Pierwszy pocałunek

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Twoje koleżanki nie określam ich po prostu są blazy i są porządne dziewczyny . A gdy dziewczyna nie całuje sie od razu dla mnie dziewczyna sie wartościowuje w moich oczach ..
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Kiedyś dostaniesz kubeł zimne wody na głowę, kiedy w trakcie tego "zdobywania wartości w Twoich oczach" przeliże się z innym gościem, albo usłyszysz "zostańmy przyjaciółmi"
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
Twoje koleżanki nie określam ich po prostu są blazy i są porządne dziewczyny . A gdy dziewczyna nie całuje sie od razu dla mnie dziewczyna sie wartościowuje w moich oczach ..

Próbuj, nie zje cię przecież. "Po" przekonasz się, że nie jest to nic strasznego i nie było się czego bać. Nie ma odpowiedniego momentu na pocałunek- to się czuje. Jeśli spojrzysz jej w oczy, a ona odwzajemni spojrzenie, następnie skierujesz spojrzenie na usta i nie odwróci wzrostu, działaj. Możliwe, że bidulka czeka na sygnał, że jesteś nią zainteresowany i chciałaby, żebyś ją pocałował, a ty czekasz niepotrzebnie. Do dzieła.

Twoje koleżanki nie określam ich po prostu są blazy i są porządne dziewczyny . A gdy dziewczyna nie całuje sie od razu dla mnie dziewczyna sie wartościowuje w moich oczach ..
Bez przesady, to tylko pocałunek, a nie pójście do łóżka.

Kiedyś dostaniesz kubeł zimne wody na głowę, kiedy w trakcie tego "zdobywania wartości w Twoich oczach" przeliże się z innym gościem, albo usłyszysz "zostańmy przyjaciółmi"
Dobrze prawi i lepiej go posłuchaj.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Ja lat mam 20, a dziewczynki żadnej w usta jeszczem nie całował. Jedynie bardzo metaforycznie zdarzało mi się całować w d*pę.
 

magnezik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
U mnie zaczeło sie od policzków i wiedziałam że on chce mnie całować. Ja przysunełam się by pokazać że tez tego chce. Spróbuj sam zacząć jeśli jest nie śmiała.
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
A co jeśli jestem jej pierwszym chłopakiem????? i jestem pewny że nie przeliże sie z innym bo taka nie jest i tu pojawia się powiązanie takie że nie całuje sie byle z kim tylko dopiero jak ktoś dla niej coś znaczy , do tego rozumiem że pierwszy chłopak i wgle..
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
A co jeśli jestem jej pierwszym chłopakiem????? i jestem pewny że nie przeliże sie z innym bo taka nie jest i tu pojawia się powiązanie takie że nie całuje sie byle z kim tylko dopiero jak ktoś dla niej coś znaczy , do tego rozumiem że pierwszy chłopak i wgle..
Co to znaczy, że taka nie jest? Mój pierwszy pocałunek był całkowicie przypadkowy. Tańczyłem z dziewczyną i jakoś tak wyszło. Nawet o tym nie myślałem. I powiem więcej- nie byłem pod wpływem alkoholu. W większości przypadków tak już jest, że tworzy się fajny klimat i jakoś samo tak wychodzi. Czasami warto dać się porwać przez fale. Jeżeli będziesz zwlekał to ona popłynie z kimś innym. Ja miałem wiele rozczarowań, które były wynikiem zwlekania i braku zdecydowania. Dotyk to najbardziej naturalna forma pokazywania kobiecie sympatii, tego, że Ci się podoba. Goście, którzy spotykają się z dziewczynami i przez całe spotkanie nawet ich nie dotknął są dla nich kolegami, albo kobieta uzna takiego jednego z drugim za nudziarza i już więcej się z nim nie spotka.

Widzisz... Ja straciłem dużo czasu. Żeby nabrać pewności w kontaktach z kobietami spotykałem się z co najmniej jedną tygodniowo, a najczęściej z dwiema, bądź nawet trzema. Mój kierunek studiów także jest mocno sfeminizowany. Teraz mam kobietę, więc odpuściłem.

Pamiętaj, że ja daję Ci tylko rady. Co Ty z nimi zrobisz to już Twoja sprawa. Tylko, żebyś później nie zakładał tematu w stylu:
"Spotkałem fantastyczną dziewczynę, planowaliśmy nasz pierwszy raz od dawna. Ostatnio dowiedziała się, że jest w ciąży. Jak to mogło się stać? Przecież jestem pewny, że jest dziewicą. Może siadła na toalecie z której korzystał mężczyzna?"
Trochę idealizujesz kobiety. Jeżeli nigdy nie miała faceta to uważasz, że będzie czekać do momentu, kiedy nabierze wartości w Twoich oczach?
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
to powinno być przede wszystkim spontaniczne :)
pamiętam, że mój obecny chłopak, dość nieśmiały, pocałował mnie na jakiejś imprezie podczas tańca ;) muzyka stała się wolniejsza, przysunął się, jacyś chłopacy podobno (ja tego nie pamiętam i nie kojarzę) zaczęli krzyczeć nam gorzko.. no i stało się. :) świat stanął w miejscu. piękna chwila ;)

jak się boisz to zacznij na początek od zwykłych buziaków w policzek, potem w usta.. aż przyjdzie taki moment, że będziesz chciał tak bardzo ją pocałować, że po prostu... zrobisz to :)
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Ludzie czytajcie posty napisałem przecież że sie już z nią całowałem!..
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Więc prosze temat zamknąć ;)
Jeszcze małe sprostowanie do Niktwazny8 współczuje ci widać trafiłeś na wiele złych kobiet skoro twoje wypowiedzi są takie moim zdaniem osoba z którą sie jest ,którą sie kocha nie zrobi czegoś takiego jak przelizanie sie z innym... widocznie trafiałeś na nie te dziewczyny które trzeba .
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że Twoje podejście jest mocno oderwane od rzeczywistości
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Ja bym to nazwał zaufanie do osoby którą sie kocha. :)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Można to tak nazwać bo jest w zasadzie tym samym,a poza tym temat jak najbardziej na topie z racji zbliżających się Walentynek,pamiętajmy o osobach na których nam zależy,które kochamy:)
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
W sumie to nie wyobrażam sobie osoby która jest w związku dajmy na to że sie mocno kochają i że ta osoba choćby była nawet nw licealistką czy studentką medycyny lizała sie z innym , są rzeczy których sie nie robi bo mogą zepsuć troche opinie ;)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Tak sobie poczytałam kawałki tego tematu i... kurde, Wiesiu jak Ty to przeżywałeś wszystko. :D Czy już, czy nie za wcześnie, czy jest gotowa, jak poznać czy ona chce... Jak pierwszy seks! I co? Jak było za tym pierwszym razem? U mnie było cudnie po prostu, na szczęście ON przejął inicjatywę, bo ja bym chyba całą wieczność czekała na ruch. Ładne miejsce, wyczekiwany moment no i ta chwila, kiedy pierwszy raz na moich wargach spoczęły czyjeś- taka, powiedziałabym, magia. :)
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Zabrałem ją do kawiarni i stosowałem rady niektórych ,coraz bliżej i bliżej ;p a co czułem tego nie da sie opisać ;) a przeżywałem bo naprawde jest to dla mnie ważna osoba
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Rozumiem :) Mój pierwszy pocałunek też był pełen obaw, niepewności, strachu wręcz ale jednocześnie pełen pragnienia, miłości, radości :D
 
Do góry