Pierwszy pocałunek

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Witam mam pytanie odnośnie pierwszego pocałunku .Spotykam sie z pewną dziewczyną od jakiegoś czasu i zastanawiam się jak to rozpoznać tzn: czy już można?
Chciałbym wiedzieć wasze historie pierwszego pocałunku w jakich okolicznośćiach, gdzie, jaka atmosfera panowała . I jak to po dziewczynie poznać?
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Spotkajcie sie gdzies i na pozegnanie ja pocaluj- najlatwiejsza opcja. Poza tym pocaluj ja kiedy bedziesz mial ochote- najwyzej nie wyjdzie.

ja swoj pierwszy mialem w 2gim na sali gimnastycznej... pamietam jaki dyrektorka miala w zwiazku z tym problem
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Spotykaliśmy sie już kilka razy . Trudno wyczuć te napięcie
Ale zastosuje sie do rady po świętach stawiam wszystko na jedną karte ;p
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Może "trudno wyczuć te napięcie", bo po prostu go nie budujesz? To jest zadanie raczej faceta.

Stawiaj, stawiaj... zapewne nic nie stracisz, a zyskać zawsze możesz.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Pierwszy pocałunek, który mile wspominam, był "sychym" całusem mojem mamy chrzestnej, kiedy miałem ponad dwa lata.
Do tamtego czasu wszyscy cmokali mnie "na mokro". a wycierać się nie wypadało...
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Hmmm zalezy czy w usta czy w policzek, w policzek postanowiłem pocałować koleżankę kiedyś na przywitanie ale w usta nie mam śmiałości, nie wiem czemu hmm nie jesteśmy razem może dlatego, może też moja nieśmiałość..
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Jeśli chce się być z kobietą to całuje się ją w usta. Chciałeś zdobyć tą "koleżankę", czy ona po prostu ma być koleżanką?
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
czy już można?
generalnie to jeśli pika jej taka zielona lampka na czole, to można :D

stary, ty nie myśl tyle, bo kobiety działają instynktownie a nie według babcinych przepisów :D dotykaj jej, trzymaj twarz blisko - albo się odsunie, albo przysunie - czego więcej potrzebujesz? :p
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Pierwszy pocałunek, huh? Na tyłach dyskoteki, spory czas temu. Potem były wakacje, inne koleżanki, pocałunków było dużo więcej.
Ile masz lat, że pytasz jak pocałować dziewczynę? :D To samo wyjdzie, spokojnie. Skoro jesteście razem, to tym bardziej. Nigdy nie pchałem się do związku, i praktycznie nigdy takiego nie miałem, ale co to za związek, skoro boisz się dotknąć dziewczynę? Po prostu traktuj życie bardziej na luzie ;)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Pierwszy pocałunek... niech bedzie spontaniczny z kimś kto nam podoba się :)

Mój pierwszy pocałunek... totalny odlot :D gdzie? w solarium :D :D :D śmieszna historia :)
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Ile masz lat?

Nie ma czegoś takiego jak ; " czy już można?" .
To się po prostu czuję. Samo (że tak powiem) wychodzi. Czuję się.
Interesuj się nią, dotykaj ją, bądź blisko niej. Samo wyjdzie - zobaczysz.


Powodzenia! :)
 
K

kateean2

Guest
Spotykaliśmy sie już kilka razy . Trudno wyczuć te napięcie
als.jpg

man.jpg
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Mam za sobą już kilka związków i całowaliśmy sie już na pierwszej randce lecz nie były to trwałe związki .A teraz czuje że jest to coś więcej dogaduje sie z nią wspaniale itp.mógłbym być z nią na zawsze .Ale już po temacie jestem z nią i jest ok dzięki za rady wszystkim .
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przypuswzczam, że ona zapytała Cię czy ją wreszcie pocałujesz?
Tak było z moją aktualną Umiłowaną
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz całowałem się z dziewczyną na dyskotece. Podszedłem do niej, zacząłem z nią tańczyć. Pamiętam, że miała świetne perfumy. Przymknąłem na chwilę oczy i jakoś tak samo wyszło. Nawet o tym nie myślałem. Później przytrafiło mi się to samo z inną. Z dziewczyną z którą obecnie "jestem" (o ile można to tak nazwać) zacząłem się całować dosyć późno, ponieważ dopiero po około 2h i na dodatek za pierwszym razem odwróciła głowę. Spróbowałem chwilę później i nie było już z tym problemu. Z pewną dziewczyną, którą już dosyć dawno temu poznałem przez internet zacząłem się całować, kiedy tylko wytworzył się fajny klimat. Po prostu widać w jaki sposób się na Ciebie patrzy, jak reaguje na dotyk, itp.

Ogólnie jeżeli nie pocałuję dziewczyny na pierwszym spotkaniu, albo nie wytworzy się ten fajny klimat to najczęściej daję sobie z nią spokój. Według mnie jest mało prawdopodobne, żeby coś z tego wyszło, ale specjalistą w tych sprawach nie jestem :(
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Dla niektórych dziewczyn pocałunek coś znaczy i nie całują sie po 1-2h to coś o nich świadczy...
 

drn

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
1
Nie ma "czy już można", musisz wyczuć moment, zbudowac go od podstaw dziewczyna może różnie go odebrać jak to będzie od tak ..
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Dla niektórych dziewczyn pocałunek coś znaczy i nie całują sie po 1-2h to coś o nich świadczy...
Jestem od Ciebie zapewne starszy i interesują mnie kobiety z innych kategorii wiekowych. Uważam jednak, że dziewczyny w wieku 25 lat mają nieco inne podejście do tych spraw, niż 17- latka, która całowała się do tej pory z jednym facetem. Pewnie kiedy to piszesz, uważasz, że zadaję się z puszczalskimi i dresiarami. Otóż nie. Moja obecna partnerka robi doktorat a przeważająca większość dziewczyn o których pisałem wcześniej to studentki medycyny, które na dodatek na tym kierunku osiągają znakomite wyniki
 
Do góry