem!!
widze że dawno u nikt nie pisał, aż 2 dni:p ;) buehe:p
więc mój pierwszy pocałunek? buehe:p o ja...przedszkole of corss;D noo i to na dodatek z dwoma chlopakami:p jeden to byl "mój chłopak" drugi jakiś się przysiadł na dywanik i tak lol:p ;) buehe:p pzdrr 600
 

rutyna

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
nowa tu jestem :D :p

mój pierwszy pocałunek to chyba taki w zerówce w przedszkolu, z kolegą, na klatce schodowej, jak bawiliśmy się w rodzinę :lol: :hahaha:

a tak poważniej to nie całowałam się ;/ :p ale mam pewien plan ];->
tylko bym musiała się Was poradzić :D
bo ja jestem bezwzajemnie zakochana :/
 

Dagaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydzia :D
mmm.... mój pierwszy pocałunek :p miałam 15 lat... świetny chłopak i boooski pocałunek... :przewraca:

A ja sie jeszcze nie calowalem moze ktos mnie nauczy ??
Albo powie jak to jest ?? I co mam robic ??
:bober:
no dokładnie... tego sie nie da nauczyć :D jedynie z czasem możesz nabrać wprawy :p... spontan... nic więcej aaa no i jeszcze musi być ta wybranka :p
 

rutyna

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
co Was tak mało pisze :p

a co jeżeli chcę znienacka od tak pocałować chłopaka?
 
Do góry